Page 28 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:19 27. Apr 2012
by -darkvision-
Mollyšák měl na mysli, že horko těžko zabiješ golema a z něho vypadne skála rudy - buď na drahý kov, nebo na rudu a nebo jen hlušina.
Pak čekáš na další spawn toho golema. Takhle tam byla řešena top surovina.
EDIT: A tu surovou rudu, kterous natěžil si musel pak ještě vyčistit na ingot.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:36 27. Apr 2012
by kucik
Bahnak wrote: Jinak ať nejsem OOT , tak poslední dobou mi vadí tyto věci které jsem marně doufal že budou po těch letech ošetřeny:
:arrow: Stále se nestackují tuny věcí které by se stackovat měly, převážně craftové suroviny ala peří plivníka atd.
:arrow: Craftové suroviny alkáče se i po zpracování tváří jako trofeje k prodeji u vetešníka, tedy alkáč nemůže již nikdy použít u vetešníka či kožešníka repliku "prodám ti vše co mám u sebe", neboť by tím přišel o půlku craftových surovin.
:arrow: Spousty bylinek se při zpracovávání v hmoždíři sice stanou "zpracovanými" a stackovatelnými, ale nestackují se automaticky tak jako většina bylinek. Jde například o všechny houby, aloe, comfru...
:arrow: Stále po těch letech nikdo neupravil zbrojíře v Karathě, nabízí v truhle věci za X peněz a když je člověk vezme do ruky a jde platit k NPC obchodníkovi, řekne si o trojnásobek...
* Zrovna peří plivníka je trošku problém, protože tenhle druh itemu se prostě nestackuje už v základu. Pak je to spousta drobností, jako zapomenutá proměná, která to způsobí.
* Zrušení prodejnosti zpracovanejch bylin neni problém. Hodim si to do úkolníčku. O tom jsem nevěděl.
* To stackování je trochu problém, protože aby se to stacklo, tak se musí zrušit pár proměnejch a to se stane až potom, ce se ta bylina vytvoří a tedy i umístí v invu.
* Zbrojíře v Karahte jsem už jednou dost dávno opravoval, ale zjevně se tam dostala nějaká stará verze.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:54 27. Apr 2012
by Theogil I
kucik wrote: * Zrovna peří plivníka je trošku problém, protože tenhle druh itemu se prostě nestackuje už v základu. Pak je to spousta drobností, jako zapomenutá proměná, která to způsobí. Nešel by tedy item vyměnit za "jiný" štočkovatelný model? Nemám tušení jak moc to je náročné.
* Zrušení prodejnosti zpracovanejch bylin neni problém. Hodim si to do úkolníčku. O tom jsem nevěděl. Kuciku, tady nejde o bylinky jako takové, ale o klouby kostlivce, peří plivníka, ghůlí játra, mepfistova srdce a kdovíco ještě, co se stahuje z NPC a po zpracování do podoby alch. ingredience (drcení, kondenzace, destilace) se to nadále chová jako trofej a pak při rozhovoru s kožešníkem "prodám ti všechny trofeje" zmizí i polovina alch. zpracovaných surovin - tak alespoň takto jsem to pochopil já. Prodejnost zpracovatelných bylin bych ponechal - babka kořenářka a její mini obchoní Q.
* To stackování je trochu problém, protože aby se to stacklo, tak se musí zrušit pár proměnejch a to se stane až potom, ce se ta bylina vytvoří a tedy i umístí v invu.
* Zbrojíře v Karahte jsem už jednou dost dávno opravoval, ale zjevně se tam dostala nějaká stará verze.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:00 27. Apr 2012
by kucik
@Theogil.
#1 Můžu tam někdy zkusit ten item změnit
#2 Však jo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:02 27. Apr 2012
by Theogil I
kucik wrote:@Theogil.
#1 Můžu tam někdy zkusit ten item změnit
#2 Však jo.
Omlouvám se, já jen, že jsi psal o bylinách, tak mě to pomátlo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:54 02. May 2012
by paja13
Bahnak wrote: :arrow: Stále se nestackují tuny věcí které by se stackovat měly, převážně craftové suroviny ala peří plivníka atd.
:arrow: Craftové suroviny alkáče se i po zpracování tváří jako trofeje k prodeji u vetešníka, tedy alkáč nemůže již nikdy použít u vetešníka či kožešníka repliku "prodám ti vše co mám u sebe", neboť by tím přišel o půlku craftových surovin.
:arrow: Spousty bylinek se při zpracovávání v hmoždíři sice stanou "zpracovanými" a stackovatelnými, ale nestackují se automaticky tak jako většina bylinek. Jde například o všechny houby, aloe, comfru...
celkove by chtelo projit suroviny pro lekvose a jejichumistneni

dneska jsem se teprve dozvedel ze surovina z ktera byla protivahou suroviny z podtemna zmizela z modulu -nikde zadny oznameni nic - k tomu ten podtemnacky protikus je jednim trsem dostupny a druhym strceny v meste kam se postava z povrchu vlastne nema dostat jinak dm kill

nemam silu to tady porovnavat nebo vytahovat stary pradlo co vsechno je v podtemnu a co na povrchu - ale upravit by to chtelo me prijde ze nad lokacema dole nekdo hodne premyslel kde jaka surovina zato nahore je to hazeny dost nesmyslne

k surovinam bych jeste pridal ze kdyz rozdelim stack na dva a jeden dam to trezoru tak uz je k sobe zpatky nestacknu - a kdyz koupim zpracovany suroviny od nekoho jinyho tak je taky nestacknu - pak mam v invu pet druhu krvi mrchozrouta 4-6 druhu ichoru - a kdyz chci dat luk do invu tak mi vypadne na zem protoze plnej inv

nefacha ani pokus dat vsechny druhy do trezoru od jedny suroviny - to pak mam porad sedm stackuco k sobe nedam

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:01 03. May 2012
by Rejty
paja13 wrote:dneska jsem se teprve dozvedel ze surovina z ktera byla protivahou suroviny z podtemna zmizela z modulu -nikde zadny oznameni nic - k tomu ten podtemnacky protikus je jednim trsem dostupny a druhym strceny v meste kam se postava z povrchu vlastne nema dostat jinak dm kill
Nevím o tom, že by někdo v poslední době dělal něco se surovinama.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:23 03. May 2012
by DenGrasse
Nevim jakou podtemňáckou myslí. Ten cemenýř patrně zmizel v důsledku zákazu některých lektvarů, které z něj šly vyrobit - golem atd.

Ať napíše přesně co myslí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 07:05 03. May 2012
by Rejty
Lektvary se nezakazovaly, nahradily se jiným efektem, ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:39 03. May 2012
by DenGrasse
Já fakt nevim. Ale v tý tabulce je u některých efektů napsáno "NE".

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:12 03. May 2012
by paja13
DenGrasse wrote:Já fakt nevim. Ale v tý tabulce je u některých efektů napsáno "NE".
dost lekvosu nefungovalo ani pred zmenama mozna to je tohle
rejty ma info v poste nechtel jsem psat vsude o tom co se z ceho vari nebo varilo :o/

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:45 04. May 2012
by DenGrasse
Je to zrovna u těch co se dělaj z týdle kytky.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:52 04. May 2012
by Prasokralik
Chybí mi pro nízké levely možnost zakoupit si třeba u kováře jeden stack základních šipek/hvězdic/házecích sekyrek

Rozhodně třeba lvl 2 nedisponuje prostředky (a ani nepotřebuje koupit) deseti tisícový stack takovéto munice někde u šípaře v karathě. Pokud jsem něco přehlédl omlouvám se a děkuji za radu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:53 04. May 2012
by Nalkanar
Nejsou u vetešníka v Ivory? Omrkni to, mám pocit, že tam nějaké obyč střelivo bylo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:56 04. May 2012
by KaTo
Nalkanar wrote:Nejsou u vetešníka v Ivory? Omrkni to, mám pocit, že tam nějaké obyč střelivo bylo.
Ano je. Ve skříni je několik stacků po 99ks, jak šipky, tak šípy (tuším mají v názvu Bronzové?).