Page 28 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:49 29. May 2009
by marii
Kiri wrote:http://www.youtube.com/watch?v=-paqLxO0IAk ---> schvalne co je todle za subrasu???
Tarbík....normallní tarbík.....

)
Re: Vtípky
Posted: 15:50 29. May 2009
by Pajule
marii wrote:Kiri wrote:http://www.youtube.com/watch?v=-paqLxO0IAk ---> schvalne co je todle za subrasu???
Tarbík....normallní tarbík.....

)
hh marii je chytrá...bych si to ráda pořídila , konečně pořádná obrana proti bratrovi

Re: Vtípky
Posted: 02:14 30. May 2009
by Kiri
fuj boze jenom todle neeee!!!! dyt mi to vnoci pri spanku zezere?! ani brckem bych do toho nepich...geneticky pokusy bych zakazal....
Re: Vtípky
Posted: 07:22 30. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:fuj boze jenom todle neeee!!!! dyt mi to vnoci pri spanku zezere?! ani brckem bych do toho nepich...geneticky pokusy bych zakazal....
muhahaha je to jenom něco jako malinkatej klokan...a je to příbuzný s potkanem.Jen by mi zajímalo ked a za kolik se to pořizuje.

Re: Vtípky
Posted: 07:29 30. May 2009
by Tretas
Nepořizuje, spojíš klokana s potkanem a počkáš co z toho vznikne.
PS: při vzniku nežádoucích učinků se na mě neobracejte

Re: Vtípky
Posted: 14:36 03. Jun 2009
by jachyra
Reku nedá mi nedať tu jeden krásny prtscr, kde dáva mladomanželom jeden thalijský boh skutočne cenné rady ;D
Re: Vtípky
Posted: 18:02 03. Jun 2009
by Czech_Luthor
Re: Vtípky
Posted: 19:00 03. Jun 2009
by jachyra
Ja mám aj screen, ale ten radšej bez súhlasu daných DM nebudem dávať D
Re: Vtípky
Posted: 21:13 03. Jun 2009
by Krata
klidně to sem hod

.. museli jsme též blahopřát

Re: Vtípky
Posted: 22:43 03. Jun 2009
by jachyra
Tak tak

naši úžasní thalijskí DM sa rozhodli ukázať v plnej kráse a pogratulovať osobne Kore a Fallionovi
Re: Vtípky
Posted: 22:47 03. Jun 2009
by Krata
a schválně, kdo je kdo?

přítomní byli Krata, Marv, Žorž
Re: Vtípky
Posted: 23:29 03. Jun 2009
by Marvin
Spravne odpovedi zasielajte na
marvin@pobox.dm
Re: Vtípky
Posted: 06:32 04. Jun 2009
by Pajule
Krata wrote:a schválně, kdo je kdo?

přítomní byli Krata, Marv, Žorž
jestli nejseš zrovna ty ta knížka tak nevim?

Re: Vtípky
Posted: 17:26 04. Jun 2009
by Krata
a já myslel že to bude jasné
Re: Vtípky
Posted: 17:46 04. Jun 2009
by Tretas
Krata je to hnusné vzadu. Chodící oko?