Page 267 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:47 14. May 2013
by Molly23
jooo no. To jsou prostě lidi se špatným přístupem k hudbě :) a takoví se objevují na obou stranách barikády aby se neřeklo. A takovejch lidí je prostě hrozně moc a i tady na foru.

http://www.youtube.com/watch?v=4JhaYqKpvNA

Re: Vtípky

Posted: 21:52 14. May 2013
by kucik
Ten prvni vypada jako ze se rozbreci. Hadam, ze mu nejakej metlos prebral buchtu, podle toho vyrazu :)

Re: Vtípky

Posted: 22:12 14. May 2013
by Prasokralik
Jak pořád házíte tou hlavou až vám z toho jebe v hlavě....

Jeden by řekl, že když už se tituluje "hoper" tak aspoň dovede sepsat smysluplný text s cílem někoho urazit... když už si to teda musí psát do poznámkového bloku.

Re: Vtípky

Posted: 00:13 15. May 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:55 15. May 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:54 15. May 2013
by J.F.Payne
Na státní maturity a text kálí pes... myslím že tohle ilustrační foto dne, nebo roku! A chci vědět, kde se s ní seznámím :))

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 30514.html

Re: Vtípky

Posted: 16:00 15. May 2013
by Aulus
J.F.Payne wrote:Na státní maturity a text kálí pes... myslím že tohle ilustrační foto dne, nebo roku! A chci vědět, kde se s ní seznámím :))

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 30514.html
U plastickeho chirurga? :D

Re: Vtípky

Posted: 16:00 15. May 2013
by KaTo
J.F.Payne wrote:Na státní maturity a text kálí pes... myslím že tohle ilustrační foto dne, nebo roku! A chci vědět, kde se s ní seznámím :))

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 30514.html
Na její telefon bych se optal Jiřího Kopáče. Nicméně bych se na ní moc neupínal - je zde šance na nepřekonatelnou jazykovou bariéru - ta kóča s nenulovou pravděpodobností vypadá na Brňačku :twisted: , což ty s tvejma cajzlovskejma kydama :mrgreen: pokakáš hned na začátku, až se optáš, zda je ta voda v kašně pitnááááá! :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 17:48 15. May 2013
by Molly23
Dobrý! S Air India asi nikdy nepoletím hehe

http://www.novinky.cz/koktejl/301970-pi ... ostal.html

Re: Vtípky

Posted: 18:12 15. May 2013
by D_E_K_A
Sakra, Aria si už dělá reklamu i jinde! :D (žádné navážení, shoda náhod, když jsem dnes na tohle narazil)

Image

Re: Vtípky

Posted: 06:18 16. May 2013
by -RoF-
D_E_K_A wrote:Sakra, Aria si už dělá reklamu i jinde! :D (žádné navážení, shoda náhod, když jsem dnes na tohle narazil)
Proč ne, ona má dva polštáře na hrudi, ale trošku jiné. :roll: :oops:

Re: Vtípky

Posted: 10:55 16. May 2013
by Molly23
:shock:
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:11 16. May 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 08:10 17. May 2013
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 17:49 17. May 2013
by Amber