Page 265 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:42 04. May 2013
by Prasokralik
Nezapomeňte, víno nalévejte vždy jen do třetiny.

Image

Re: Vtípky

Posted: 22:20 06. May 2013
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 14:02 07. May 2013
by Bahnak
Adam a Eva (trochu jiná verze)
https://www.youtube.com/watch?v=zKAW96N-Vms

Re: Vtípky

Posted: 16:21 07. May 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 19:01 07. May 2013
by radekdnb

Re: Vtípky

Posted: 21:17 08. May 2013
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 22:10 08. May 2013
by Prasokralik
hooligans v polsku

Image

Re: Vtípky

Posted: 22:08 09. May 2013
by J.F.Payne
Tahle slečna má geniální nadání pro drama (a speech skill tak 175%):

http://www.jenpromuze.cz/video/14823-ne ... dy-slyseli

Re: Vtípky

Posted: 22:35 09. May 2013
by Molly23
No ty vole... ted už si chlapa holka nenajde!

a abych nebyl mimo téma

Image

Re: Vtípky

Posted: 22:36 09. May 2013
by Braenn
J.F.Payne wrote:Tahle slečna má geniální nadání pro drama (a speech skill tak 175%):

http://www.jenpromuze.cz/video/14823-ne ... dy-slyseli
Uáá! Slečna by mohla číst pro rozhlas červenou knihovnu, vlastně ji i psát. Je v tom potenciál!
Na druhou stranu, vzpomenu-li si na sebe plus minus v jejím věku, jen dobře že tehdá ty internety a jůtuby nebyly a podobné kydy se svěřovaly jen deníčku a nejlepší kamarádce. Představa, že na člověka tahle vzpomínka vykoukne tak po deseti letech, ideálně někde na pracovním večírku... :D

Re: Vtípky

Posted: 23:11 09. May 2013
by kucik
Jako by mi to nestacilo na zivo.

Re: Vtípky

Posted: 04:38 10. May 2013
by kokosak
:shock:

Re: Vtípky

Posted: 08:58 10. May 2013
by -darkvision-
A já to nestihl zkouknout, včera na to nebyl čas a dnes už to video stáhly :?

Re: Vtípky

Posted: 09:05 10. May 2013
by Amber
Já jsem viděla včera kousek. Holčina na mě působila jako mluvítko na klíček. :mrgreen:

:lol:
Teď už chceme jenom umřít.
Autorka nás požádala o stažení videa a jelikož je to jenom chudák malá holka, tak jsme jí vyhověli. Místo toho si můžete pořád dokolečka pouštět Nyan Cat!

Re: Vtípky

Posted: 10:06 10. May 2013
by G-ladiator
Něco mi říká, že chlapec věděl, co dělá, když od ní zdrhal.