Page 28 of 33
Re: Váš portret
Posted: 21:32 29. May 2012
by Miell
Sluší.. Pajky

Re: Váš portret
Posted: 21:33 29. May 2012
by Pajule
dík mam úžasnou kámošku se zlatejma rukama, která umí dělat na hlavě zázraky
Re: Váš portret
Posted: 21:48 29. May 2012
by Desmond
Sekne ti to Pajky

.
Re: Váš portret
Posted: 22:15 29. May 2012
by marii
pockej,pockej Pajule...na facebooku tam mas vedle sebe jinyho? )) Tak kterej,ze to je ten tanecnik? )))
Re: Váš portret
Posted: 22:20 29. May 2012
by Pajule

já měla svojeho, pak jednoho rezervního, se kterym sem tančila většinou druhý půlky prodloužených, páč jeho tanečnice byla jelito

pak sem někde vyfocená s kamarádem (ten je menší jak já) no a pak tady s 40levlem barda

a to je kamarád ze základky

Re: Váš portret
Posted: 00:32 30. May 2012
by KaTo
Pajule wrote:...ovšem jednou sem přestala být gremlinem a stala se plyšákem ...
*podívá se na výraz v obličeji* ...jako dobrý a kdyby ses netvářila, jako svatej gremlin u mučení

, byl by na tý fotce opravdu uvěřitelný a dokonalý plyšák

.
Re: Váš portret
Posted: 06:39 30. May 2012
by Pajule
hmm je fakt svatej gremlin je lepčejší než plyšák

Re: Váš portret
Posted: 07:06 30. May 2012
by de Aers
Ty jo... skoro jak na vdávání

Re: Váš portret
Posted: 11:13 30. May 2012
by D_E_K_A
Mno jo, princezna.

Re: Váš portret
Posted: 16:06 12. Jun 2012
by Molly23
Když už se tu mluvilo o stáhačích

... Vlevo nahoře já s čapkou toho napravo, generála poručíka Františka Peřiny. Byla mi malá

on to byl docela prcek. Jedná se o slavnostní čapku RAF, Peřina na obrázku má vycházkovou, ta se mi líbí víc, ale ta skončila bůhví kde.
Re: Váš portret
Posted: 18:19 06. Jul 2012
by Sobik
Pro chytré hlavičky: Najděte skrytou parodii na současnou hudební hvězdu...

Re: Váš portret
Posted: 14:55 08. Jul 2012
by Lord_Berserk
Sobik wrote:Pro chytré hlavičky: Najděte skrytou parodii na současnou hudební hvězdu...

Iveta Bartosova ?
Re: Váš portret
Posted: 17:08 08. Jul 2012
by Sobik
Současnou...

Re: Váš portret
Posted: 20:07 08. Jul 2012
by Maya
A co že to je za pána? *pípla tiše*
Re: Váš portret
Posted: 20:09 08. Jul 2012
by Desmond
Maya wrote:A co že to je za pána? *pípla tiše*
Skrillex
Skrillex - Syndicate