Page 28 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 15:13 31. Jan 2010
by kucik
Ne, tomu se rika restart. Je vzdycky ve dve ;)

Re: Pady serveru

Posted: 15:26 31. Jan 2010
by InHuMan
kucik wrote:Ne, tomu se rika restart. Je vzdycky ve dve ;)
No jenže to něják nevypsalo "Server bude restartovan za 30 minut!!" (a za 10 a 5) (Alespoň u mě ne). Už to takhle zlobilo dnes ve 2 ráno, to vypsalo akorát za 30 min, ale za 10 a 5 už ne. A po restartu už se nešlo vůbec přihlásit.

Přišel jsem teďka o rukavice z meteoru. Je možná nějaká náhrada? Díky

Re: Pady serveru

Posted: 15:35 31. Jan 2010
by innfra
Restart si má každej hlídat, já taky vypnul uprostřed dungu a nikdy se nic nevracelo pokud vim, za to že někdo něco ztratil za restart. V tomhle je každej sám za sebe.

Re: Pady serveru

Posted: 15:38 31. Jan 2010
by Krata
restarty jsou vypsaný, může zabugovat odpočítávání ale je vždycky ve dvě, je to psaný i na webu

Re: Pady serveru

Posted: 15:11 03. Feb 2010
by Esuliams
14:09 BUM, nový restart
že by to zas někdo shodil? Ban ban ban

Re: Pady serveru

Posted: 16:24 03. Feb 2010
by rotona
Co to je :shock: :shock: padá snad tam budre vše OK .

Re: Pady serveru

Posted: 19:05 03. Feb 2010
by Necrooo
3.2.2010 - 17.54 - krásné žuchnutí serveru

Re: Pady serveru

Posted: 22:01 19. Feb 2010
by -RoF-
No sakra další pád a já věděl, že se něco stane, když Aria dala do pece rudu a řekla "bacha chlapi ted to bude asi bouchat".....no zdá se bouchl celý modul :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 22:03 19. Feb 2010
by rotona
Panebože to spadlo ? Konečně se někam vydáme na dobrodružo a bác jestli budeme mrtví tak nás křísíte. Za toto mi přece nemužeme.

Re: Pady serveru

Posted: 22:18 19. Feb 2010
by Bahnak
-RoF- wrote:No sakra další pád a já věděl, že se něco stane, když Aria dala do pece rudu a řekla "bacha chlapi ted to bude asi bouchat".....no zdá se bouchl celý modul :roll:
v tom případě už to nikdy neříkej :-)

Re: Pady serveru

Posted: 20:30 26. Feb 2010
by G14
19:29 hapalo
tak a ted chci nahradu za dve flasky vina kvuli kterejm se tahnem na piknik a nez je nateseny otevrem tak si je vypil padly server :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 20:31 26. Feb 2010
by de Aers
Zrovna sem si u barvíře upravoval zbroj.. doufám že jí budu mít ! Screen sem si dyžtak udělal..

Re: Pady serveru

Posted: 20:37 26. Feb 2010
by de Aers
Skvělý sem beze zbroje...
padl server.JPG
po pádu.JPG

Re: Pady serveru

Posted: 20:41 26. Feb 2010
by Istvan
Ztrata sutru 208% pri ocarovni, ani nebudu psat na kolik milionu se takovej sutr pri loveni vysplha... :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 00:08 28. Feb 2010
by Vonstar
Takze lidi, prave ted to spadlo a ja utocil s prateli na skupinku skretu jestli to bude stastny konec nebo ne se dozvite v dalsi epizode s nazvem : server spusten :lol: