Page 267 of 329
Re: Vtípky
Posted: 19:47 14. May 2013
by Molly23
jooo no. To jsou prostě lidi se špatným přístupem k hudbě

a takoví se objevují na obou stranách barikády aby se neřeklo. A takovejch lidí je prostě hrozně moc a i tady na foru.
http://www.youtube.com/watch?v=4JhaYqKpvNA
Re: Vtípky
Posted: 21:52 14. May 2013
by kucik
Ten prvni vypada jako ze se rozbreci. Hadam, ze mu nejakej metlos prebral buchtu, podle toho vyrazu

Re: Vtípky
Posted: 22:12 14. May 2013
by Prasokralik
Jak pořád házíte tou hlavou až vám z toho jebe v hlavě....
Jeden by řekl, že když už se tituluje "hoper" tak aspoň dovede sepsat smysluplný text s cílem někoho urazit... když už si to teda musí psát do poznámkového bloku.
Re: Vtípky
Posted: 00:13 15. May 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 10:55 15. May 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:54 15. May 2013
by J.F.Payne
Na státní maturity a text kálí pes... myslím že tohle ilustrační foto dne, nebo roku! A chci vědět, kde se s ní seznámím

)
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 30514.html
Re: Vtípky
Posted: 16:00 15. May 2013
by Aulus
U plastickeho chirurga?

Re: Vtípky
Posted: 16:00 15. May 2013
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 17:48 15. May 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 18:12 15. May 2013
by D_E_K_A
Sakra, Aria si už dělá reklamu i jinde!

(
žádné navážení, shoda náhod, když jsem dnes na tohle narazil)

Re: Vtípky
Posted: 06:18 16. May 2013
by -RoF-
D_E_K_A wrote:Sakra, Aria si už dělá reklamu i jinde!

(
žádné navážení, shoda náhod, když jsem dnes na tohle narazil)
Proč ne, ona má dva polštáře na hrudi, ale trošku jiné.

Re: Vtípky
Posted: 10:55 16. May 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 13:11 16. May 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 08:10 17. May 2013
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 17:49 17. May 2013
by Amber