Page 267 of 331

Re: Poděkování

Posted: 19:48 30. Jan 2014
by Caehan
Tradiční dík Kath za telenovelu!

To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.

Re: Poděkování

Posted: 23:37 31. Jan 2014
by klobouk
Díky za něj, veselý byl konkurz :mus_10:

Re: Poděkování

Posted: 00:32 01. Feb 2014
by Amber
Díky za dnešní hru všem, kdo přišli, skvěle jsem se bavila :)

Taky děkuju Myrpovi za zprovoznění bardské hudby a kucikovi s Rejtym za promazání palety, díky čemuž nad bude méně pádů serveru. ;)

Re: Poděkování

Posted: 19:15 01. Feb 2014
by Absinthorix
Přidávám se k poděkovaní za hudbu, je to úžasné!

Re: Poděkování

Posted: 22:58 02. Feb 2014
by Puxina
Díkas za znalostní soutež Fénixů ;), byla sranda a občas ty hlášky :D

Re: Poděkování

Posted: 23:15 02. Feb 2014
by Pajule
Taky dík! Je fajn, když se akce líbí, zvlášť po tej práci :)) Líbilo se mi to, hlavně Sorrowovo Tonda, ten perlil :D ať žije stará garda :) :twisted:

A dík Vojenovi, za to že je a za to, že bardí :)

Re: Poděkování

Posted: 23:17 02. Feb 2014
by Nalkanar
Díky všem co přišli, díky Pajky za za vytvoření otázek, organizaci a odehrání. Není nad kvalitní poskoky :P :)

Re: Poděkování

Posted: 23:23 02. Feb 2014
by klobouk
Všichni ti prckové kouzelní si s Tondou na hanbě notovali!
Výborné! :mus_15:

Re: Poděkování

Posted: 23:28 02. Feb 2014
by Aillen
Děkuji za soutěž a taky za obnovení bardí hudby, moc mi chyběla.

Re: Poděkování

Posted: 12:10 03. Feb 2014
by Sorrow
Jo jo, bylo to pěkný, akorát jsem fakt čekal nějakou soutěž v básničkách :D

Jinak, tam hrála nějaká hudba? Já nic neslyšel sakra... :|

Re: Poděkování

Posted: 00:35 04. Feb 2014
by Fryn
Děkuji Desmondovi za zajímavé včerejší připomenutí :) a stejně tak všem ostatním poblíž za hru.

Re: Poděkování

Posted: 18:15 04. Feb 2014
by -darkvision-
Díííky moc za přidání data při připojení.. Luxus .. tohle mi chybělo 8)

Re: Poděkování

Posted: 21:59 04. Feb 2014
by Kathermara
Caehan wrote:Tradiční dík Kath za telenovelu!

To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.
A já děkuju všem za pochvaly a že to čtou, když už jsem to sepsala :D

Re: Poděkování

Posted: 22:24 04. Feb 2014
by Alrik
Kathermara wrote:
Caehan wrote:Tradiční dík Kath za telenovelu!

To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.
A já děkuju všem za pochvaly a že to čtou, když už jsem to sepsala :D
a ja ti děkuju za ty naše telly :-D aspoň se nenudim když se nudim

Re: Poděkování

Posted: 23:24 04. Feb 2014
by Caehan
Díky za opravu vnitrolokačních přechodů!

A za kratší medity, snad trochu pomohou.