Page 271 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:06 24. May 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 18:56 24. May 2013
by Prasokralik
S*ru na to, beru roha

Re: Vtípky
Posted: 16:57 25. May 2013
by Aulus
Varys vzpomíná. Varys nezapomíná!

Re: Vtípky
Posted: 23:41 25. May 2013
by Aulus
Re: Vtípky
Posted: 01:20 26. May 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 08:45 26. May 2013
by karolina
Kristova noho.. lidi jsou fakt magoři.
Re: Vtípky
Posted: 23:04 26. May 2013
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 07:37 27. May 2013
by -RoF-
Když mi přítelkyně oznámila, že je těhotná, vše se změnilo.
Moje adresa, telefonní číslo, kreditní karta...
Re: Vtípky
Posted: 13:00 28. May 2013
by J.F.Payne
Trailer na pravděpodobně nejlepší zombie film ever:
http://www.youtube.com/watch?v=4V5zGNVRmaE
Re: Vtípky
Posted: 14:12 28. May 2013
by Shaman88
Na to bych šel i do kina.
Re: Vtípky
Posted: 14:30 28. May 2013
by Molly23
Zase jeden hovor z ATC centra.
Pilot SR-71: "Žádám o vstup na hladinu 60 000 stop."
řídíc: "Jak sakra chcete vystoupat do 60 000 stop?"
Pilot: "My chceme klesat do 60 000 stop!"

Re: Vtípky
Posted: 12:31 29. May 2013
by -RoF-
Po dost nepříjemné rodinné hádce jsem se vydal do hospody, vyčistit si hlavu. Jeden starší muž na baru si všiml, že nevypadám moc šťastně a zeptal se, co se stalo. "Ale, jen nějaké problémy doma", odpověděl jsem. "Tohle znám", říká chlápek. "Vím, jak na to. Musíš jít domů, zatáhnout ji do ložnice, prostě jí strhnout kalhotky než vůbec stihne zareagovat, začít ji lízat jako nikdy předtím a nepřestat, dokud se nebude svíjet v orgazmu. Pak se vždy uklidní a zas s ní bude rozumná řeč." Jak jsem to uslyšel, rychle jsem dopil pivo, poděkoval staršímu muži, utíkal domů a udělal přesně to, co mi poradil.
Teď už se mnou maminka nemluví vůbec.
---------------------------------------------------------------------------
Na kole jedoucího pána, zastaví v noci policejní hlídka:
"Kam jedete tak pozdě v noci?"
"Jedu na přednášku o špatném vlivu alkoholu, tabáku a nočního života na lidský organismus."
Policista se ptá nedůvěřivě:
"Prosím Vás, kdo organizuje takovou přednášku ve dvě hodiny v noci?"
Muž odpoví: "Jako obyčejně, moje žena."
-----------------------------------------------------------------------------
Stojí chlapík pred nebeskou bránou a Svätý Peter mu vraví: - Ak mi povieš jeden skutočne dobrý skutok, ktorý si vykonal, tak ťa pustím do neba. Chlapík sa zamyslí a povie: - Žiadny problém. Raz som videl ako motokársky gang obťažuje mladú ženu. Prišiel som k ním a vravím asi dvojmetrovému, 150 kilovému chlapíkovi, aby prestal. Potom som mu dal jednu po papuli, vytrhol mu piercing z nosa a kopol do vajec. Svätý Peter pozerá do chlapíkovej knihy života a vraví: - Takú príhodu tu nemôžem nájsť, kedy sa to stalo? - Asi pred piatimi minútami...
Re: Vtípky
Posted: 17:24 29. May 2013
by Molly23
Fakt respekt

Já bych to nedal a to mám menší pupek.

Re: Vtípky
Posted: 19:14 29. May 2013
by Molly23
Shaman88 wrote:To taky nemůžu, kdybych odetřel žaluzie tak mi do pokoje vtrhne slunce a najednou by se mi chtělo spát...

něco na tom bude...

Re: Vtípky
Posted: 19:19 29. May 2013
by Molly23