Page 267 of 331
Re: Poděkování
Posted: 19:48 30. Jan 2014
by Caehan
Tradiční dík Kath za telenovelu!
To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.
Re: Poděkování
Posted: 23:37 31. Jan 2014
by klobouk
Díky za něj, veselý byl konkurz

Re: Poděkování
Posted: 00:32 01. Feb 2014
by Amber
Díky za dnešní hru všem, kdo přišli, skvěle jsem se bavila
Taky děkuju Myrpovi za zprovoznění bardské hudby a kucikovi s Rejtym za promazání palety, díky čemuž nad bude méně pádů serveru.

Re: Poděkování
Posted: 19:15 01. Feb 2014
by Absinthorix
Přidávám se k poděkovaní za hudbu, je to úžasné!
Re: Poděkování
Posted: 22:58 02. Feb 2014
by Puxina
Díkas za znalostní soutež Fénixů

, byla sranda a občas ty hlášky

Re: Poděkování
Posted: 23:15 02. Feb 2014
by Pajule
Taky dík! Je fajn, když se akce líbí, zvlášť po tej práci

) Líbilo se mi to, hlavně Sorrowovo Tonda, ten perlil

ať žije stará garda
A dík Vojenovi, za to že je a za to, že bardí

Re: Poděkování
Posted: 23:17 02. Feb 2014
by Nalkanar
Díky všem co přišli, díky Pajky za za vytvoření otázek, organizaci a odehrání. Není nad kvalitní poskoky

Re: Poděkování
Posted: 23:23 02. Feb 2014
by klobouk
Všichni ti prckové kouzelní si s Tondou na hanbě notovali!
Výborné!

Re: Poděkování
Posted: 23:28 02. Feb 2014
by Aillen
Děkuji za soutěž a taky za obnovení bardí hudby, moc mi chyběla.
Re: Poděkování
Posted: 12:10 03. Feb 2014
by Sorrow
Jo jo, bylo to pěkný, akorát jsem fakt čekal nějakou soutěž v básničkách
Jinak, tam hrála nějaká hudba? Já nic neslyšel sakra...

Re: Poděkování
Posted: 00:35 04. Feb 2014
by Fryn
Děkuji Desmondovi za zajímavé včerejší připomenutí

a stejně tak všem ostatním poblíž za hru.
Re: Poděkování
Posted: 18:15 04. Feb 2014
by -darkvision-
Díííky moc za přidání data při připojení.. Luxus .. tohle mi chybělo

Re: Poděkování
Posted: 21:59 04. Feb 2014
by Kathermara
Caehan wrote:Tradiční dík Kath za telenovelu!
To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.
A já děkuju všem za pochvaly a že to čtou, když už jsem to sepsala

Re: Poděkování
Posted: 22:24 04. Feb 2014
by Alrik
Kathermara wrote:Caehan wrote:Tradiční dík Kath za telenovelu!
To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.
A já děkuju všem za pochvaly a že to čtou, když už jsem to sepsala

a ja ti děkuju za ty naše telly

aspoň se nenudim když se nudim
Re: Poděkování
Posted: 23:24 04. Feb 2014
by Caehan
Díky za opravu vnitrolokačních přechodů!
A za kratší medity, snad trochu pomohou.