Page 28 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:19 18. Apr 2011
by wsweetjane
Tak takhle bych viděla svojí Megan Blake....:)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:09 18. Apr 2011
by XŠevyX
Grór s delším fousem ..? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:50 18. Apr 2011
by Terbee
Ten vypadá úplně jak zahradní :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:45 18. Apr 2011
by XŠevyX
Terbee wrote:Ten vypadá úplně jak zahradní :D
Nojo,tak mi najdi Gróra ..trpoš a Čaroděj :D Nikde se nevede

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:53 18. Apr 2011
by Daanri
Tak napriklad Trpos carodej :)
Dwarf_M_wizard_110262_GS.jpg
Dwarf_M_wizard_110262_GS.jpg (21.19 KiB) Viewed 4420 times
MaleDwarfWizard_alone_DotR_1900x1400wp.png
111109.jpg
Dwarf_Wizard2.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:56 18. Apr 2011
by XŠevyX
Nóó tak ten první , to je hotový Grór .. :D akorát zase s delším fousem

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:24 18. Apr 2011
by Miell
Pajule wrote:že by Hiwi v době kdy ještě neměla křidýlka? i když asi je to na ní moc ošklivé :roll:
hiwi.jpg
Hiwi nikdy nebyla modelka.. já s ní strávila dost času a myslím, že to odpovídá :wink: Mě se líbí:)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:26 18. Apr 2011
by Pajule
no mně se to na ní právě osobně též líbilo moc ještě plochoučká hubenoučká :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:26 19. Apr 2011
by Terbee
Vysmátej trpaslík s korbelem v ruce => Grór :D ten jeho smích mě vždycky sundá ze židle :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:49 19. Apr 2011
by XŠevyX
Možná jo, akorát zase delší fous ... :D A nebo možná tohle je Grór ...? Kdo víí :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:57 19. Apr 2011
by Prasokralik
nová soutěž jo? Najdi si svého Grora . . .

tak jo, Gror

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:58 19. Apr 2011
by XŠevyX
Ne-e , tohle Grór není za snahu máš předposlední místo 8) :wink: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:38 20. Apr 2011
by Molly23
Mě tohle připomíná Bertolda... asi tou čapkou :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:22 22. Apr 2011
by Pajule
Megan
Megan.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:34 22. Apr 2011
by wsweetjane
Pajule wrote:Megan
Megan.jpg
a tohleto mi připomnělo Farču :D
farah.jpg

Tak Farah nemá chybu - myslím že tu si trefila naprosto dokonale!:D

A Meg - nevypadá zle...:) kde chodíte na tu záplavu hezkých obrázků?:-/