Page 264 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:50 03. May 2013
by Derken-
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 09:51 03. May 2013
by -darkvision-
Bahnak wrote:
J.F.Payne wrote:Kam se hrabe mekáč s okurkou... další geniální marketing v praxi:

http://www.jenpromuze.cz/video/14757-br ... eisenbanku
Darkvisione, neděláš náhodou v Raifce na Žižkově?
Žižkov a želivského je zcela něco jiného ... jako Praha a Brno :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 10:03 03. May 2013
by Bahnak
No, alespoň jsem si oddechl. Jo a ať nejsem OOT, některý fotky mě vážně dostaly.
http://www.jenpromuze.cz/start/a-sakra/ ... a?page=0,0

Re: Vtípky

Posted: 10:05 03. May 2013
by kucik
-darkvision- wrote:
Bahnak wrote: Darkvisione, neděláš náhodou v Raifce na Žižkově?
Žižkov a želivského je zcela něco jiného ... jako Praha a Brno :lol: :lol:
To víš že jo ;)
raifka.jpg

Re: Vtípky

Posted: 10:10 03. May 2013
by Bahnak
LOL!!!

Re: Vtípky

Posted: 10:30 03. May 2013
by KaTo
Do mrtvoly se nekope...ale tohle je dobrý epic-fail :lol: :lol: :lol: .

Re: Vtípky

Posted: 11:12 03. May 2013
by -darkvision-
kucik wrote:
-darkvision- wrote:
Bahnak wrote: Darkvisione, neděláš náhodou v Raifce na Žižkově?
Žižkov a želivského je zcela něco jiného ... jako Praha a Brno :lol: :lol:
To víš že jo ;)
raifka.jpg
Dostal si mě :wall:

Re: Vtípky

Posted: 15:32 03. May 2013
by marii
:)

Re: Vtípky

Posted: 15:43 03. May 2013
by -RoF-
Dobré marii :D

Soudce se ptá obviněného: "Kolik vám je let?
Obviněný: "Bude mi pětadvacet."
Soudce: "Ale nebude ..."

Re: Vtípky

Posted: 15:49 03. May 2013
by KaTo
marii, ono se to dá vyložit i jinak...a to tak, že v Plzni se prostě už pitný pivo nevaří, tak mu nic jinýho než Kofola nezbyde.

Btw - ať nejsem OT, tak jeden vtip (nejen pro RoFa :twisted: ):

Čtyři kamarádi se už dávno dohodli, že pojedou na pořádnou pařbu pod stany.
Dva dny před odjezdem najednou říká jeden z nich: "Sorry, kluci, ale manželka mě nechce pustit, tak si to užijte beze mně..."
Ostatní jsou samozřejmě namíchnutí. Ale mají už všechno nakoupené, a tak se rozhodli, že jedou. Za dva dny přijedou na místo, čtvrtý kamarád už je tam, stan postavený, v ohništi hoří oheň, pivo se chladí a dřevo nachystané na celý víkend.
Ptají se ho, jak je to možné, když jim říkal, že nemůže.
"No, páni, včera večer si sedím na gauči, piju pivo, koukám na fotbal.
Najednou se manželka přikradla, zakryla mi oči a když mě pustila, tak tam stála v průsvitném spodním prádle. Potom mě vzala do ložnice. Tam hořely svíčky, po zemi plátky růží a na posteli pouta.
Řekla mi, ať ji přivážu k posteli.
Když jsem to udělal, pokračovala: "Teď můžeš dělat, co jen chceš."
"CHLAPI, TAK JSEM TADY..."

Re: Vtípky

Posted: 19:15 03. May 2013
by Molly23
Aulus wrote:
Molly23 wrote:Praktičnost je důležitá vlastnost!!!
Vilma a Edgar v opačném gardu?
:lol: No tyjo... ale neřekl bych že je Vil nějaká neschopná kuchařka, spíš jí to prostě nebaví a nezná fígle ani recepty. Když je ale potřeba tak snad nějaké jídlo splichtí.

Re: Vtípky

Posted: 23:59 03. May 2013
by Molly23
Vojenský simulátor Arma 3 :D

Image

Re: Vtípky

Posted: 00:05 04. May 2013
by Molly23
Není na zvuk F-18 po ránu :lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:25 04. May 2013
by Molly23
Mňau!
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:08 04. May 2013
by Aulus
Image