Page 269 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:51 20. May 2013
by Molly23
:shock: no jo... jiný trh jiný mrav

Re: Vtípky

Posted: 22:08 20. May 2013
by kokosak
hmmm.... tak sedim a přemejšlim, co to znamená, když mě se to zdá uplně normální

Re: Vtípky

Posted: 22:12 20. May 2013
by klobouk
Já jsem to nechtěl napsat první :)

Re: Vtípky

Posted: 22:54 20. May 2013
by kucik
Trosku me to paralyzovalo. Nastesti se to opakovalo jen dvakrat.

Re: Vtípky

Posted: 23:11 20. May 2013
by -darkvision-
Je to hodně chytlavý, takový, jako že se mi chce hned hejbat .. :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 23:21 20. May 2013
by Miell
kokosak wrote:hmmm.... tak sedim a přemejšlim, co to znamená, když mě se to zdá uplně normální
Nápodobně.. za to určitě může Pinky Pie! :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 10:21 21. May 2013
by radekdnb
-darkvision- wrote:Je to hodně chytlavý, takový, jako že se mi chce hned hejbat .. :biggrin:
*začnou mu cukat koutky, a hlava mu škube ze strany na stranu* hi žvejky, dej mi žvejku.....ňam ňam...:D :D :D ty vado hrozný :D :D

Venco víš co by měly udělat??....víš jak jsme sjížděli toho koně těch 10 hodin?..tak tohle by měly udělat taky :D :D tuhle reklamu furt a furt do dokola, schválně jak dlouho by jsme to vydrželi :D :D

Re: Vtípky

Posted: 12:05 21. May 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 19:17 21. May 2013
by kokosak
Miell wrote:
kokosak wrote:hmmm.... tak sedim a přemejšlim, co to znamená, když mě se to zdá uplně normální
Nápodobně.. za to určitě může Pinky Pie! :biggrin:
...a/nebo věci typu totok (neklikat, pokud máte sníženou schopnost akceptování absurdit) http://www.youtube.com/watch?v=yzC4hFK5P3g

Re: Vtípky

Posted: 19:38 21. May 2013
by Miell
kokosak wrote:
Miell wrote:
kokosak wrote:hmmm.... tak sedim a přemejšlim, co to znamená, když mě se to zdá uplně normální
Nápodobně.. za to určitě může Pinky Pie! :biggrin:
...a/nebo věci typu totok (neklikat, pokud máte sníženou schopnost akceptování absurdit) http://www.youtube.com/watch?v=yzC4hFK5P3g
Démonické :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Re: Vtípky

Posted: 20:25 21. May 2013
by kucik
Fascinuje me na tom, co vsechno tam zakomponovali. Treba ty lebky.

Re: Vtípky

Posted: 14:22 22. May 2013
by J.F.Payne
Solidní:

Re: Vtípky

Posted: 14:36 22. May 2013
by J.F.Payne
A tady odkaz pro všechny, kdo kritizují peprnou mluvu: http://milujipraci.cz/

Pochází s legendárního videa Luboš versus Lakatoš.

Re: Vtípky

Posted: 15:32 22. May 2013
by kucik
J.F.Payne wrote:A tady odkaz pro všechny, kdo kritizují peprnou mluvu: http://milujipraci.cz/

Pochází s legendárního videa Luboš versus Lakatoš.
U nás v kanclu je to hojně užíváno. Obzvlášť při debatě s pány manažery.

Re: Vtípky

Posted: 15:37 22. May 2013
by KaTo
Tak zase jeden z "našich :wink: " mastných krámů:
Image