Page 28 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:02 19. Mar 2012
by kucik
Ja jsem na ten vikend taky uz slibil neco jinyho.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:42 20. Mar 2012
by maliarda
Takže...podrobnější info o maratonu zde.. myslím, že o místa bude dračka. Takže rezervujte - bude spuštěno od 26. března :)

http://maraton.hbo.cz/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:36 23. Mar 2012
by Práček
Ja toho taky dost nasliboval(ted doufam ze vsichni zapomenou :)) protoze tenhle maraton bych si dal. Muze mi jen nekdo rict,jak je to casove? Jako cca od kolika do kolika? Jestli je to celpnocni akce,nebo denni.. Nemam s tim zkusenosti.


Jo a posledni dily bleache jsou docela zajimave..hlavne Kenpachi se zmenil (tipuju ze se na nej vykaslal jeho kadernik) a taky by me zajimalo, kolik druhu sil jeste Ichigo obevi;)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:43 23. Mar 2012
by Molly23
Já už na blíč nějak nekoukám, vlastně ani poslední dobou na nic, čtu, trénuju luk, počítám matiku, pracuju, škola, a když mám volno tak relaxuji u kompu nebo u kytary (No joooo ještě zkoušky s novým projektem). Takže tyjo najít si ten čas :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:53 23. Mar 2012
by kucik
Ha! Tak nakonec mam relativne volno. Premejslim o tom.

@Pracek: Je to od 12:00 a sacoval bych to tak do pulnoci.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:34 23. Mar 2012
by Braenn
V pondělí 26. začíná registrace na maraton. Doporučuju se předem registrovat na HBO stránkách, ať to pak sviští. Jen nevím, od kolika.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:49 23. Mar 2012
by Prasokralik
Jestli to stihnem zarezervovat tak tam půjdeme taky, mohla by to být sranda.

Mimochodem zkouknul jsem za dva dny druhou radu walking dead, celkem to nabírá grády.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:54 23. Mar 2012
by Desmond
Prasokralik wrote: Mimochodem zkouknul jsem za dva dny druhou radu walking dead, celkem to nabírá grády.
Pšššt. O WD tu radši ani nemluv. Jinak se tu ukáže WD nerd Maya a začne nám spoilovat další řadu ; ))

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:56 23. Mar 2012
by Prasokralik
*desmond casts summon wild spoiler maya*

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:09 23. Mar 2012
by Práček
hehe... tak jsem si připoměl intro k trůnům :D

http://www.youtube.com/watch?v=PkuHx8pZXPw

a abychom nezapomněli na Dextra

http://www.youtube.com/watch?v=OHQr7doT ... re=related

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:48 23. Mar 2012
by Maya
Mám přečtený celý komix, slyšela jsem že chce někdo spoilery? :-D

Co říkáte na Michonne? Moje oblíbená postava (ta s katanou a zombie petama) :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:03 24. Mar 2012
by G-ladiator
Já si musím znova přečíst komix, pak můžu hodnotit postavy :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 05:54 24. Mar 2012
by Prasokralik
Maya wrote:Mám přečtený celý komix, slyšela jsem že chce někdo spoilery? :-D

Co říkáte na Michonne? Moje oblíbená postava (ta s katanou a zombie petama) :)
ta je super

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:02 25. Mar 2012
by maliarda

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:18 26. Mar 2012
by Braenn
kurnik šopa, tak maraton jsme prosrali. V šest ráno jsem to kontrolovala, stránky oficiální jim ještě nejely, spuštěný to bylo jinde, v sedm to zkusil muž a už tam bylo přes 330 lidí reglých a 180 ve frontě. Mám takový dojem, že to zavání nějakým podvodem. Každopádně, maraton Game of Thrones padá :(