Page 28 of 33

Re: Váš portret

Posted: 21:32 29. May 2012
by Miell
Sluší.. Pajky :)

Re: Váš portret

Posted: 21:33 29. May 2012
by Pajule
dík mam úžasnou kámošku se zlatejma rukama, která umí dělat na hlavě zázraky

Re: Váš portret

Posted: 21:48 29. May 2012
by Desmond
Sekne ti to Pajky ;).

Re: Váš portret

Posted: 22:15 29. May 2012
by marii
pockej,pockej Pajule...na facebooku tam mas vedle sebe jinyho? )) Tak kterej,ze to je ten tanecnik? )))

Re: Váš portret

Posted: 22:20 29. May 2012
by Pajule
:D já měla svojeho, pak jednoho rezervního, se kterym sem tančila většinou druhý půlky prodloužených, páč jeho tanečnice byla jelito :D pak sem někde vyfocená s kamarádem (ten je menší jak já) no a pak tady s 40levlem barda :D a to je kamarád ze základky :)

Re: Váš portret

Posted: 00:32 30. May 2012
by KaTo
Pajule wrote:...ovšem jednou sem přestala být gremlinem a stala se plyšákem ...
*podívá se na výraz v obličeji* ...jako dobrý a kdyby ses netvářila, jako svatej gremlin u mučení :twisted: , byl by na tý fotce opravdu uvěřitelný a dokonalý plyšák :P :lol: :lol: :mrgreen: .

Re: Váš portret

Posted: 06:39 30. May 2012
by Pajule
hmm je fakt svatej gremlin je lepčejší než plyšák :D

Re: Váš portret

Posted: 07:06 30. May 2012
by de Aers
Ty jo... skoro jak na vdávání :)

Re: Váš portret

Posted: 11:13 30. May 2012
by D_E_K_A
Mno jo, princezna. :) 8)

Re: Váš portret

Posted: 16:06 12. Jun 2012
by Molly23
Když už se tu mluvilo o stáhačích :)... Vlevo nahoře já s čapkou toho napravo, generála poručíka Františka Peřiny. Byla mi malá :) on to byl docela prcek. Jedná se o slavnostní čapku RAF, Peřina na obrázku má vycházkovou, ta se mi líbí víc, ale ta skončila bůhví kde.

Re: Váš portret

Posted: 18:19 06. Jul 2012
by Sobik
Pro chytré hlavičky: Najděte skrytou parodii na současnou hudební hvězdu... :D

Re: Váš portret

Posted: 14:55 08. Jul 2012
by Lord_Berserk
Sobik wrote:Pro chytré hlavičky: Najděte skrytou parodii na současnou hudební hvězdu... :D
Iveta Bartosova ?

Re: Váš portret

Posted: 17:08 08. Jul 2012
by Sobik
Současnou... :D

Re: Váš portret

Posted: 20:07 08. Jul 2012
by Maya
A co že to je za pána? *pípla tiše*

Re: Váš portret

Posted: 20:09 08. Jul 2012
by Desmond
Maya wrote:A co že to je za pána? *pípla tiše*
Skrillex

Skrillex - Syndicate