Page 28 of 67

Re: League of Legends

Posted: 18:31 28. Nov 2012
by Xullfryn
Tak jsem se dostal na elo 1413 a řikám si, že už to bude bez feederů, leaverů, Poláků a podobnejch. A vono prd, hned další 4 hry jsem hrál 5v4, a pak už to byl samej trollpick až jsem se dostal na elo 1192. No já se na to můžu vys..... :biggrin:

Re: League of Legends

Posted: 18:58 28. Nov 2012
by Prasokralik
ello hell, nejlepší způsob jak se nechat nasrat

Re: League of Legends

Posted: 21:52 28. Nov 2012
by Prasokralik
Image

Re: League of Legends

Posted: 20:51 29. Nov 2012
by Prasokralik
Máme rádi teema

Image

Re: League of Legends

Posted: 00:03 30. Nov 2012
by innfra
Ano maximálně mrtvého nebo v týmu :D Ale nesmí to být noob :D
Bože jsem rád, že jsem z toho vyrostl...

Re: League of Legends

Posted: 04:00 30. Nov 2012
by Absinthorix
Dvakrat hra s nejakym hracem jmenem "kingskofserver" ... totalni feeder a po prohrane hre mu pribyla stuzka honorable... kdyz brutalne nafeedil cely enemy team :lol:

Re: League of Legends

Posted: 22:08 30. Nov 2012
by Prasokralik
Nezapomeňte reportovat legitiona a nalka, že ty pač***ci chodí trapně rpit místo aby hráli.

Re: League of Legends

Posted: 22:09 30. Nov 2012
by Absinthorix
Negative attitude... hned jim to hodím

Re: League of Legends

Posted: 05:01 01. Dec 2012
by Prasokralik
Nalku! Jsi slavnej!

Image

Re: League of Legends

Posted: 12:34 01. Dec 2012
by -RoF-
Jsem to zkoušel a zajimavé, je to jak warcraft nebo tak. :)
Jen se v tom musím trošku zorientovat. :roll:

Re: League of Legends

Posted: 13:38 01. Dec 2012
by -darkvision-
-RoF- wrote:Jsem to zkoušel a zajimavé, je to jak warcraft nebo tak. :)
Jen se v tom musím trošku zorientovat. :roll:
To si už radši sežen Dotu2 :)

Re: League of Legends

Posted: 14:02 01. Dec 2012
by Xullfryn
ta se shání trochu hůř :)

Re: League of Legends

Posted: 14:05 01. Dec 2012
by radekdnb
hovno :D :D mám dva invite k dobru :D :D už to paříme všecí :)

Re: League of Legends

Posted: 14:32 01. Dec 2012
by predyk
Jo, taky mám na steamu nějaký nerozdaný invity na Dotu 2, takže kdo by chtěl, pište.

Re: League of Legends

Posted: 14:44 01. Dec 2012
by Prasokralik
Jděte si s tím shitem do vlastního topicu.