Page 28 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 10:36 16. May 2012
by -RoF-
Nevím tedy jestli na ty hlášky z tanků chcete zvlášť toppic a nebo to budeme psát tu.

Vždy když hraju mapu Murovanka, tak si vzpomenu na dobrou hlášku Fryna:
Já: "Jedeme do lesa?"
Fryn: "Ne tam nejedu, v lese rostou KVčka"
:D

Re: World of Tanks

Posted: 11:21 16. May 2012
by Molly23
Já si myslím že nemusíme mít na každou pitomost topic... takže klidně sem.
Hlášky padaj někdy vtipné :D, zrovna tuhle jsem slyšel také v originále...
Kamarád měl také jednu, která by se šikla spíše do posledních vět před smrtí. Jel s T-28 mezi baráky (tuším kolejiště?) a pronesl úžasnou větu...

"Hele, T29... "
*prááááááááááááásk*

nebo taky...

"Nekoukej na mě! Nekoukej na měěěěě!!!"
*prásk*

zaznívá docela často.

Re: World of Tanks

Posted: 12:06 16. May 2012
by Molly23
Další hláška...

Tu máš! *zničí T-28 a otáčí dělo na další stroj vylézající zpoza skály*
Pojd Pz IV! ... TO JE TIGER!!!!
*práááásk*

Re: World of Tanks

Posted: 19:05 16. May 2012
by Molly23
A ještě jeden post :). Tohle jsem se dočetl na wiki, no přijde mi to přehnané, ale co když?

" Tankový pluk Bäke v několikadenním boji s dvěma sovětskými tankovými prapory zničil 265 tanků, při ztrátě jednoho Tigra a 4 Pantherů. "

Re: World of Tanks

Posted: 20:21 16. May 2012
by KaTo
Molly23 wrote:..." Tankový pluk Bäke v několikadenním boji s dvěma sovětskými tankovými prapory zničil 265 tanků, při ztrátě jednoho Tigra a 4 Pantherů. "
Btw - měli ti rusové pro tanky vůbec střelivo nebo si s tankovými rotami hráli na Stalingrad a němčoury se snažili taranovat?

Re: World of Tanks

Posted: 12:14 17. May 2012
by Molly23
Dneska mě rozesmála hláška v tancích...

"Je tadi nekdo cech?"

By se asi Amber rozškubala.

Re: World of Tanks

Posted: 13:33 17. May 2012
by Molly23
Nádhera opravdu... vyrovnané no :D. Dokonce i s hláškou...

"Jé, hele čtyřprocentní TYP!"

Re: World of Tanks

Posted: 23:52 17. May 2012
by Molly23
Tiger přežil :)... určo večer slavili narozky...

Image

Re: World of Tanks

Posted: 00:31 18. May 2012
by Molly23
Hmmm hmmm takovou BT-7 bych chtěl... a víte, že by neměl spadlí pás BTčka zastavit? :) Počtěte si na wiki hehe
PS: víte že T-54(55) je vlastně ta samá mašina jako Typ 59??? Jen je to čínská kopie a proto to dávají ve WOT o třídu níž... lol :D
Image

Re: World of Tanks

Posted: 06:08 18. May 2012
by -RoF-
Víme víme missaku neboj :wink: .

Jinak Type59, že je o třídu níž, já nevím asi dávají premiáky maximálně 8.úroveň.

Re: World of Tanks

Posted: 11:30 18. May 2012
by Molly23
-RoF- wrote:Víme víme missaku neboj :wink: .

Jinak Type59, že je o třídu níž, já nevím asi dávají premiáky maximálně 8.úroveň.
Já spíš narážel na Made in China :D, proto je o třídu níž!

Re: World of Tanks

Posted: 12:21 18. May 2012
by johnny98-G
Molly23 wrote:
-RoF- wrote:Víme víme missaku neboj :wink: .

Jinak Type59, že je o třídu níž, já nevím asi dávají premiáky maximálně 8.úroveň.
Já spíš narážel na Made in China :D, proto je o třídu níž!
Kopie to je, rozdil mezi Typem a T-54 je celkem velkej a tim nemyslim vzhled ;-)

Re: World of Tanks

Posted: 12:35 18. May 2012
by Molly23
A proč se jmenuje Leicht traktor tak jak se jmenuje? Po první světové válce nemohlo Německo vlastnit různě typy výzbroje, mezi tím i tanky, a tak začalo vyvíjet traktor :D.

Re: World of Tanks

Posted: 03:26 20. May 2012
by Molly23
Image

Re: World of Tanks

Posted: 12:01 20. May 2012
by G-ladiator
Molly23 wrote:...
Podle skutečné události: http://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_Army