Page 261 of 331

Re: Poděkování

Posted: 14:09 15. Dec 2013
by Puxina
Díky za opravu lékarniček ;)

Re: Poděkování

Posted: 17:11 15. Dec 2013
by kokosak
...možná bych měl nějakou koupit :D

Re: Poděkování

Posted: 17:43 15. Dec 2013
by Diemo
Dekujem za predelane bose...je to narez :-D

Re: Poděkování

Posted: 02:59 16. Dec 2013
by Infra
Moc díky, za opravy a vše kolem, za hru a za novou část reálií, na kterou jsem se těšil celý týden! :)

Re: Poděkování

Posted: 09:43 16. Dec 2013
by Caehan
Dík J.F.Paynovi za pozdní hru.

Re: Poděkování

Posted: 18:30 17. Dec 2013
by Nalkanar
Díky puxovi za zajímavé lokace lázní, hostince i nevěstince... hlavně na tom posledním jde vidět, že ses vyřádil :D

Re: Poděkování

Posted: 18:34 17. Dec 2013
by Puxina
Nalkanar wrote:Díky puxovi za zajímavé lokace lázní, hostince i nevěstince... hlavně na tom posledním jde vidět, že ses vyřádil :D
Rádo se stalo. :wink: Ale pomáhala mi s tím aj terbee ona dělala a upravovala některé popisy postav a část rozhovorů ;).

A chystá se další lokace :)

Re: Poděkování

Posted: 08:33 19. Dec 2013
by Caehan
Díky Shamanovi a Rejtymu za poslední úpravy bossů a jejich trofejí, přítelíčků a lecčeho ostatního... a hráči Pasquerela za krátký lov ráno.

Re: Poděkování

Posted: 11:36 19. Dec 2013
by Rejty
Děkuji všem hráčům, kteří pomáhají s vylepšováním a rozšiřováním Thalie. Je radost vidět, že na to nejsme sami a někteří dokáží obětovat svůj čas, aby udělali něco pro ostatní. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:40 19. Dec 2013
by Puxina
Díkas za opravu kurtizány, ještě tu kudlu a bude to parádní ;).

Re: Poděkování

Posted: 14:06 19. Dec 2013
by pavad
Caehan wrote:Díky ... hráči Pasquerela za krátký lov ráno.
Taktez dekuji - ve svem pomerne pokrocilem veku jiz dovedu patricne ocenit ulehceni a zrychleni metabolicke vymeny - jen si nejsem prilis jist zda bych se pak nemel spolu s "lovem" presunout na toaletu. Mel jsem jednu chvili vazne obavy ze jsem si nektere metabolicke ukony nedopatrenim vykonal u nwn... :O

Takze pro ostatni, chcte-li si ulekem a napetim "odlehcit", doporucuji "lov" s Caehanovou postavou: sice neni vetsinu doby jasne kdo koho lovi... Ale uzijete si! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 15:04 19. Dec 2013
by Pajule
Mooo díííky za výkup v Ivory! :)

Re: Poděkování

Posted: 19:35 19. Dec 2013
by Kinkin
Pajule wrote:Mooo díííky za výkup v Ivory! :)
Připojuji se....dík :)

Re: Poděkování

Posted: 17:32 20. Dec 2013
by klobouk
Líbí se mi literární tvorba, kterou NT inspiruje. A divadlo nevzdávat, těším se na něj.

Re: Poděkování

Posted: 22:04 21. Dec 2013
by Paulus
Díky Amber, Aulovi (a dalším z DM pokud byl ještě někdo přítomen) za dnešní pohřeb. A díky Kokosákovi a Johnymu za poslední dny hraní. Sem zvědav jak ten dnešek dopadne a co to bude mít za důsledky :shock: