Page 28 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:24 13. Aug 2013
by Bahnak
Takže už je to tady?
Takže má nominace na 5.tier:
Stroj: KV-1 (vrhač popelnic)
Preferovaná mapa: Ideálně nějaká zástavba, ale je to fuk
Forma turnaje: Ala MS v hokeji, zápas každý s každým, pak vyřazovací pavouk kdy nastupuje proti sobě první s posledním.

Vítěz si kromě klasických nicneříkajících poděkování odnese skutečný a reálný "Tankový pohár", účastníci obdrží "památkovou medaili".
(o tyto drobné serepetičky se postará Bahňák osobně, předávání bude na Pražském nebo Plzeňském Thalijském srazu, nebo poštou)
Ať má tento turnaj taky nějakou tu váhu a ať to není takové všední.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:25 13. Aug 2013
by -RoF-
Tank: KV-1
Mapa: Ruinberg
Forma turnaje: Tabulka nebo kombinovaná forma (tabulky a pak vyřazovací systém)

:wink:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:17 13. Aug 2013
by Molly23
Mě by se líbilo kdyby se třeba bojovalo jen ve středácích :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:21 13. Aug 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Mě by se líbilo kdyby se třeba bojovalo jen ve středácích :)
Mám jen T69 :lol: :lol: , ale to by se ti Molly taky nelíbilo :lol: :lol: .

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:39 13. Aug 2013
by Bahnak
Používáte při turnajovém zápase zlatou munici a nebo jen standart?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:42 13. Aug 2013
by -RoF-
Fryn wrote: Povoleno je jakékoliv vybavení, kromě konzumních věcí (lékarničky, jídlo nebo-li vše, co se vsazuje do jednoho ze třech slotů napravo) a zlaté munice

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:53 13. Aug 2013
by klobouk
generál Chaffee, Ruinberg

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:14 13. Aug 2013
by Bahnak
-RoF- wrote:
Fryn wrote: Povoleno je jakékoliv vybavení, kromě konzumních věcí (lékarničky, jídlo nebo-li vše, co se vsazuje do jednoho ze třech slotů napravo) a zlaté munice
Jop, díky za info, to víš, ještě jsem s vámi turnaj nehrál ani jednou, tak se v tom plácám jako křovák v New Yorku.
Spadl mi kámen ze srdce, ještě jednou díky moc.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:39 13. Aug 2013
by -RoF-
Ony jsou pravidla i na první straně, to vytvořil vše Fryn ;)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 21#p179121

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:36 21. Aug 2013
by Fryn
Bahnak wrote:... Vítěz si kromě klasických nicneříkajících poděkování odnese skutečný a reálný "Tankový pohár", účastníci obdrží "památkovou medaili".
(o tyto drobné serepetičky se postará Bahňák osobně, předávání bude na Pražském nebo Plzeňském Thalijském srazu, nebo poštou)
Ať má tento turnaj taky nějakou tu váhu a ať to není takové všední.
Tak vítěz si hlavně odnesl povznášející pocit, že se v turnaji umístil nejlépe :) . Sám jsem uvažoval, jestli turnaj nevyšperkovat třeba odměnou v počtu několika zlatých za celkovou výhru, ale nechtělo se mi z toho dělat "komerční" záležitost, to co slibuješ ty, je o dost lepší.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:27 21. Aug 2013
by Bahnak
Jistě, chci mít doma pohár za KV-1čku :-D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:19 04. Sep 2013
by Fryn
Doplněny nominace k pátému turnaji. Oficiálně bych nominace uzavřel v neděli 15.9., jako obvykle o půlnoci.

Osobně ještě nevím jaký stroj nasadím, ale z map hlasuju pro Siegfried Line. O formě turnaje budu hlasovat jedině pokud bude stav nerozhodný.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:19 15. Sep 2013
by Fryn
Vypadá to, že tento "ročník" turnaje, bude velmi komorní záležitostí (a to jsem čekal záplavu KVček). Možná bych ještě nechal jeden týden na uzavření nominací, ale je to na těch, co se už přihlásili. Pokud se do zítřka nesejde většina hlasů, která by byla pro, tak se turnaj odstartuje tak jak je.

Každopádně já do turnaje nominuju Leoparda, aspoň bude trochu sranda :). Při tak malém počtu účastníků, by asi bylo nejlepší, aby zvolenou formou byla tabulka. Na počtu jednotlivých zápasů se ještě můžeme domluvit.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:22 15. Sep 2013
by Puxina
Radši to už zbyteně neoddalovat, času měli dost.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:25 15. Sep 2013
by Bruciacullo
hlásím StuG!