Page 28 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:06 12. Feb 2009
by kucik
Datum asi přidám mezi chat příkazy. Přecijen by v tom postava měla mít jasno.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:36 12. Feb 2009
by igor
kucik wrote:Datum asi přidám mezi chat příkazy. Přecijen by v tom postava měla mít jasno.
Rovnou udělej i to /pc dislike aby se nahodil odpor všem postavám.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:02 12. Feb 2009
by kucik
igor wrote:
kucik wrote:Datum asi přidám mezi chat příkazy. Přecijen by v tom postava měla mít jasno.
Rovnou udělej i to /pc dislike aby se nahodil odpor všem postavám.
Kdyby ses nudil, tak můžeš udělat to zobrazování data/času na webu :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:08 12. Feb 2009
by igor
kucik wrote:Kdyby ses nudil, tak můžeš udělat to zobrazování data/času na webu :)
Já ani nevim jak ten čas ve hře funguje. Nebylo by nejjednodušší ukládat ten čas do db a na webu ho jen zobrazit?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:20 12. Feb 2009
by kucik
On právě je v DB. Odtamtud se při každym startu načítá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:09 12. Feb 2009
by Jonny
Já bych přesnej čas ani na web nedával, to se budou všichni odpojovat a připojovat podle toho, jak budou otvírat obchody, datum stačí...Takhle třeba ve hře už zůstanou, když se lognou a zjistěj, že je noc...

edit: aha, koukám, že igor byl rychlejší :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:11 12. Feb 2009
by kucik
Taky mě to napadlo.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:14 12. Feb 2009
by nomis_b
ne ne .. me se to libi to datum, nez se lognu do hry vim, co se mi spawne pred nosem :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:19 12. Feb 2009
by Rejty
Mně se ta hodina na webu taky nelíbí. Aby se tam za chvíli nepsalo, co se spawnulo u Dobrodruha...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:27 12. Feb 2009
by igor
Už sem to dal pryč... btw s tim dobrodruhem to neni špatnej nápad, by se udělal takovej internetovej obchod :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:44 12. Feb 2009
by Rejty
A ještě by se mohlo vypisovat jakej boss je mrtvej a který craftový ložiska vytěžený, co?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:47 12. Feb 2009
by igor
Rejty wrote:A ještě by se mohlo vypisovat jakej boss je mrtvej a který craftový ložiska vytěžený, co?
Stejně se má craft rušit ne? Tak by to byla zbytečná práce :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:50 12. Feb 2009
by Rejty
To je pravda!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:59 12. Feb 2009
by Pajule
:?: :?: :?:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:01 12. Feb 2009
by nomis_b
asi Pjaule moc necte forum :wink:

btw: tu tvoji chybu uz sem opravil. nekdo zrovna delal alchymii a vzalo to aktivovanou jeho vec, misto aktivovane tvoji veci, bo proste.. no NWN tak funguje. von je totiz aktivator toho skriptu modul, a ne postava, co na to klikne :?
Takze aktivovana vec je ta poseldni pouzivana kymkoliv.