Page 28 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:04 26. Aug 2008
by Pivo
Veliké poděkování zaslouží Krata za poslední dny co předvádí na Thalii.Díky za pěkné spestření hry a velkou aktivitu.
Re: Poděkování
Posted: 23:04 26. Aug 2008
by Morendred
K tomuhle podekovani se musim pridat. Diky.
Re: Poděkování
Posted: 19:21 27. Aug 2008
by Shifter
Děkuji všem za dnešní hru, bylo to opravdu super! Konečně jsem po dlouhé době potkal Isabel, člověk se kterým jsem v jednom kuse v družině a nikdy se nepotkáme
Díky Simonovi za rozpolceného vojáka, díky Hakimovi za dobrou hru (další kterej tady hraje uherskej rok a teprve teď nás to svedlo dohromady).
Díky DM teamu M+K za Péči s velkým "P", vězení bylo fakt pěkné!
Jdu na pivo!
Re: Poděkování
Posted: 19:31 27. Aug 2008
by Pivo
Přesně tak.Skvělá práce od DM.
Re: Poděkování
Posted: 19:42 27. Aug 2008
by Žorž
Já děkuju všem hráčům, třeba za už od začátku výstižné rozhovory.

A za to, že měli pochopení pro dlouhé přípravy a občas lehce krkolomné provedení.
P.S.: Pivo? Už jsem nějaké měl...před tím, než jsem DMkoval. Bylo to vidět, že?

Třeba popisky, jak bude našei improvizace pokračovat, přesně napsané tak, aby to slyšela celá skupina.

Re: Poděkování
Posted: 19:48 27. Aug 2008
by Krata
Já vám taky dík, dobře jste to hráli
Matlafousek: dáme jich pár na pláž, ale né moc.. tak dva
Krata PJ: xD
Matlafousek: // sakra
Matlafousek: // nic na pláži nebude!! a basta!!
Matlafousek PJ: dáme je kousek vedle jo?
U tohodle sem se válel smíchy

těšim se na další setkání

(rozhovor asi nebude přesnej ale takhle to nějak bylo

)
Re: Poděkování
Posted: 21:34 27. Aug 2008
by Shifter
Takhle to bylo přesně, aspoň to co jsme slyšeli my

u toho jsem se fatk řezal
Re: Poděkování
Posted: 22:46 27. Aug 2008
by George
Díky Nomis_b za pěknou hru.
Byla to vpodstatě moje první delší hra na Thalii.
Vážně jsem se bavil.. a taky obával, ale.

Re: Poděkování
Posted: 22:49 27. Aug 2008
by nomis_b
George wrote:Díky Nomis_b za pěknou hru.
Byla to vpodstatě moje první delší hra na Thalii.
Vážně jsem se bavil.. a taky obával, ale.

vsechno prichodem do rodiny teprve zacina.. pockej az poznas me hodne sestricky

Re: Poděkování
Posted: 20:23 29. Aug 2008
by Croden
Chtěl bych poděkovat DM co semnou dneska hrály. Včera sem si thalii nainstaloval a dneska sem to pořádně ozkoušel a teda luxus =).

Re: Poděkování
Posted: 00:48 30. Aug 2008
by Krata
Těš se až se dostaneš do nečeho většího, tohle bylo jen poštuchování

... (jesli seš ten kdo si myslim

)
Re: Poděkování
Posted: 10:05 30. Aug 2008
by Croden
No rozhodně už to na mě udělalo dojem =). Jen ty reakce světa, kdy vlastně sem někde číhal bo procházel se a všichni si hleděli své práce a reagovaly. Fakt super

Re: Poděkování
Posted: 16:59 30. Aug 2008
by Croden
No nenapadlo mě kam jinam to dát, ale dám to sem jako opak poděkování bo tak nějak, protože se mi s tím chce vyjít na foro - taky abych se vykecal.
Tak dneska sem hrál za svou "zvláštní" postavu a fakt se mi hra líbila. S Kratem a bůh ví kým vším fakt super. Mám tady jak dost lidí ví (teda měl sem) opravdu zvláštní postavu (narozdíl od Eq), když to takhle řeknu tak Kočkočlověka - takovýho mutanta (konečně něco zvláštního narozdíl od Eq, něco neobyčejného). S nějakýma DM (fakt si nepamatuju jména) sem řešil různý vychytávky, chyby co sem tam měl v příběhu a dělali jsme to tak aby to pěkně zapadlo do světa. Tím víc mě Thalie bavila a když sem zjistil, že od těch DM to mám schválený a mám podporu a šechno super ! Začal sem tvořit životopis, vymýšlet jak by to mohlo vypadat, existovat, jak vznikli kočkolidé, proč se o nich neví, proč jich tolik není atakpod a všechno sem to udělal, dodělal - prostě tak trochu sem začal rozšiřovat další vedlejší cestu světa a možnosti (subras). Byl sem nadšen jít dotoho všechno fajn než to ukončilo neschválení hlavního DM...
Tak neděkujů.

Re: Poděkování
Posted: 23:46 30. Aug 2008
by Rejty
Neni zac! Kdyz chce nekdo hrat neco specialniho, je treba se domluvit... A i tak se povoluji jen rozumne napady. Ras je tu na hrani dost, zadne hromkocky a nic podobneho se tu bohuzel nekona. Staci cist forum a realie sveta.
Re: Poděkování
Posted: 08:39 31. Aug 2008
by Croden
S tou domluvou, sem teda myslel, že stačí domluva s, když to takhle řeknu, "jen" s 2 DM a ne se všema, takže to sem se asi mílil.
Rozhodně hromkočky, je uplně něco jiného, než mělo být tohle. Dyť i v klasickém NWN tahle rasa "nepřátel" je (jméno v toolsetu mezi modely NPC je Guardinal Ayala).
Když si to vemeš, vlk + člověk = vlkodlak. To je v pořádku.
Kočka (bo jiná kočkovitá šelma, když u vlkodlaka není přímo "pes") + člověk - to už není v pořádku?
Tahle rasa měla dávat smysl a měla mít různé zvláštní aspekty, výhody a nevýhody - a všechno tohle šlo dokonce hrát bez DM podpory. Hromkočky, cápci s mečma, a protáhlým ksichtem. Tady se mělo dbát na to aby nějaká, když to takhle řeknu, mutace od alchimisty ve mlýně (takhle sem se domluvil aby to zapadalo do světa) něco udělala a opravdu ty dvě rasy dala do sebe - sloučila. Tudíž by některé věci zůstaly normální, ale některé ne (př. do nohy by přibila jedna kost (viz. kostra kočky (v nwn je takový model nohou)), ale tělo furt zůstalo v "normální" lidské velikosti atakpod.).
No omlouvám se, že jsem se dotoho tak až moc pustil a i se vlastně o tom hádám. Chtěl sem si od dvou roků hraní na Eq vybočit trochu a dát si netradiční postavu (tam to opravdu nejde), ale asi to tady taky nepude, protože zas třeba tieflingů je tu natolik, že už to vlastně ani není nic speciálního - tady.
EDIT: Pokud mi dáš šanci si to zahrát, mohu ti dokázat, že to nejsou žádné hromkočky.