Page 266 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:08 26. Jan 2014
by J.F.Payne
Díky moc DM za soud (docela zápřah, trvalo to dýl než některý reálný soudní stání)...

...a pak lidem za dohru po soudu. A vlastně i Nien před soudem a tak, prostě všem, díky kterejm svět žije.

A spešl dík Rodalovi za drama.

Re: Poděkování

Posted: 02:13 26. Jan 2014
by karolina
Já taky děkuju moc za soud.. DMs i zúčastněným hráčům.
A speciální dík těm mojim klukum fousatejm, asi vás miluju za ty hlášky co furt metáte! :D
EDIT: A ještě dík pavadovi za jedno vydařené odpoledne s lehkou děvou...

Re: Poděkování

Posted: 02:18 26. Jan 2014
by G-ladiator
Jojo, dnes to byla pecka, zítra bude ještě větší :)

Re: Poděkování

Posted: 02:19 26. Jan 2014
by Caehan
Díky DM, že nás všechny nepozabíjeli, a tak... bylo to zajímavé!

Re: Poděkování

Posted: 02:25 26. Jan 2014
by Aillen
Díky za dnešní soudní řízení, pěkně se to všechno zašmodrchalo, jsem zvědavá, jaký zázrak to zase rozplete :wink:

Re: Poděkování

Posted: 02:31 26. Jan 2014
by Paulus
Přídám se....díky přítomným u soudu za větší ale i menší (například drobení chleba stráži na přilbu :biggrin: ) role. Každopádně děkuji DMs, že to vydrželi :)

Re: Poděkování

Posted: 02:52 26. Jan 2014
by pavad
Paulus wrote:Přídám se....díky přítomným u soudu za větší ale i menší (například drobení chleba stráži na přilbu :biggrin: ) role. Každopádně děkuji DMs, že to vydrželi :)
Tak, mohu si udelat carku do ukolnicku:
bod devadesaty osmy: Podrobit Karathskou straz. SPLNENO!
bod devadesaty devaty: Ocurat Karathskou rychtu. SPLNENO!


Aby jen nespamoval:
Diky nejmenovane lehke deve (jeste vetsi dik jeji hracce).

Diky za srandu s Lensem a dalsimi, kteri behem soudu byly mou oporou i nedobrovolnymi ctenari, katalyzatory i inspiracemi mych (z)versovanych exkrementu (ukazka ke konci textu).

Stejne tak diky dalsim, kteri byli mimo doslech septani - ale kteri o to vice pobavili (chtene ci nechtene):
- ctihodny Johannes v zakrytu s Kvetuskou, takze Johannes vypadal jako by se na miniaturnich kmitajicich tmavemodrych kridelkach hodlal obratem vznest a stat se tak prvnim paladinskym andelem zkazy v Karathskych soudnich sinich...
- jeden puldrak, ktery svym supinatym ohonem rejdil v rozkroku inkvizitorovi starsiho veku - dotycny inkvizitor se usmival velmi selmovsky po celou dobu toho rejdeni! :)
- Goranovi za jeho "osvetlujici" komentare k deni v soudni sini
- hracce, co prestala sve postave "Zvedat leve oboci" (mozna to bylo prave, jiz nevim) po kazde vete trpaslici vypovedi


Drobty na prst nalepuje - jazykem lacne olizuje,
co neni v jeho dosahu - sfoukne strazi na hlavu.
Mezitim v divacke tribune - ja jsem v tom vsak nevinne,
puldraci ocas trochu vetsi - bere klin cirkve svate zteci,
jakpak to asi dopadne - dostane puldrak po tlame?

Re: Poděkování

Posted: 08:41 26. Jan 2014
by Alrik
Chtěl bych poděkovat za včerejší soud a hezky zahrané jak trpaslíky tak lehkou nadřazonest fenixova řadu, i přesto že bych měl pár menších připomínek tak je zde nebudu rozvádět, děkuji taky všem s kterýma jsem se dostal do křižku po tellu i IC a v neposlední řadě dlužím asi největši díky Naz za krasné hraní sní :)

Re: Poděkování

Posted: 21:04 26. Jan 2014
by klobouk
Taky děkuju celkově! Modrým, červeným, všem.

Re: Poděkování

Posted: 21:42 26. Jan 2014
by J.F.Payne
Díky za zajímavé dění ve hře :) Má pro mě dosti pochmurnou atmosféru.

Re: Poděkování

Posted: 23:49 26. Jan 2014
by Caehan
Dík všem za dnešní hru!

Re: Poděkování

Posted: 00:17 27. Jan 2014
by Amber
Díky za podívanou i související hovory dnešním dvěma kladivounům a omlouvám se za leknutí dvěma ocáskům. :) :oops:

Re: Poděkování

Posted: 19:32 27. Jan 2014
by Kathermara
Díky vílám za všechno to blbnutí v poslední době. Škoda, že obvykle hraju jen o víkendech :-/ :)

Re: Poděkování

Posted: 11:58 28. Jan 2014
by sendys
Kathermara wrote:Díky vílám za všechno to blbnutí v poslední době. Škoda, že obvykle hraju jen o víkendech :-/ :)
Děkuju za krásně stravený večer slečně Nině užil sem si po dlouhý době zase přiběh Arnorma a že už je dávno co ho vyprávěl :)

Re: Poděkování

Posted: 02:22 29. Jan 2014
by J.F.Payne
Uuuh.... děkuji za dnešní hru Diemovi a lapenému drowovi. Sehrál vše skvěle, a ať mi někdo zkusí říct, že v Podtemnu nejsou RP hráči... aspoň jednoho jsem viděl na vlastní oči! :)))

A díky DM za asistenci.... a za následnou dohru.

Šest hodin v kuse jsem u hry nevydržel HODNĚ dlouho...!