Page 28 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:00 11. Jun 2012
by Krysak
Hraj to RP - prokletý mág pronásledovaný vlastním zvířátkem.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:02 11. Jun 2012
by J.F.Payne
Taky mě nenepadá nic jinýho, čím by to mohlo bejt, než nějakým způsobem pomíchaný frakce. Možná to souvisí s tím, žes ho vyvolal v boji a měl u sebe mulu. Zkus ho vyvolat mimo boj, a mimo boj bez muly :)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:25 11. Jun 2012
by DarK_cz
Ty frakce u přítelíčků docela blbnou často, mě se stalo taky ale trochu jinak, pokaždé když jsem na někoho zaútočil(nepřátelskou bytost), tak přítelíček začal útočit na spřátelenou postavu v partě (né na mě) a když jsem ho přes ovládání přítelíčka přivolal zpět ke mě tak přestal, jen do té doby než začal nový boj.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 05:38 12. Jun 2012
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Taky mě nenepadá nic jinýho, čím by to mohlo bejt, než nějakým způsobem pomíchaný frakce. Možná to souvisí s tím, žes ho vyvolal v boji a měl u sebe mulu. Zkus ho vyvolat mimo boj, a mimo boj bez muly :)

Když se mi to stalo poprvé, bylo to mimo boj a bez muly. Napadl mě tenkrát hned po vypálení magické střely. Byl jsem sám u Ivory a potřeboval jsem projít přes jezevce (takže ani hraničář ani neutrální frakce)

Možná nemá rád magii :(

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:51 12. Jun 2012
by Molly23
Kdysi mě sežral můj vlk na démoně, když jsem zaůtočil na jelena. Taky dodnes nevím co se stalo.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 17:24 12. Jun 2012
by D_E_K_A
To je fakt divný, já tu mám dvě postavy na přítelíčky a nikdy jsem s tím neměl problém, ani u druida. :P

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:23 12. Jun 2012
by Prasokralik
Molly23 wrote:Kdysi mě sežral můj vlk na démoně, když jsem zaůtočil na jelena. Taky dodnes nevím co se stalo.
kliknul jsi na sebe sražením protože jsi byl noob, to se stalo

jó, tak se dalo s přítelíčkama zdrhat na demoně z vězení kdysi...

Re: Par dotazu novacka

Posted: 06:57 18. Jun 2012
by Barbar321
Narazil jsem v Karatě ve chrámu na učitele, který vyučuje šampiony úsvitu. Co je to za povolání? Je to nějaké standardní (např. Tornův hrdina v překladu champion of Thom v originále), které je přejmenováno nebo je to něco nového či je to komplet omyl?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:04 18. Jun 2012
by J.F.Payne
Je to záměrně; povolání je stejné jako Tormův hrdina z originálních NWN... a protože na Thalii žádný Torm není, přikročilo se logicky k přejmenování.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:12 18. Jun 2012
by Prasokralik
V NWN2 už je to divine champion a může vyznávat libovolnéo boha libovolného přesvědčení, jedinou podmínkou tam tuším je že postava nesmí být bezvěrec

V HotU byli zkrátka autoři trochu krátkozrací a nenapadlo je že ne každý chce hrát dobráky

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:03 18. Jun 2012
by Caehan
Prasokralik wrote:V NWN2 už je to divine champion a může vyznávat libovolnéo boha libovolného přesvědčení, jedinou podmínkou tam tuším je že postava nesmí být bezvěrec

V HotU byli zkrátka autoři trochu krátkozrací a nenapadlo je že ne každý chce hrát dobráky
Tak zlé postavy mají blackguarda - asi je v něčem slabší, ale je to takový protipól CoT.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:12 18. Jun 2012
by Prasokralik
ne je to protipol paladina

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:22 18. Jun 2012
by G-ladiator
Bohužel postrádá kouzla (která v PnP má)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:27 18. Jun 2012
by Caehan
Prasokralik wrote:ne je to protipol paladina
To si nemyslím, protože je to prestižka... v podstatě není protipólem ani jednoho, jenom říkám, že militantní uctívači zlých bohů si zvolí blackguarda, zatímco jejich hodný protipól si zvolí CoT, a vzniknou typově podobné postavy, i když s trochu jinými vlastnostmi.

EDIT: No hlavně postrádá schopnost vyměnit si levely padlého paladina za úrovně blackguarda. V PnP jde hrát (až na jednu úroveň padlého paladina, co zůstane) úplně čisté BG, tady ne.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:28 22. Jun 2012
by Nalkanar
Barbar321 wrote:
J.F.Payne wrote:Taky mě nenepadá nic jinýho, čím by to mohlo bejt, než nějakým způsobem pomíchaný frakce. Možná to souvisí s tím, žes ho vyvolal v boji a měl u sebe mulu. Zkus ho vyvolat mimo boj, a mimo boj bez muly :)

Když se mi to stalo poprvé, bylo to mimo boj a bez muly. Napadl mě tenkrát hned po vypálení magické střely. Byl jsem sám u Ivory a potřeboval jsem projít přes jezevce (takže ani hraničář ani neutrální frakce)

Možná nemá rád magii :(


Dneska mě napadl můj vyvolaný summon (vyvolej bytost 7 - Nebesky legendární orel), netrefil jsem ho žádným hromadným spellem, neútočil na něj atd. Nebyl pod vlivem zmatení. Co je zajímavé, tak zaútočil až v momentě, kdy jsem začal těžit uhlí. Nemůže být třeba nějaká chybka ve spojení zdrojů a přivolávání potvor, které mají zabít horníka :?: