Page 28 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:49 29. May 2009
by marii
Kiri wrote:http://www.youtube.com/watch?v=-paqLxO0IAk ---> schvalne co je todle za subrasu???
Tarbík....normallní tarbík.....:))

Re: Vtípky

Posted: 15:50 29. May 2009
by Pajule
marii wrote:
Kiri wrote:http://www.youtube.com/watch?v=-paqLxO0IAk ---> schvalne co je todle za subrasu???
Tarbík....normallní tarbík.....:))
hh marii je chytrá...bych si to ráda pořídila , konečně pořádná obrana proti bratrovi :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 02:14 30. May 2009
by Kiri
fuj boze jenom todle neeee!!!! dyt mi to vnoci pri spanku zezere?! ani brckem bych do toho nepich...geneticky pokusy bych zakazal....

Re: Vtípky

Posted: 07:22 30. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:fuj boze jenom todle neeee!!!! dyt mi to vnoci pri spanku zezere?! ani brckem bych do toho nepich...geneticky pokusy bych zakazal....
muhahaha je to jenom něco jako malinkatej klokan...a je to příbuzný s potkanem.Jen by mi zajímalo ked a za kolik se to pořizuje. :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 07:29 30. May 2009
by Tretas
Nepořizuje, spojíš klokana s potkanem a počkáš co z toho vznikne. :wink:

PS: při vzniku nežádoucích učinků se na mě neobracejte :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 14:36 03. Jun 2009
by jachyra
Reku nedá mi nedať tu jeden krásny prtscr, kde dáva mladomanželom jeden thalijský boh skutočne cenné rady ;D

Re: Vtípky

Posted: 18:02 03. Jun 2009
by Czech_Luthor
:D :D :D :D Jo tohle bylo supr... upřesním...

Kora s Fallionem si prohlíží sněhuláčky (moc povedené sněhuláčky) od Terky a najednou!!! zničeho nic hláška "A popřát přišli i... bezhlavý trpaslík, švihák Marv, vševidoucí knížka" .... No to jsem vážně málem spadl ze židle :lol: :lol:

Pak se tam dokonce objevily!!

Re: Vtípky

Posted: 19:00 03. Jun 2009
by jachyra
Ja mám aj screen, ale ten radšej bez súhlasu daných DM nebudem dávať D

Re: Vtípky

Posted: 21:13 03. Jun 2009
by Krata
klidně to sem hod :D .. museli jsme též blahopřát :)

Re: Vtípky

Posted: 22:43 03. Jun 2009
by jachyra
Tak tak ;) naši úžasní thalijskí DM sa rozhodli ukázať v plnej kráse a pogratulovať osobne Kore a Fallionovi

Re: Vtípky

Posted: 22:47 03. Jun 2009
by Krata
a schválně, kdo je kdo? :D přítomní byli Krata, Marv, Žorž

Re: Vtípky

Posted: 23:29 03. Jun 2009
by Marvin
Spravne odpovedi zasielajte na marvin@pobox.dm

Re: Vtípky

Posted: 06:32 04. Jun 2009
by Pajule
Krata wrote:a schválně, kdo je kdo? :D přítomní byli Krata, Marv, Žorž

jestli nejseš zrovna ty ta knížka tak nevim? :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:26 04. Jun 2009
by Krata
a já myslel že to bude jasné

Re: Vtípky

Posted: 17:46 04. Jun 2009
by Tretas
Krata je to hnusné vzadu. Chodící oko?