Page 270 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:25 23. Feb 2014
by kokosak
Je moc fajn, že s některými postavami se nemusí ani opustit lokace a je o zábavu, drama, a legraci postaráno. Netýká se jen dneška

Re: Poděkování
Posted: 02:10 23. Feb 2014
by Caehan
Dík Desovi za dnešní hru, snad jsme nebyli příliš dobře informovaní detektivové.
Re: Poděkování
Posted: 22:02 23. Feb 2014
by karolina
Děkuju za dnešní hru v temnotách...
A omlouvám se všem za to jak jsem poslední týden děsně mimo.
Re: Poděkování
Posted: 11:06 25. Feb 2014
by Barbar321
Děkuju za provedené úpravy, které mi zpříjemnily hru na Nové Thalii
Re: Poděkování
Posted: 14:19 25. Feb 2014
by klobouk
A já Kathermaře za telenovelu. Je to hrozně čtivě napsaný. A je super, že když si užijete příběh ve hře, podělíš se.
Re: Poděkování
Posted: 19:54 25. Feb 2014
by Kathermara
A já děkuju za včerejší hru U Škopka. Vím, že je Gabriel těžce na zabití, ale bavila jsem se

Re: Poděkování
Posted: 23:53 25. Feb 2014
by Absinthorix
Ostroh a Petronika...
Líp to vyjádřit nejde... naprostá nádhera!
Re: Poděkování
Posted: 19:45 26. Feb 2014
by pilnik
Díky všem, kdo se pohybují kolem hospody a každodenně, vytváří nezaměnitelnou atmosféru.
Re: Poděkování
Posted: 00:20 28. Feb 2014
by Nalkanar
Zpětné poděkování za dříve nedostupné rozhovory učitelů v Ostrohu. Go rin no sho mě obzvláště dostala

Re: Poděkování
Posted: 02:59 28. Feb 2014
by radekdnb
Chci poděkovat Rejtymu, za lokace v podtemnu...zvláště za smrduté tunely....je tam fakt ,,Ubééééér,, boss

....
Ještě jednou díky

Re: Poděkování
Posted: 03:02 28. Feb 2014
by Radim
Yop dík za nový kousky, už tu začíná bejt správnej chaos jako dřív

Re: Poděkování
Posted: 04:49 28. Feb 2014
by -darkvision-
Podtemno je prostě nádherný, díky moc Rejťáku
Jen musím najít digesterku, vrtá mi hlavou kde bude.. ale ty tunely jak se napojujou na různá místa. Stoupání/klesání. Má to svoji atmosféru. Povedený. Takže všem dík kdo na tom makali.
A když už děkuju, tak bych rád poděkoval svoji skvadře. A pak jmenovite Fryn a Karolina za střet. Goranovi za zpestření lootění

Re: Poděkování
Posted: 02:14 01. Mar 2014
by Caehan
Díky hráčům i DM za posledních pár dní.
Re: Poděkování
Posted: 23:34 02. Mar 2014
by D_E_K_A
Taktéž chci poděkovat za dnešní akci. Stejně tak i hráčům za jejich povedené postavy a setkání s nimi. V neposlední řadě i DM za zajímavá setkání, zejména Sielencerovi za to, že má postava byla nečekaným svědkem DM eventu.

Re: Poděkování
Posted: 23:42 02. Mar 2014
by Pajule
Moc díky všem co přišli

taky Fénixákům a hlavně Mandosovi!
