Page 271 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:46 02. Mar 2014
by Nalkanar
Díky Mandosovi - Zoey za přednášku k Vazačům, stejně tak těm pár duším, které došli. Bylo fajn, že se většina aktivně zapojila do přednášky. A pak samozřejmě zbytku spolku za účast.

Re: Poděkování

Posted: 00:13 03. Mar 2014
by Caehan
Dík za přednášku! Byla dobře připravená!

Re: Poděkování

Posted: 14:01 03. Mar 2014
by mandos
Taky díky těm co se ukázali na přednášce za účast :)

Re: Poděkování

Posted: 19:24 03. Mar 2014
by Aillen
Děkuji za včerejší přednášku, smekám před umem přednášející, která dokázala srozumitelně vysvětlit něco tak složitého a těžko pochopitelného málo poučeným jedincům. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:33 06. Mar 2014
by klobouk
Díky! A omlouvám se za afkování (v tom boji se to zrovna hodilo), musel jsem questit v reálu chvílemi.

Re: Poděkování

Posted: 00:08 07. Mar 2014
by Niareta
Také díky, jsem zvědavá na pokračování :) Tak zase příště :)

Re: Poděkování

Posted: 00:57 07. Mar 2014
by D_E_K_A
:) Také děkuji a jsem zvědav, jak se to vyvine dále.

Re: Poděkování

Posted: 01:30 07. Mar 2014
by Absinthorix
Díky SSF za pěkný večer v příjemné společnosti a tak :)

Edit: jo a ještě díky za ten závěr :shock:

Re: Poděkování

Posted: 02:21 07. Mar 2014
by Nalkanar
Nápodobně... speciální díky Nien za organizaci

Re: Poděkování

Posted: 02:33 07. Mar 2014
by Pajule
Jo, též dík. Dobře se to zvrhlo zase :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 08:55 07. Mar 2014
by pavad
Podekovani za aktivitu postav. Kdyz uz si myslim, ze se mi jednu pro postavu zivot ohrozujici hrozbu podarilo utlumit do statu quo (kdyz uz ne eliminovat) - dopotaci se jedna ozrala postava a Pasq ma o zabavu postarano zas.

Re: Poděkování

Posted: 09:02 07. Mar 2014
by Mourisson1
Taky dík zbytku spolku že se mohl Morn procvičit :D :D

Re: Poděkování

Posted: 00:35 09. Mar 2014
by kokosak
Velmi pěkné dnes, dámo a pánové, velmi pěkné. Tak přesně má Vílí Školka fungovat :var_30:

Re: Poděkování

Posted: 18:42 09. Mar 2014
by Dark_Sidius
Velký dík Myrpovi za mounty - jsou super! A za rychlé opravování chyb.

Re: Poděkování

Posted: 02:51 13. Mar 2014
by Nalkanar
Děkuji zúčastněným za účast a za minimum zmatků především v první části.