Page 265 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:42 04. May 2013
by Prasokralik
Nezapomeňte, víno nalévejte vždy jen do třetiny.

Re: Vtípky
Posted: 22:20 06. May 2013
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 14:02 07. May 2013
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 16:21 07. May 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 19:01 07. May 2013
by radekdnb
Re: Vtípky
Posted: 21:17 08. May 2013
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 22:10 08. May 2013
by Prasokralik
hooligans v polsku

Re: Vtípky
Posted: 22:08 09. May 2013
by J.F.Payne
Tahle slečna má geniální nadání pro drama (a speech skill tak 175%):
http://www.jenpromuze.cz/video/14823-ne ... dy-slyseli
Re: Vtípky
Posted: 22:35 09. May 2013
by Molly23
No ty vole... ted už si chlapa holka nenajde!
a abych nebyl mimo téma

Re: Vtípky
Posted: 22:36 09. May 2013
by Braenn
Uáá! Slečna by mohla číst pro rozhlas červenou knihovnu, vlastně ji i psát. Je v tom potenciál!
Na druhou stranu, vzpomenu-li si na sebe plus minus v jejím věku, jen dobře že tehdá ty internety a jůtuby nebyly a podobné kydy se svěřovaly jen deníčku a nejlepší kamarádce. Představa, že na člověka tahle vzpomínka vykoukne tak po deseti letech, ideálně někde na pracovním večírku...

Re: Vtípky
Posted: 23:11 09. May 2013
by kucik
Jako by mi to nestacilo na zivo.
Re: Vtípky
Posted: 04:38 10. May 2013
by kokosak
Re: Vtípky
Posted: 08:58 10. May 2013
by -darkvision-
A já to nestihl zkouknout, včera na to nebyl čas a dnes už to video stáhly

Re: Vtípky
Posted: 09:05 10. May 2013
by Amber
Já jsem viděla včera kousek. Holčina na mě působila jako mluvítko na klíček.
Teď už chceme jenom umřít.
Autorka nás požádala o stažení videa a jelikož je to jenom chudák malá holka, tak jsme jí vyhověli. Místo toho si můžete pořád dokolečka pouštět Nyan Cat!
Re: Vtípky
Posted: 10:06 10. May 2013
by G-ladiator
Něco mi říká, že chlapec věděl, co dělá, když od ní zdrhal.