Re: Vtípky
Posted: 09:50 03. May 2013
Žižkov a želivského je zcela něco jiného ... jako Praha a BrnoBahnak wrote:Darkvisione, neděláš náhodou v Raifce na Žižkově?J.F.Payne wrote:Kam se hrabe mekáč s okurkou... další geniální marketing v praxi:
http://www.jenpromuze.cz/video/14757-br ... eisenbanku
To víš že jo-darkvision- wrote:Žižkov a želivského je zcela něco jiného ... jako Praha a BrnoBahnak wrote: Darkvisione, neděláš náhodou v Raifce na Žižkově?![]()
Dostal si měkucik wrote:To víš že jo-darkvision- wrote:Žižkov a želivského je zcela něco jiného ... jako Praha a BrnoBahnak wrote: Darkvisione, neděláš náhodou v Raifce na Žižkově?![]()
![]()
Aulus wrote:Vilma a Edgar v opačném gardu?Molly23 wrote:Praktičnost je důležitá vlastnost!!!



