Page 264 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:18 08. Jan 2014
by Pajule
Také díky, bylo to milé oživení vzpomínek :)

Re: Poděkování

Posted: 01:10 10. Jan 2014
by Infra
Děkuji všem se kterými v poslední době hraji, moc díky :)

A velké, ne obrovské díky všem co pracují na NT, moc se mi líbí, jak přibývají nové lokace a taky se těším na další rozšíření :)

Re: Poděkování

Posted: 01:12 10. Jan 2014
by Caehan
Díky Zeeritovi, pavadovi a neznámému DM za dnešní hru! :-)

(A samozřejmě naprostý souhlas s infrou! Díky všem, co se podílejí/se podíleli!)

Re: Poděkování

Posted: 01:18 10. Jan 2014
by Amber
Taky díky, Caehane! (Hlavně ale jsi neviděl tu vtipnou část, kdy logl do NPCčka Aulus a po několika větách volal mě, ať ho vystřídám :mrgreen: :twisted: )

Re: Poděkování

Posted: 01:33 10. Jan 2014
by Aulus
Amber wrote:Taky díky, Caehane! (Hlavně ale jsi neviděl tu vtipnou část, kdy logl do NPCčka Aulus a po několika větách volal mě, ať ho vystřídám :mrgreen: :twisted: )
Lingvistika holt není můj obor. :D Ale sehráli jste to pěkně.

Re: Poděkování

Posted: 10:06 10. Jan 2014
by Zeerit
Aulus wrote:
Amber wrote:Taky díky, Caehane! (Hlavně ale jsi neviděl tu vtipnou část, kdy logl do NPCčka Aulus a po několika větách volal mě, ať ho vystřídám :mrgreen: :twisted: )
Lingvistika holt není můj obor. :D Ale sehráli jste to pěkně.
To můj taky ne :lol: naštěstí ale Caehan dobře nahrával a mě stačilo celou dobu v podstatě jen reagovat na jeho hru.

Taky děkuju všem co se účastnili.

Re: Poděkování

Posted: 11:04 10. Jan 2014
by pavad
Caehan wrote:Díky Zeeritovi, pavadovi a neznámému DM za dnešní hru! :-)

(A samozřejmě naprostý souhlas s infrou! Díky všem, co se podílejí/se podíleli!)
Ja jsem v celem divadelnim vystoupeni mel jen epizodni stek, po nemz jsem vyklidil podium pro prave mistry. :D
Amber wrote:Taky díky, Caehane! (Hlavně ale jsi neviděl tu vtipnou část, kdy logl do NPCčka Aulus a po několika větách volal mě, ať ho vystřídám :mrgreen: :twisted: )
Ty jsi zase, Amber, nevidela tu vtipnou cast kdy se uceny matematik pta neuceneho ne-matematika jak resit diferencialni rovnice... ;) Ocividne jsou nekteri schopni zvladat simultanni rozpravu na tema jazykovedy i matematiky. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:32 11. Jan 2014
by Infra
Super revize, díky moc! :)

Re: Poděkování

Posted: 14:05 11. Jan 2014
by Krysak
Děkuji moc týmu za zvýšení, významné zvýšení hratlenosti posledními změnami.

Re: Poděkování

Posted: 10:18 15. Jan 2014
by Theogil I
Tlamákovi díky za pohodové ráno, po pravdě nešlo ani tak o hru, jako si s někým tak brzo po ránu normálně popovídat. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 10:37 15. Jan 2014
by karolina
Děkuji za včerejší hru ve Škopku i předním, všem účastněným hráčům a DMku.
A díky za pozitivní ohlasy Krkovičky a Dobromily.

Re: Poděkování

Posted: 11:04 15. Jan 2014
by pavad
Diky tem mnoha postavam s kterymi jsem v poseldnich dnech interagoval tim ci onym zpusobem. Je jich hodne, v me skleroticke mysli se, bohuzel, vybavuji pouze nekteri.

Diemovi - za to ze zjistil ze neni asi uplne nejpomalejsi. Jsem si jist ze zahadu "vlka" jednou rozlusti. Popripade mu bude rozlustena nekym jinym. :P

Ctihodnemu Johannesovi - vyborne hrany, navic neuveritelne ohleduplne vuci hre jinych. Pro hrace je radost ho potkat. Pro postavu sice az tolik ne - kdyz je na ni mily a lahodny jak vitriol mixly kyselinou fluorovodikovou - ale co uz! :)

Eriborovi - pokazde kdyz si myslim ze vic sebevrazedna vyprava uz byt nemuze tak me prekvapi. :D A kdyz uz neprekvapi vypravou, tak alespon navigaci - aneb kolika zpusoby si vylozite zpravu "venku z Ivory"? :mrgreen:

Kato-Neco COsi (neplest s mastertrollem zde na foru, jde o postavu) - dobra hra, dobry pokec, vyborne reakce. Vsak pockej, mourku, oni uz se nejake kocicky najdou! ;)

Dvojici "kocicek" puvodne - alespon si myslely ze v soukromi - probirajicich problematiku jak moc lahodi oku zenskemu nahati magove.(1) Vsak on jim to ten "skororacek" dal radne sezrat. ;)

Jak vyse uvedenemu Kato-Neco Cosimu, tak onem "kocickam" za trpelivost. Popravde, tipoval jsem ze skororacek neprezije prvni tri kola po dosednuti na zed. Mimochodem, pokazde kdyz si vybavim jisty dialog (2) tak mam zachvaty smichu. :D

Karathskym straznikum - at uz PC, NPC nebo DM-NPC - za jejich vykonnost. Neni nad snazit se zmizet "po anglicku" z mesta a celit (h)ruznym situacim (3). Mezi to vse patri taktez ty ruzne drobne DM zasahy ktere jsem zahledl.

(1) Ne, nebudu se tazat koho vseho pozorovaly a za jakych okolnosti! :D

(2) Postava se vyhruzne taze skororacke drepiciho na vrsku zdi: "Chces dostat polenem?"
Skororacek, zahlodnuvsi se do korenove zeleniny, slinta podel zablacene mrkve a odpovida: "Vrrrkuuu vrkuuuu....", pak se ozene kridlem a ucedi pistive, radoby tise "Zasrany mouchy!" :mrgreen:

(3) Neni nic lepsiho nez kdyz postavu pri zamyslenem uteku zacnou terorizovat strazni stylem:
Straz (S): "Stuj - kam jdes."
Postava (P): "... do mesta..."
S: "Co tam!?"
P: "... do obchodu..."
S: Takze ty mas nejake penize? *v mezicase druhy strazny pakuje obcany z doslechu/dohledu a prvni strazny odhaduje kolik by mohl z chudaka vyrazit za "kozi dan"*

Re: Poděkování

Posted: 11:51 15. Jan 2014
by Caehan
Také díky za posezení a sebevražedné výpravy... mrzí mě, že to s nima jde nějak kvalitou dolů. Holt přijít o většinu družiny se každý den nepoštěstí. :sad:

Re: Poděkování

Posted: 01:25 17. Jan 2014
by kokosak
...a trochu se zpožděním děkuji za dlouho očekávané medové přípravky a dlabátka :)

Re: Poděkování

Posted: 01:39 17. Jan 2014
by Nalkanar
Díky Jonovi za zajímavé kázání :)