Page 263 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:05 25. Dec 2013
by NesQe
Moc moc moc děkuju Shamanovi a všem co tam dneska byli :-D bezvadný!

Re: Poděkování

Posted: 03:13 25. Dec 2013
by KaTo
Nedělal bych z toho tak úplně tradici :mrgreen: , ale bavil jsem se ohromně :D :lol: :lol: .
P.S.
Pak NesQi napiš, jak to dopadlo s oparama :twisted: , já to obhlídnu u Mourka, jak se to šíří :lol: !

Re: Poděkování

Posted: 03:15 25. Dec 2013
by Infra
Hehe, díky za překvápko a také díky všem, se kterými v poslední době hraji.

PS: Já si to třetí pírko ulovím *sková si ty dvě*

Re: Poděkování

Posted: 23:58 28. Dec 2013
by Nalkanar
Díky zúčastněným za dnešní hru. Překvapivě jsem se bavil. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:59 28. Dec 2013
by Mourisson1
Taky dík za dnešek, bylo to zajímavé, zábavné a ke konci dost vtipné :)

Re: Poděkování

Posted: 00:58 29. Dec 2013
by J.F.Payne
Taky díky za dnešek a omlouvám se za úprky a odskoky a prodlevy, nebyl na hru klid.

Re: Poděkování

Posted: 01:20 29. Dec 2013
by kokosak
Fajne dneska. Ještě kdyby se to tak všechno drželo v IC úrovni, bez potřeby něco si dokazovat za klávesnicí, to by bylo ;)

Re: Poděkování

Posted: 02:47 29. Dec 2013
by Jesper
Děkuji za dnešek, a to všem se kterými jsem hrál. Bylo to rušné, ale bylo to fajn :)

Re: Poděkování

Posted: 02:53 29. Dec 2013
by Niareta
Také děkuji, příjemné zpestření večera a skvělá hra, třeba zase někdy příště, pánové :)

Re: Poděkování

Posted: 00:59 31. Dec 2013
by pavad
Jedne nejmenovane hracske postave s vydobytkem prislusnosti k oficialnimu spolku - ac mam chut ji na miste zaskrtit, tak dekuji za hru. Dotycny vi... :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 21:47 02. Jan 2014
by Kathermara
Díky vílám za dnešní hru a jednomu průvodci po Isilu za ty dva večery předtím, bavila jsem se ;) :D

Re: Poděkování

Posted: 11:58 05. Jan 2014
by Puxina
Díky za úpravy lokací ;). Načítají rychlejec, v dungoch je víc světla, což se hodí a neubere to na kráse (hráč si aspon nekazí oči, že tam nic nevidí :) ).

Trošku škoda je úbytek placeablů, ale tak nevadí. Ikdyž některé skály v chodbách byly fajn :) zužovaly místo a postava nemusela bojovat proti 4, ale jen proti 1 a postupně je zabít (ale i takové místa se občas najdou).

Re: Poděkování

Posted: 16:51 05. Jan 2014
by radekdnb
Chtěl bych poděkovat hráčům s kterejma teďka hraju... :twisted:

A hlavně za včerejší hru Uradinovi, Ifrovi a NesQi především děkuji..:)....docela jsem u toho noťasu někdy měl co dělat abych se udržel na židli :)

Re: Poděkování

Posted: 16:56 05. Jan 2014
by Caehan
Puxina wrote:Díky za úpravy lokací ;). Načítají rychlejec, v dungoch je víc světla, což se hodí a neubere to na kráse (hráč si aspon nekazí oči, že tam nic nevidí :) ).

Trošku škoda je úbytek placeablů, ale tak nevadí. Ikdyž některé skály v chodbách byly fajn :) zužovaly místo a postava nemusela bojovat proti 4, ale jen proti 1 a postupně je zabít (ale i takové místa se občas najdou).
Přidávám se, konečně se město načítá rychle.

Re: Poděkování

Posted: 00:57 08. Jan 2014
by Caehan
Díky kloboukovi, Pajuli a Zeeritovi za dnešní hru!