Page 28 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:19 18. Apr 2011
by wsweetjane
Tak takhle bych viděla svojí Megan Blake....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:09 18. Apr 2011
by XŠevyX
Grór s delším fousem ..?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:50 18. Apr 2011
by Terbee
Ten vypadá úplně jak zahradní

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:45 18. Apr 2011
by XŠevyX
Terbee wrote:Ten vypadá úplně jak zahradní

Nojo,tak mi najdi Gróra ..trpoš a Čaroděj

Nikde se nevede
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:53 18. Apr 2011
by Daanri
Tak napriklad Trpos carodej

- Dwarf_M_wizard_110262_GS.jpg (21.19 KiB) Viewed 4420 times
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:56 18. Apr 2011
by XŠevyX
Nóó tak ten první , to je hotový Grór ..

akorát zase s delším fousem
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:24 18. Apr 2011
by Miell
Pajule wrote:že by Hiwi v době kdy ještě neměla křidýlka? i když asi je to na ní moc ošklivé
hiwi.jpg
Hiwi nikdy nebyla modelka.. já s ní strávila dost času a myslím, že to odpovídá

Mě se líbí:)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:26 18. Apr 2011
by Pajule
no mně se to na ní právě osobně též líbilo moc ještě plochoučká hubenoučká

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:26 19. Apr 2011
by Terbee
Vysmátej trpaslík s korbelem v ruce => Grór

ten jeho smích mě vždycky sundá ze židle

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:49 19. Apr 2011
by XŠevyX
Možná jo, akorát zase delší fous ...

A nebo možná tohle je Grór ...? Kdo víí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:57 19. Apr 2011
by Prasokralik
nová soutěž jo? Najdi si svého Grora . . .
tak jo, Gror
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:58 19. Apr 2011
by XŠevyX
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:38 20. Apr 2011
by Molly23
Mě tohle připomíná Bertolda... asi tou čapkou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:22 22. Apr 2011
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:34 22. Apr 2011
by wsweetjane
Pajule wrote:Megan
Megan.jpg
a tohleto mi připomnělo Farču
farah.jpg
Tak Farah nemá chybu - myslím že tu si trefila naprosto dokonale!:D
A Meg - nevypadá zle...

kde chodíte na tu záplavu hezkých obrázků?:-/