Page 265 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:08 17. Jan 2014
by Infra
Díky všem za hru v poslední době :) A taky nově příchozím za nakopnutí :)
Snad nebudu mít do budoucna tolik úletů co dnes.

Re: Poděkování

Posted: 00:56 18. Jan 2014
by Caehan
Dík všem za dnešní hru a rozhovory po tellu a ve hře jako takové.

Re: Poděkování

Posted: 02:12 18. Jan 2014
by J.F.Payne
Díky díky díky tak obecně :))

Re: Poděkování

Posted: 16:32 18. Jan 2014
by Bahnak
Díky všem dole za pěknou hru - podtemno teď krásně žije.

Re: Poděkování

Posted: 02:39 19. Jan 2014
by Caehan
Také chci poděkovat všem za dněšní hru! Snad byla má dostatečně zajímavá, mohu ujistit, že vaše byla.

Re: Poděkování

Posted: 00:40 20. Jan 2014
by kokosak
Děkuji nečekaně příchozím, takhle dobře sem se nezasmál od střední :D

Re: Poděkování

Posted: 02:11 20. Jan 2014
by J.F.Payne
Díky moc za audienci. Bylo to parádní.

Re: Poděkování

Posted: 13:39 20. Jan 2014
by pavad
Opet zazitky za ktere dekuji
Krome vypravy za poznanim zivota japonskeho stylu (diky, Theuregu!) a lekce taktez vychodniho diplomatickeho presvedcovani ("Sednout a delat!") musim zminit taktez zlovolne, po krvi nevinnych :mrgreen: dospivajicich chlapcu touzici drevorubce... A v neposledni rade hracku postavy, ktera chlipnym okem sleduje reakce muzske populace na jeji krivky (s extremy na patricnych mistech). Skoda ze jsem uz unavou svidral - jinak bych si ten pozdrav na rozloucenou ("Nazdar mlicnaku!") snad uzil jeste i jinak. :D

Nu a pak anonymni podekovani tem par lidem s kterymi nepravidelne pravidelne klabosim o deni ve svete realnem i thalijskem...

Re: Poděkování

Posted: 01:14 21. Jan 2014
by kokosak
Díky, díky, díky. Poslední dobou se bavím skutečně královsky. Díky :D

Re: Poděkování

Posted: 08:59 22. Jan 2014
by Alrik
Děkuji Goranovy za ranní hru a jeho usměvavou hlášku na spodní čast oděvu, "to už je chobot"

Re: Poděkování

Posted: 23:59 22. Jan 2014
by Caehan
Dík pavadovi a také ostatním, za hru v posledních dnech.

Re: Poděkování

Posted: 11:12 23. Jan 2014
by pavad
Diky hracum postav, ktere at jiz umyslne nebo nahodou nuti mou postavu nejenom do sra... (*) eeee... kejdy vstupovat, lec se do ni chvilemi i ponaret.

Nektere postavy tak konaji s oblibou a opakovane - a jeste jsou presvedceny, ze te me postavicce pomahaji. :)

(*) V zajmu vyhnuti se bedne zluteho exotickeho ovoce jsem byl nucen pozmenit puvodni slovo. Sic bych se musel objimat spolu s J.F.Paynem na podiu prohresku - coz by takovy zaprisahly Mr. Ctihodny snasel jen velmi tezce... :D

Re: Poděkování

Posted: 11:13 23. Jan 2014
by Alrik
pavad wrote:Diky hracum postav, ktere at jiz umyslne nebo nahodou nuti mou postavu nejenom do sra... (*) eeee... kejdy vstupovat, lec se do ni chvilemi i ponaret.

Nektere postavy tak konaji s oblibou a opakovane - a jeste jsou presvedceny, ze te me postavicce pomahaji. :)

(*) V zajmu vyhnuti se bedne zluteho exotickeho ovoce jsem byl nucen pozmenit puvodni slovo. Sic bych se musel objimat spolu s J.F.Paynem na podiu prohresku - coz by takovy zaprisahly Mr. Ctihodny snasel jen velmi tezce... :D
*taha mu za ocas* je hnusnej dej ho sem !

Re: Poděkování

Posted: 21:46 24. Jan 2014
by Pajule
Dík za rande se sirem :)

Re: Poděkování

Posted: 08:41 25. Jan 2014
by Alrik
Děkuji za ranní povídání si s Tarjou :)