Page 263 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:00 30. Apr 2013
by kokosak
..v návaznosti na předchozí - GoT spoiler(?)

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:16 30. Apr 2013
by G-ladiator
J.F.Payne wrote:Kam se hrabe mekáč s okurkou... další geniální marketing v praxi:

http://www.jenpromuze.cz/video/14757-br ... eisenbanku
:shock:

Re: Vtípky

Posted: 20:09 30. Apr 2013
by karolina
Dneska!

Re: Vtípky

Posted: 10:31 01. May 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 11:13 01. May 2013
by Absinthorix
Co je na tom vtipného? Název periodika? Nebo skutečnost, že Japonsko a Rusko se doteď hádají o Kurily?

Edit: nebo mi tam uniklo něco v angličtině?

Re: Vtípky

Posted: 11:39 01. May 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:18 01. May 2013
by Molly23
Absinthorix wrote:
Co je na tom vtipného? Název periodika? Nebo skutečnost, že Japonsko a Rusko se doteď hádají o Kurily?

Edit: nebo mi tam uniklo něco v angličtině?
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:22 01. May 2013
by karolina
Sexy trpaslice speciálně pro ROFa
prorofa.jpg
Trpaslice
trpaslice.jpg
A speciální Hobití edice pro kokosa
sakra.png

Re: Vtípky

Posted: 21:24 01. May 2013
by kokosak
Trpaslíci jako pegasové, nebo dokonce jednoročci? No totok. Jednorožec tam byl tak akorát Gandalf, , Saruman Elrond a Galdriel. A pegasové? Trpaslíécí lítající v povětří? Hanba! *rozčiluje se, až vyskakuje ke stropu*

Re: Vtípky

Posted: 13:55 02. May 2013
by -RoF-
karolina wrote:Sexy trpaslice speciálně pro ROFa
Na trpaslice nejsem ;)

Jinak.....

Kňaz oslavoval tri desaťročia pôsobenia v jednej farnosti. Na slávnosti sa zúčastnila celá miestna honorácia. Príhovor mal predniesť významný politik. Ako majú politici vo zvyku, meškal, nuž sa oslávenec musel ujať slova sám. - Pravdupovediac, keď som sem prišiel, prvý dojem bol strašný a vtedy by mi ani na um nezišlo, že tu vydržím tridsať rokov. Nemôžem porušiť spovedné tajomstvo, ale toľko povedať môžem, že môj hrozný dojem zapríčinila hneď prvá spoveď. Ten človek bol neverný manželke so šéfovou ženou a kvôli nej spreneveril veľkú sumu. Potom kvôli nej vykradol klenotníctvo a keď sa ho policajti pokúšali zastaviť, jedného z nich zrazil a ušiel. Pre mňa ako pre začínajúceho kňaza to bol šok. Ale potom, ako som postupne spoznával všetkých milých ľudí z farnosti, začali roky bežať ako voda. O chvíľku sa dostavil meškajúci politik a keď zistil, že slávnosť sa už začala, rozhodol sa byť stručný: - Prepáčte, drahí priatelia, moje meškanie. Vidím, že som sem dnes prišiel ako posledný. Na jedno však môžem byť pyšný. Keď u nás pred tridsiatimi rokmi náš oslávenec začínal, mal som tú česť, že som bol prvým človekom, ktorý sa uňho vyspovedal.

Re: Vtípky

Posted: 13:58 02. May 2013
by Aulus
-RoF- wrote:
karolina wrote:Sexy trpaslice speciálně pro ROFa
Na trpaslice nejsem ;)
Lepší? :lol:

Image

Re: Vtípky

Posted: 14:09 02. May 2013
by -RoF-
Ne díky, to už radši tyhle ;).

Re: Vtípky

Posted: 23:45 02. May 2013
by Molly23
Praktičnost je důležitá vlastnost!!!

Re: Vtípky

Posted: 08:02 03. May 2013
by Aulus
Molly23 wrote:Praktičnost je důležitá vlastnost!!!
Vilma a Edgar v opačném gardu?

Re: Vtípky

Posted: 09:48 03. May 2013
by Bahnak
J.F.Payne wrote:Kam se hrabe mekáč s okurkou... další geniální marketing v praxi:

http://www.jenpromuze.cz/video/14757-br ... eisenbanku
Darkvisione, neděláš náhodou v Raifce na Žižkově?