Page 28 of 28

Re: World of Planes

Posted: 05:37 22. Nov 2013
by Bahnak
Zásah, potopena.
Veselejší zprávu jsem už dlouho nečetl, jako ten pilot musí být na jendu stranu hroznej lempl, na druhou stranu asi docela frajer :-D
Ale jak to probůh odtamtud chtějí dostat? Tipuji že malé Kansaské letiště obdrží od nejmenované společnosti menší peněžní dar na rozšíření runwaye o pár set metrů :-)
Molly, pak mi hoď d PMka ty Talibance s kozou :-) Jsem si tak na ně ze srazu vzpoměl... :oops:

Re: World of Planes

Posted: 09:19 22. Nov 2013
by KaTo
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Veselejší zprávu jsem už dlouho nečetl, jako ten pilot musí být na jendu stranu hroznej lempl, na druhou stranu asi docela frajer :-D
Ale jak to probůh odtamtud chtějí dostat? Tipuji že malé Kansaské letiště obdrží od nejmenované společnosti menší peněžní dar na rozšíření runwaye o pár set metrů :-)
Molly, pak mi hoď d PMka ty Talibance s kozou :-) Jsem si tak na ně ze srazu vzpoměl... :oops:
1) nebude věřit manuálu, ale svým zkušenostem a vzlétne i na kratčí dráze, než je napisáno v předpisech
2) zpevní mu provizorně kus plochy (už jsme to jako firma taky dělali, jen ne pro letadlo, ale pro obří náklaďáky)
3) uříznou mu křídla, odtáhnou ho "malotraktorem" a na správném letišti mu je zase přilepí a nikdo nic nepozná! :mrgreen:

Re: World of Planes

Posted: 11:58 22. Nov 2013
by Molly23

Re: World of Planes

Posted: 11:25 27. Nov 2013
by Molly23
Tak ted mě Gaijin řádně naštval. Bude se měnit roztierování letadel a z 20ti tierů udělaj 5 tierů. Postup na letadla bude v zásadě stejnej jako ve WoT, takže už nepůjdou přeskakovat nepohodlná letadla. Začínám se obávat zda nepřestanu mít chut to lítat Warthunder a nezačnu lítat starý sturmoviky, kde není třeba ani nic odemykat.

Re: World of Planes

Posted: 11:29 27. Nov 2013
by Diemo
To ja uz zustanu kde jsem, i kdyz s NT neni ani chut litat :)

Re: World of Planes

Posted: 19:51 04. Dec 2013
by Molly23
Warthunder rozjel uzavřenou betu tanků. Tak jsem zvědavej jestli dostanu pozvánku :)
http://vimeo.com/80399893

Re: World of Planes

Posted: 21:12 04. Dec 2013
by KaTo
Nasyp jim 60 euro a jseš tam natotata :wink: :roll: :D :D :D .

Re: World of Planes

Posted: 17:58 17. Dec 2013
by Molly23
První obrázky uniklé :).... mazec http://imgur.com/a/ol0k0

Re: World of Planes

Posted: 18:03 17. Dec 2013
by Mok
Masakr, jako živý, akorát jsem teda čekal letadýlka :)

Re: World of Planes

Posted: 18:14 17. Dec 2013
by Molly23
Ty už běžej :), tohle téma by se správně mělo jmenovat WarThunder.

Re: World of Planes

Posted: 14:52 19. Dec 2013
by Molly23
Tak co čtu, tak po posledním patchi hru totálně zprasili... vidím to na další motivaci zprovoznit zase Sturmoviky online pokud si budu chtít zalítat.

Re: World of Planes

Posted: 15:16 19. Dec 2013
by Diemo
No, ale ten novej Tempest... :twisted:

Kokpit bombarderu zatim nikde :?

Re: World of Planes

Posted: 15:36 22. Dec 2013
by Molly23
Nové screeny... prý na low nastavení

http://imgur.com/a/5Mje2#nEG74ua