Page 262 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:48 21. Dec 2013
by kokosak
Děkuju za krásný, i když lehce lagfestový obřad a hlavně za možnost navázat kontakty nutné ke KKK
Paulus wrote: Sem zvědav jak ten dnešek dopadne a co to bude mít za důsledky

No, to právě teprve uvidíme! *zamne si ručičky*
Re: Poděkování
Posted: 01:23 22. Dec 2013
by J.F.Payne
Díky moc DM za hezky udělanej pohřeb (i když to byl teda fakt lagfest, NPC se mi teleportovaly sem a tam a já taky a.... tak).
Taky díky za hru naší družince a za setkání po letech...
...a abych nespamoval, rád bych požádal některé spoluhráče, aby při hromadných akcích s milionem NPC a PC nespamovali kanál každým *poposedne si*. To, co je "neviditelné", stačí napsat do /w. Co je důležité a co vážně chcete sdělit ostatním k dokreslení charakteru/whatewer pak teda normálně, no.
Re: Poděkování
Posted: 01:56 22. Dec 2013
by Amber
Díky všem, kdo dneska přišli. Za lagy se omlouvám, že holt situace vyžadovala jistou lokaci a jistá NPCčka, takže se nedalo svítit (a občas ani chodit

). Díky taky Aulovi a Sielencerovi za pomoc s kočírováním.

Re: Poděkování
Posted: 02:43 22. Dec 2013
by Caehan
Také chci poděkovat za dnešní hru! DM za oslavy Ambitova skonu, tak oné družině, která svolila k následování mé postavy na pro ně nejspíš nezáživnou výpravu.
A všem, kterým jsem napsal nějaký tell, za to, že nenajímají dostatečně kvalitní vrahy.
Re: Poděkování
Posted: 13:23 22. Dec 2013
by Nalkanar
Družina se bavila, každé objevené místečko má v sobě jisté kouzlo. To, že nás systém unudí u bosse, je jiná story

Re: Poděkování
Posted: 00:37 23. Dec 2013
by Paulus
Díky Aulovi, Amber, Shamanovi, Frynovi a Mecadovi za dnešní hru.....naprostá pecka a hodně sem se bavil

Re: Poděkování
Posted: 01:54 23. Dec 2013
by Caehan
Dík za dnešní pokec a výpravu všem zúčastněným!
Re: Poděkování
Posted: 11:52 23. Dec 2013
by XŠevyX
Díky johnymu a všem ostatním za včerejší ranní jatka

Re: Poděkování
Posted: 16:03 23. Dec 2013
by johnny98-G
Dekuji velmi pocetne skupince krabobijcu

Re: Poděkování
Posted: 17:39 23. Dec 2013
by Pajule
Moc díky za Jeduhu, je úžasnej a bylo to fajn:)
Re: Poděkování
Posted: 20:21 23. Dec 2013
by J.F.Payne
Díky za tajný vchody. Sice jsem žádnej nenašel, ale jsou epic

Re: Poděkování
Posted: 14:53 24. Dec 2013
by klobouk
Jsem naměkko z pohádek, tak vám musím poděkovat za Novou Thalii. Hlavně Rejtymu, že to rozhodl a dotáhl. Hrozně se mi líbí (ne Rejty) a vůbec nejlepší skutečnost je, že se hraje i vylepšuje jeden a ten samý modul.
Re: Poděkování
Posted: 18:07 24. Dec 2013
by Fryn
Paulus wrote:Díky Aulovi, Amber, Shamanovi, Frynovi a Mecadovi za dnešní hru.....naprostá pecka a hodně sem se bavil

Děkuji taktéž

a přidávám ještě poděkování za nádherné lokace (které na mě působí, že s s nima opravdu někdo pěkne vyhrál). V neposlední řadě ještě děkuji skupince se kterou proběhla krabí "genocida".
Re: Poděkování
Posted: 03:01 25. Dec 2013
by Caehan
Díky za rozpravu trpaslíkům a za kapra se salátem a exkurzí Shamanovi! Byla to sranda.
Re: Poděkování
Posted: 03:01 25. Dec 2013
by Mourisson1
Taky dík za vánoční překvápko Shamanovi!!
