Page 262 of 329
Re: Vtípky
Posted: 19:12 23. Apr 2013
by Molly23
Aneb jak vypadají punkové koncerty ve Skotsku...

Re: Vtípky
Posted: 08:13 24. Apr 2013
by Lord_Berserk
Molly23 wrote:Aneb jak vypadají punkové koncerty ve Skotsku...

Heh to sou Real McKenzies, takhle to vypadalo i u nas Plzni asi pred 4 rokama

Re: Vtípky
Posted: 20:07 24. Apr 2013
by Molly23
Dneska jsem narazil na brigádě na fakt drsný jména...
Wagenknecht!

Evokuje to ve mě křížence mezi německým rytířem a husitským povozem!
Hutt!
A nakonec takové hezké přijmení... Miláček
A narazil jsem i na křestní jméno Božetěch.
Re: Vtípky
Posted: 17:49 26. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
Konečně jsem našel obrázek tak trefně vystihující demokracii hahá

Re: Vtípky
Posted: 17:52 26. Apr 2013
by karolina
Molly23 wrote:Dneska jsem narazil na brigádě na fakt drsný jména...
Wagenknecht!

Evokuje to ve mě křížence mezi německým rytířem a husitským povozem!
Hutt!
A nakonec takové hezké přijmení... Miláček
A narazil jsem i na křestní jméno Božetěch.
Nooo, zatím bezkonkurenčně nejlepší Narcis Prcínek...
Re: Vtípky
Posted: 19:49 26. Apr 2013
by Molly23
Taky dobrý

, já jsem ještě mluvil s pane Zbyhněvem Okurkou a znám i jednoho pána jménem Pětiprdel.
A přidám ještě něco do zimy!
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4787
Re: Vtípky
Posted: 21:19 26. Apr 2013
by Braenn
Molly23 wrote:Taky dobrý

, já jsem ještě mluvil s pane Zbyhněvem Okurkou a znám i jednoho pána jménem Pětiprdel.
Oktavián Chloupek, věčně studující legenda brněnské mediny. Prameny se rozchází v tom, jestli se jeho sestra jmenuje Artemis nebo Aurora.
Re: Vtípky
Posted: 21:29 26. Apr 2013
by karolina
Braenn wrote:Molly23 wrote:Taky dobrý

, já jsem ještě mluvil s pane Zbyhněvem Okurkou a znám i jednoho pána jménem Pětiprdel.
Oktavián Chloupek, věčně studující legenda brněnské mediny. Prameny se rozchází v tom, jestli se jeho sestra jmenuje Artemis nebo Aurora.
Ještě znám Vinnetoua Milenko a slastně taky Hildegardu Brambůrkovou...
Jednou byl článek v magazínu mladý fronty,je to už docela dlouho, ale co si vzpomínám tak tam bylo třeba Pětiletka Koniprdová
Re: Vtípky
Posted: 22:08 26. Apr 2013
by Molly23
Z rusů jsem třeba osobně znal Ilju Varlamova a Ilju Kundoleva.
Jinak jsem ten článek tuším našel:
http://ona.idnes.cz/vztahy-sex.aspx?c=A ... vztahy_jup
Docela nářez

Re: Vtípky
Posted: 07:43 27. Apr 2013
by Braenn
Super článek, a že dle něj má Monika Načeva syna Ryu, to nebude náhoda.

Re: Vtípky
Posted: 09:20 27. Apr 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 13:50 28. Apr 2013
by D_E_K_A
Re: Vtípky
Posted: 16:28 29. Apr 2013
by Molly23
Tak dnes zase plodný den v práci. Velmi pobavila dvojka pánů Blábolil a Mlčák. V krasojízdě pokračoval cizinec Boris Kozič a nakonec mě překvapilo, když jsem telefonoval panu Mrtvému. Ovšem nejdrsnější jméno dneška, které na mě vyskočilo bylo Řt Trř!
Re: Vtípky
Posted: 16:39 30. Apr 2013
by Molly23
Já mám na ta divná jména fakt štěstí... dneska další poklad, Pan Kafe Granda!
Re: Vtípky
Posted: 17:45 30. Apr 2013
by J.F.Payne
Kam se hrabe mekáč s okurkou... další geniální marketing v praxi:
http://www.jenpromuze.cz/video/14757-br ... eisenbanku