Page 28 of 28
Re: World of Planes
Posted: 05:37 22. Nov 2013
by Bahnak
Zásah, potopena.
Veselejší zprávu jsem už dlouho nečetl, jako ten pilot musí být na jendu stranu hroznej lempl, na druhou stranu asi docela frajer

Ale jak to probůh odtamtud chtějí dostat? Tipuji že malé Kansaské letiště obdrží od nejmenované společnosti menší peněžní dar na rozšíření runwaye o pár set metrů

Molly, pak mi hoď d PMka ty Talibance s kozou

Jsem si tak na ně ze srazu vzpoměl...

Re: World of Planes
Posted: 09:19 22. Nov 2013
by KaTo
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Veselejší zprávu jsem už dlouho nečetl, jako ten pilot musí být na jendu stranu hroznej lempl, na druhou stranu asi docela frajer

Ale jak to probůh odtamtud chtějí dostat? Tipuji že malé Kansaské letiště obdrží od nejmenované společnosti menší peněžní dar na rozšíření runwaye o pár set metrů

Molly, pak mi hoď d PMka ty Talibance s kozou

Jsem si tak na ně ze srazu vzpoměl...

1) nebude věřit manuálu, ale svým zkušenostem a vzlétne i na kratčí dráze, než je napisáno v předpisech
2) zpevní mu provizorně kus plochy (už jsme to jako firma taky dělali, jen ne pro letadlo, ale pro obří náklaďáky)
3) uříznou mu křídla, odtáhnou ho "malotraktorem" a na správném letišti mu je zase přilepí a nikdo nic nepozná!

Re: World of Planes
Posted: 11:58 22. Nov 2013
by Molly23
Re: World of Planes
Posted: 11:25 27. Nov 2013
by Molly23
Tak ted mě Gaijin řádně naštval. Bude se měnit roztierování letadel a z 20ti tierů udělaj 5 tierů. Postup na letadla bude v zásadě stejnej jako ve WoT, takže už nepůjdou přeskakovat nepohodlná letadla. Začínám se obávat zda nepřestanu mít chut to lítat Warthunder a nezačnu lítat starý sturmoviky, kde není třeba ani nic odemykat.
Re: World of Planes
Posted: 11:29 27. Nov 2013
by Diemo
To ja uz zustanu kde jsem, i kdyz s NT neni ani chut litat

Re: World of Planes
Posted: 19:51 04. Dec 2013
by Molly23
Warthunder rozjel uzavřenou betu tanků. Tak jsem zvědavej jestli dostanu pozvánku
http://vimeo.com/80399893
Re: World of Planes
Posted: 21:12 04. Dec 2013
by KaTo
Re: World of Planes
Posted: 17:58 17. Dec 2013
by Molly23
První obrázky uniklé

.... mazec
http://imgur.com/a/ol0k0
Re: World of Planes
Posted: 18:03 17. Dec 2013
by Mok
Masakr, jako živý, akorát jsem teda čekal letadýlka

Re: World of Planes
Posted: 18:14 17. Dec 2013
by Molly23
Ty už běžej

, tohle téma by se správně mělo jmenovat WarThunder.
Re: World of Planes
Posted: 14:52 19. Dec 2013
by Molly23
Tak co čtu, tak po posledním patchi hru totálně zprasili... vidím to na další motivaci zprovoznit zase Sturmoviky online pokud si budu chtít zalítat.
Re: World of Planes
Posted: 15:16 19. Dec 2013
by Diemo
No, ale ten novej Tempest...
Kokpit bombarderu zatim nikde

Re: World of Planes
Posted: 15:36 22. Dec 2013
by Molly23
Nové screeny... prý na low nastavení
http://imgur.com/a/5Mje2#nEG74ua