Page 28 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:57 22. Oct 2012
by Prasokralik
Objevil jsem klávesu X... chivalry má uplně nový rozměr
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:37 22. Oct 2012
by pavad
Dost dlouho jsem ujížděl na Panzer Generálovi.
Ale nikdy už ne tolik jako poprvé, když jsem jej na několika disketách táhnul od spolužáka a v předsíni se mi diskety vysypaly z kapsy. Já pak na jednu šlápnul - teda musím říct, já vám tak ujel!
Opravdu, tohle není výmysl ani přibarvovaní skutečnosti! 
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:38 22. Oct 2012
by Shaman88
Tak jsem dohrál Dishonored.
Musím říct že je to první hra, kterou mám chuť hned po tom co jsem ji dohrál hrát znova....
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:40 22. Oct 2012
by J.F.Payne
Shaman88 wrote:Tak jsem dohrál Dishonored.
Musím říct že je to první hra, kterou mám chuť hned po tom co jsem ji dohrál hrát znova....
Já říkal, že je to geniální! Dneska jsem u toho strávil půl dne.... šílený!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:53 22. Oct 2012
by Shaman88
Bohužel celou hru jsem litoval jak jsem si rozvrhl schopnosti.
Nicméně chci to podruhé projít kompletně bez zabití kohokoli a zároveň jako duch....
třeba to budu hrát měsíc... to je vcelku jedno.... ale je to nechutně zábavné.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:01 24. Oct 2012
by XŠevyX
Tak jsem hru taky nainstaloval ale mám jeden problém. Nejdou mi slyšet, ani číst titulky u dialogů.
Neměl s tím tady už někdo problém, popř. nevíte čím by to mohlo být.?

Hra vypadá opravdu velice kvalitně, ale bez dialogů je zaprvé mrtvá a za druhé vůbec nevím o co go.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:06 25. Oct 2012
by XŠevyX
XŠevyX wrote:Tak jsem hru taky nainstaloval ale mám jeden problém. Nejdou mi slyšet, ani číst titulky u dialogů.
Neměl s tím tady už někdo problém, popř. nevíte čím by to mohlo být.?

Hra vypadá opravdu velice kvalitně, ale bez dialogů je zaprvé mrtvá a za druhé vůbec nevím o co go.
Tak nakonec to bylo češtinou... Všude byly odkazy na jednu a tu samou češtinu, která to konkrétně mě způsobovala. Co jsem četl, tak některým lidem šla, některým zase ne..
Každopádně kdyby měl někdo stejný problém, stačí si najít jinou češtinu a hra pak budeš šlapat jak má

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:39 28. Nov 2012
by Molly23
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:56 01. Dec 2012
by Molly23
Tak jsem si konečně ten Day Z zahrál... je to maso. Nejhorší jsou ty zombie co běhaj rychle jako Usain Bolt. Před chvílí jsem už měl pušku Lee Enfield, hafo nábojů, zásoby na dva dny, hodinky, kombas, největší batoh ve hře a pak stačí jedna debilní zombie a ... padl výstřel... pak to nebyla jen jedna zombie. A tak to dopadá, když jste nuceni vystřelit uprostřed největšího města ve hře.

Achjo... to bylo nejdál co jsem se dostal.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:02 02. Dec 2012
by pavad
Space Empire V.
Hra typu musis-ji-mit pro kazdeho nerda HC vesmirnych strategii. Taktika, strategie, uzasny vyzkum, plne editovatelna vyzbroj/vystroj lodi... Nu, a chcete-li si postavit vlastni dysonovu sferu - s chuti do toho!
Video ze souboju lodstev:
http://www.youtube.com/watch?v=30xVaGimRFc
Edit: Varovani! Jde o typ hry "uz-jen-jeden-tah" - tzn. tim "jednim tahem" stravite nekolik hodin.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:52 02. Dec 2012
by Barbar321
pavad wrote:Space Empire V.
Hra typu musis-ji-mit pro kazdeho nerda HC vesmirnych strategii. Taktika, strategie, uzasny vyzkum, plne editovatelna vyzbroj/vystroj lodi... Nu, a chcete-li si postavit vlastni dysonovu sferu - s chuti do toho!
Video ze souboju lodstev:
http://www.youtube.com/watch?v=30xVaGimRFc
Edit: Varovani! Jde o typ hry "uz-jen-jeden-tah" - tzn. tim "jednim tahem" stravite nekolik hodin.

Konečně nějaká rozumná hra
...jen škoda, že se tam dají najít "nefér" vychytávky, které hru velice usnadňují. Na druhou stranu bojovat proti celému vesmíru, kdy při nejlepší vůli je obrana proti špionům na 100 a oni mají v součtu 1000, taky není k zahození. Rychlé ztráty, rychlá smrt

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:01 03. Dec 2012
by J.F.Payne
Stará pecka Europa 1400: The Guild.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:35 19. Dec 2012
by Molly23
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:09 26. Dec 2012
by Prasokralik
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:29 26. Dec 2012
by predyk
Dark Messiah of Might and Magic a Fallout 3. A DotA samozřejmě.
