Page 262 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:48 21. Dec 2013
by kokosak
Děkuju za krásný, i když lehce lagfestový obřad a hlavně za možnost navázat kontakty nutné ke KKK ;)
Paulus wrote: Sem zvědav jak ten dnešek dopadne a co to bude mít za důsledky :shock:
No, to právě teprve uvidíme! *zamne si ručičky*

Re: Poděkování

Posted: 01:23 22. Dec 2013
by J.F.Payne
Díky moc DM za hezky udělanej pohřeb (i když to byl teda fakt lagfest, NPC se mi teleportovaly sem a tam a já taky a.... tak).

Taky díky za hru naší družince a za setkání po letech...

...a abych nespamoval, rád bych požádal některé spoluhráče, aby při hromadných akcích s milionem NPC a PC nespamovali kanál každým *poposedne si*. To, co je "neviditelné", stačí napsat do /w. Co je důležité a co vážně chcete sdělit ostatním k dokreslení charakteru/whatewer pak teda normálně, no.

Re: Poděkování

Posted: 01:56 22. Dec 2013
by Amber
Díky všem, kdo dneska přišli. Za lagy se omlouvám, že holt situace vyžadovala jistou lokaci a jistá NPCčka, takže se nedalo svítit (a občas ani chodit :mrgreen: ). Díky taky Aulovi a Sielencerovi za pomoc s kočírováním. ;)

Re: Poděkování

Posted: 02:43 22. Dec 2013
by Caehan
Také chci poděkovat za dnešní hru! DM za oslavy Ambitova skonu, tak oné družině, která svolila k následování mé postavy na pro ně nejspíš nezáživnou výpravu.

A všem, kterým jsem napsal nějaký tell, za to, že nenajímají dostatečně kvalitní vrahy.

Re: Poděkování

Posted: 13:23 22. Dec 2013
by Nalkanar
Družina se bavila, každé objevené místečko má v sobě jisté kouzlo. To, že nás systém unudí u bosse, je jiná story ;)

Re: Poděkování

Posted: 00:37 23. Dec 2013
by Paulus
Díky Aulovi, Amber, Shamanovi, Frynovi a Mecadovi za dnešní hru.....naprostá pecka a hodně sem se bavil :)

Re: Poděkování

Posted: 01:54 23. Dec 2013
by Caehan
Dík za dnešní pokec a výpravu všem zúčastněným!

Re: Poděkování

Posted: 11:52 23. Dec 2013
by XŠevyX
Díky johnymu a všem ostatním za včerejší ranní jatka :)

Re: Poděkování

Posted: 16:03 23. Dec 2013
by johnny98-G
Dekuji velmi pocetne skupince krabobijcu :)

Re: Poděkování

Posted: 17:39 23. Dec 2013
by Pajule
Moc díky za Jeduhu, je úžasnej a bylo to fajn:)

Re: Poděkování

Posted: 20:21 23. Dec 2013
by J.F.Payne
Díky za tajný vchody. Sice jsem žádnej nenašel, ale jsou epic :D

Re: Poděkování

Posted: 14:53 24. Dec 2013
by klobouk
Jsem naměkko z pohádek, tak vám musím poděkovat za Novou Thalii. Hlavně Rejtymu, že to rozhodl a dotáhl. Hrozně se mi líbí (ne Rejty) a vůbec nejlepší skutečnost je, že se hraje i vylepšuje jeden a ten samý modul.

Re: Poděkování

Posted: 18:07 24. Dec 2013
by Fryn
Paulus wrote:Díky Aulovi, Amber, Shamanovi, Frynovi a Mecadovi za dnešní hru.....naprostá pecka a hodně sem se bavil :)
Děkuji taktéž :) a přidávám ještě poděkování za nádherné lokace (které na mě působí, že s s nima opravdu někdo pěkne vyhrál). V neposlední řadě ještě děkuji skupince se kterou proběhla krabí "genocida".

Re: Poděkování

Posted: 03:01 25. Dec 2013
by Caehan
Díky za rozpravu trpaslíkům a za kapra se salátem a exkurzí Shamanovi! Byla to sranda.

Re: Poděkování

Posted: 03:01 25. Dec 2013
by Mourisson1
Taky dík za vánoční překvápko Shamanovi!! :)