Page 269 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:21 16. Feb 2014
by Nalkanar
Děkuji všem účastníkům historické přednášky (především, těm co přežili do konce).
EDIT: sakra, přehlídnul jsem jednu sochu, Bran byl děsně dlouhý
Výklady v nějaké základnější podobě pak dodám na IC fórum k pročtení.
Re: Poděkování
Posted: 23:28 16. Feb 2014
by klobouk
:thumb_up: Výborný!
Edit: a zároveň tím děkuju za novou Karathu oproti ST. Mě osobně se tenhle koncept líbí víc. A za ty sochy, které prostředí s historií propojují. Takže vlastně sochy město "oživují"

Skvělý počin.
Re: Poděkování
Posted: 23:59 16. Feb 2014
by Aillen
Děkuji za dnešní přednášku o sochách slavných osobností z dějin karathského království, velmi podnětná v jistém ohledu

Re: Poděkování
Posted: 00:39 17. Feb 2014
by Zeerit
Líbilo, ikdyž to Nikovi dost zavařilo

Re: Poděkování
Posted: 00:53 17. Feb 2014
by kokosak
Nik si to zavařil sám

Re: Poděkování
Posted: 01:11 17. Feb 2014
by Zeerit
kokosak wrote:Nik si to zavařil sám

Já to myslel tak, že Nikovi zavařilo to, že mě se to líbilo

Re: Poděkování
Posted: 01:14 17. Feb 2014
by Caehan
Díky za provedení, bylo to zajímavé!
Re: Poděkování
Posted: 11:24 19. Feb 2014
by Nalkanar
Děkuji za balíčky a vojenskou akademii

Re: Poděkování
Posted: 13:58 19. Feb 2014
by Bahnak
Děkuji za vodní zdroje a za ty dokonalé zkratky v dlouhých dungeonech.
Re: Poděkování
Posted: 14:18 19. Feb 2014
by Caehan
Díky za úpravvy v poslední době. Neměl jsem většinu možnost ještě vyzkoušet, ale cením si práce všech lidí, kteří na totm pracují.
Re: Poděkování
Posted: 02:46 20. Feb 2014
by Absinthorix
Pánové a dámy, děkuji vám za dnešní večerní hru
a speciální veliké díky za dohru a pomoc

Re: Poděkování
Posted: 11:59 22. Feb 2014
by pilnik
Chtěl bych poděkovat teamu a všem kdo se podíleli na tvorbě Nové Thalie.
Z lokací jako je pláž s krabama nebo skalní hřbitov doslova "uchcávám".
Díky.
Re: Poděkování
Posted: 13:18 22. Feb 2014
by Caehan
Chci poděkovat za včerejší výpravy. Bylo to fajné.
Re: Poděkování
Posted: 14:36 22. Feb 2014
by Nalkanar
Já děkuji za zástup

Re: Poděkování
Posted: 22:06 22. Feb 2014
by Bruciacullo
Díky testerům