Page 268 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:50 17. May 2013
by Aulus
Připadají vám vaše bicáky příliš malé a závidíte je svým osvaleným kamarádům? Tak si je prostě namalujte a sbalíte každou kočku! :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:56 17. May 2013
by Nalkanar
Mno jo... Ženy hledají opravdového muže, ale samy mají make-up :D

Re: Vtípky

Posted: 17:58 17. May 2013
by Aulus
Nalkanar wrote:Mno jo... Ženy hledají opravdového muže, ale samy mají make-up :D
Myslím, že by pak v posteli čuměly, kdyby i chlap měl 3D (d)efekt. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:35 18. May 2013
by Caehan

Re: Vtípky

Posted: 13:20 18. May 2013
by Molly23
ty zorničky :)
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:59 18. May 2013
by radekdnb
http://www.jenpromuze.cz/video/14831-ja ... ci-hajzlik

nevim jestli by někdo tohle ocenil :D :D *upije si piva*

Re: Vtípky

Posted: 23:19 18. May 2013
by Amber
Koho vám to připomíná? :mrgreen:

Image Image

Re: Vtípky

Posted: 23:28 18. May 2013
by Shaman88
Tohle už jsem taky dělal :)
Nebo chodil se špendlíkem a v davu praskal děckám balonky.

Re: Vtípky

Posted: 00:07 19. May 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Tohle už jsem taky dělal :)
Nebo chodil se špendlíkem a v davu praskal děckám balonky.
...jde vidět, že nemáš děcka. Není nad to, potom prcka uklidňovat, že o balonek přišel :( :( :(

Re: Vtípky

Posted: 00:21 19. May 2013
by Shaman88
Prostě chaotic evil.

Re: Vtípky

Posted: 10:46 19. May 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:01 19. May 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 06:13 20. May 2013
by -RoF-
Tohle mě dostalo :D :D :D

Čtyři studenti se před zkouškou vydali na chatu na chlastačku. Samozřejmě přípravu na zkoušku podcenili. V pondělí ráno před zkouškou chtěli zachránit to, co se ještě dalo. Zavolali tedy profesorovi s omluvou, že u auta píchli kolo, mají defekt, a asi nestihnou zkoušku.
Profesor, správný člověk, jim vyhověl a zkoušku o dva dny odložil.
Studenti se na posunutý termín připravili vzorně.
Profesor je rozsadil do 4 místností a rozdal jim zadání se dvěma otázkami. První, za 10 bodů, byla z učiva a byla jednoduchá. Druhá, za 90 bodů, zněla: Které kolo?

Re: Vtípky

Posted: 16:15 20. May 2013
by -RoF-
:roll: :)

Re: Vtípky

Posted: 21:33 20. May 2013
by Braenn
Japonská reklama na žvýkačku. Spadla mi čelist, a ještě nějakou dobu ji budu zvedat. Na vlastní nebezpečí. :lol:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0cmQAdSE#!

Pro obzvláště otrlé na Youtube k nalezení i rozšířená verze klipů, po které vás autoři reklamy naučí, jak tančit výše shlédnuté pěkně krok za krokem.