Page 28 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:30 01. Nov 2011
by rosnicka
vezmi co nejvic

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:38 01. Nov 2011
by Molly23
No a kdo se teda všechno dostaví? Jsem si udělal takovej seznam...

Kokos, Braenn, JF Payne, Já, drowí duo, asi Bahnák... ještě někdo? Přidal jsem někoho nebo naopak nezapsal? Já jen na koho se můžu těšit.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:40 01. Nov 2011
by kucik
U mě je středa opět trochu na pytel. Uvidim podle nálady.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:41 01. Nov 2011
by maliarda
Přijdu se na vás podívat +1

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:44 01. Nov 2011
by kokosak
No, Braenn, tak to nevim, jak se vejdem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:47 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Já jsem v pohodě, já se schovám v něčí řiti. Nejlíp v Kucikový, jestli teda přijde :)))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:56 01. Nov 2011
by kucik
Žádný usmiřování nebude!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:59 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Aspoň špičku nosu, prosím!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:12 01. Nov 2011
by G-ladiator
Já se objevím, ale dorazím později (kolem sedmé odhaduji)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:50 01. Nov 2011
by -darkvision-
kucik wrote:U mě je středa opět trochu na pytel. Uvidim podle nálady.
Ve středu býváš dlouho v práci, nebo máš pravidelné výkyvy nálad? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:58 01. Nov 2011
by kucik
Obojí. A ještě k tomu běhám večer za míčem, takže mám čas až cca v osm.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:04 01. Nov 2011
by DenGrasse
kucik: kde? potřeboval bych taky nějakej pravidelnej pohyb.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:12 01. Nov 2011
by kucik
Máme od firmy pronajatou tělocvičnu V Liboci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:12 01. Nov 2011
by zachy
Možná se tam taky stavím, ale musím ještě udělat jeden úkol, uvidím jak budu stíhat. Jinak jaká bude náplň večera?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:16 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Piklení a paktování, nic extra... jako vždycky :))