Diky tem mnoha postavam s kterymi jsem v poseldnich dnech interagoval tim ci onym zpusobem. Je jich hodne, v me skleroticke mysli se, bohuzel, vybavuji pouze nekteri.
Diemovi - za to ze zjistil ze neni asi uplne nejpomalejsi. Jsem si jist ze zahadu "vlka" jednou rozlusti. Popripade mu bude rozlustena nekym jinym.
Ctihodnemu Johannesovi - vyborne hrany, navic neuveritelne ohleduplne vuci hre jinych. Pro hrace je radost ho potkat. Pro postavu sice az tolik ne - kdyz je na ni mily a lahodny jak vitriol mixly kyselinou fluorovodikovou - ale co uz!
Eriborovi - pokazde kdyz si myslim ze vic sebevrazedna vyprava uz byt nemuze tak me prekvapi.

A kdyz uz neprekvapi vypravou, tak alespon navigaci - aneb kolika zpusoby si vylozite zpravu "venku z Ivory"?
Kato-Neco COsi (neplest s mastertrollem zde na foru, jde o postavu) - dobra hra, dobry pokec, vyborne reakce. Vsak pockej, mourku, oni uz se nejake kocicky najdou!
Dvojici "kocicek" puvodne - alespon si myslely ze v soukromi - probirajicich problematiku jak moc lahodi oku zenskemu nahati magove.(1) Vsak on jim to ten "skororacek" dal radne sezrat.
Jak vyse uvedenemu Kato-Neco Cosimu, tak onem "kocickam" za trpelivost. Popravde, tipoval jsem ze skororacek neprezije prvni tri kola po dosednuti na zed. Mimochodem, pokazde kdyz si vybavim jisty dialog (2) tak mam zachvaty smichu.
Karathskym straznikum - at uz PC, NPC nebo DM-NPC - za jejich vykonnost. Neni nad snazit se zmizet "po anglicku" z mesta a celit (h)ruznym situacim (3). Mezi to vse patri taktez ty ruzne drobne DM zasahy ktere jsem zahledl.
(1) Ne, nebudu se tazat koho vseho pozorovaly a za jakych okolnosti!
(2) Postava se vyhruzne taze skororacke drepiciho na vrsku zdi: "Chces dostat polenem?"
Skororacek, zahlodnuvsi se do korenove zeleniny, slinta podel zablacene mrkve a odpovida: "Vrrrkuuu vrkuuuu....", pak se ozene kridlem a ucedi pistive, radoby tise "Zasrany mouchy!"
(3) Neni nic lepsiho nez kdyz postavu pri zamyslenem uteku zacnou terorizovat strazni stylem:
Straz (S): "Stuj - kam jdes."
Postava (P): "... do mesta..."
S: "Co tam!?"
P: "... do obchodu..."
S: Takze ty mas nejake penize? *v mezicase druhy strazny pakuje obcany z doslechu/dohledu a prvni strazny odhaduje kolik by mohl z chudaka vyrazit za "kozi dan"*