Page 268 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:53 04. Feb 2014
by kokosak
GG vílí skvadro :)

Re: Poděkování

Posted: 00:48 05. Feb 2014
by Alrik
Chci poděkovat Nině za to hraní :) a všem ostatním s kterýma mužu hrát:)

Re: Poděkování

Posted: 11:32 05. Feb 2014
by Niareta
Alriku, taky děkuji za fajn hraní v poslední době...
Především ale musím poděkovat Karolíně za její ochotu vždy poradit, pomoci a včera pro mě velmi překvapivou záchranu.. Takových jako ty je tu málo a tak děkuji... :)

Re: Poděkování

Posted: 19:33 05. Feb 2014
by Nalkanar
Děkuji za IC hodiny po lognutí. Šikovná věc pro lepší dataci IC akcí.
BTW: šlo by tam přidat interpunkci, aby to bylo drobátko méně matoucí? :)

Re: Poděkování

Posted: 11:48 09. Feb 2014
by Aulus
Díky Myrpovi za to, že se tak aktivně ujal nevděčného úkolu skriptování po Shamanovi. A Shamanovi bych taky rád poděkoval za to vše, co pro NT vytvořil a stále vytváří. :)

Re: Poděkování

Posted: 00:33 10. Feb 2014
by Aillen
Děkuji mistru Mauricovi za laskavé přijetí, cenné rady a zamotání hlavy :wink:

Re: Poděkování

Posted: 02:30 10. Feb 2014
by Bahnak
Obrovské díky všem tvůrcům lokací za neustálé zvětšování světa, odstraňování chyb a ladění stovek kosmetických vad.
Velké díky Myrpovi a Shamanovi za scripty, nechápu jak to děláte, ale funguje to.

Re: Poděkování

Posted: 11:29 10. Feb 2014
by Myrpa
Půlku toho, co jsem udělal, mi teoreticky připravil Shaman, od doby, co dělám, víc scriptů opravil Kucík. Je to poděkování pro celý tým, protože já zatím nenapsal ani setinu toho, co Shaman, nebo Kucik. Jen hodně spamuju forum chyb.
Nemám rád chyby. Nejradši bych snědl jejich děti. :weap_36:

Re: Poděkování

Posted: 23:45 10. Feb 2014
by Nalkanar
Děkuji Elfímu duu za doprovod 8)

Re: Poděkování

Posted: 00:21 12. Feb 2014
by Pajule
Díky, díky! :) celému ssf a taky kloboukovi. No a nejvíc Katovi za operaci! :D

Re: Poděkování

Posted: 02:40 13. Feb 2014
by Bahnak
Zvířecí společníci pro podtemno: trol, hákový ďas, obří pavouk, vrrk, ještěr, brouk
Díky, díky a ještě jednou díky.

Re: Poděkování

Posted: 00:36 15. Feb 2014
by Pajule
Díííky moc Sielencerovi! :)

Re: Poděkování

Posted: 21:42 15. Feb 2014
by Caehan
Díky pořadatelům i zúčastněným za akci u Škopku a Amber za první pomoc, když jsem nějaký den nazpět odepisoval na fóru, a něco se mi zatím pokusilo sníst postavu.

Re: Poděkování

Posted: 22:52 15. Feb 2014
by Bruciacullo
Chci poděkovat goranovi za uspořádání akce, perosnálu za perfektní práci a hostům za to že se hostili :) byla radost to DMkovat.. a díky amber za hraní bezďáků :D

Re: Poděkování

Posted: 00:02 16. Feb 2014
by Goran
Děkuji všem zaměstnancům, DM i návštěvníkům za vydařenou akci. Velice jsem si to užil a těším se na další :-)