Re: Vtípky
Posted: 21:51 20. May 2013
Nápodobně.. za to určitě může Pinky Pie!kokosak wrote:hmmm.... tak sedim a přemejšlim, co to znamená, když mě se to zdá uplně normální
*začnou mu cukat koutky, a hlava mu škube ze strany na stranu* hi žvejky, dej mi žvejku.....ňam ňam...-darkvision- wrote:Je to hodně chytlavý, takový, jako že se mi chce hned hejbat ..
...a/nebo věci typu totok (neklikat, pokud máte sníženou schopnost akceptování absurdit) http://www.youtube.com/watch?v=yzC4hFK5P3gMiell wrote:Nápodobně.. za to určitě může Pinky Pie!kokosak wrote:hmmm.... tak sedim a přemejšlim, co to znamená, když mě se to zdá uplně normální
Démonickékokosak wrote:...a/nebo věci typu totok (neklikat, pokud máte sníženou schopnost akceptování absurdit) http://www.youtube.com/watch?v=yzC4hFK5P3gMiell wrote:Nápodobně.. za to určitě může Pinky Pie!kokosak wrote:hmmm.... tak sedim a přemejšlim, co to znamená, když mě se to zdá uplně normální
U nás v kanclu je to hojně užíváno. Obzvlášť při debatě s pány manažery.J.F.Payne wrote:A tady odkaz pro všechny, kdo kritizují peprnou mluvu: http://milujipraci.cz/
Pochází s legendárního videa Luboš versus Lakatoš.
