Page 272 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:25 29. May 2013
by Aulus
Tady nejde o hřebík!

Tohle mě fakt dostalo. :) Snad se dámská část společnosti neurazí.

Re: Vtípky

Posted: 07:44 30. May 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:08 30. May 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 18:58 30. May 2013
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 07:43 31. May 2013
by -RoF-
:D :twisted: aneb Aria na cestách .....

"Přijde žena do hotelu a chce pokoj. Recepční ji odmítá s tím, že není
nic volného. Žena se nedá, že pújde spát třeba na púdu nebo do kurníku. V tom recepčního napadne, že na jednom čtyřlužáku jsou jen tři hosté, co čert nechtěl, samozřejmě chlapi. A tak ji to ubytování
nabídne. Žena souhlasí a jde za nahoru. Chlapi ji samozřejmě nadšeně
uvítají, ale mají podmínku. Budou ji dávat hádanky a když neuhodne,
tak se s autorem pomiluje. Tak začnou. Ráno přijde recepční do pokoje a kouká. Na jedné posteli chlap v bezvědomí, na druhé chlap v bezvědomí a na třetí muž obštastňujíci ženu ze zadu a v rytmu přiražení říká:
""Je-to-zr-za-vý-a-le-ze-to-po-stro-mech. Ře-kni-ve-ver-ka-ty-kra-vo-ne-bo-tě-za-bi-ju""."

Re: Vtípky

Posted: 14:22 01. Jun 2013
by Molly23
:lol: Image

Re: Vtípky

Posted: 15:09 01. Jun 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:53 01. Jun 2013
by Molly23
Oooooohm...
Image

Re: Vtípky

Posted: 02:32 02. Jun 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 14:14 02. Jun 2013
by Amber
Jedna veselá perlička ze života. :) Test ze zeměpisu na ZŠ na téma Asie.
Otázka: Kdo je to gejša?
Odpovědi:
- Baba kera nosi mejkap
- Asistentka (žena) s kimonem
- Společnice vycvičená na psaní básniček


:mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 14:50 02. Jun 2013
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 16:55 02. Jun 2013
by J.F.Payne
Hezká animace na začátku, ale jinak mi to teda vtipný nepřišlo. Asi nechápu emerickej humor. Jako jo, stáhnout si kalhoty a jít se projít do lesa... asi jo... ale čekal jsem teda něco víc :))

Re: Vtípky

Posted: 19:23 02. Jun 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 21:01 02. Jun 2013
by Krysak
- Národní divadlo uvádí nově nastudovanou Vltavu. Vstup zdarma.
- Stavba tunelu Blanka je v plném proudu.
- Sudetští Němci se radují z navráceného majetku, který je jim posílám po Labi do Německa.
- Prezident republiky pověřil náčelníka hlavního štábu nalezením vhodného kandidáta pro pozici viceadmirála linek MHD za účelem obnovení plynulosti provozu metra.
- Stavba největšího akvaparku ve střední Evropě s rekordním tobogánem Staroměstská-Želivského zahájena.
- Magistrát města prahy odhlasoval zrušení městské policie. Nahradí ji Pobřežní hlídka.
- Neukázněným řidičům, kteří špatně parkují v oblasti Karlína, bude policie udělovat místo botiček kotvičky.
- Zprávy pro vodáky: „Všechny západočeské silnice jsou sjízdné!”

Re: Vtípky

Posted: 21:23 02. Jun 2013
by Aulus
!Upozornění! Jakákoli podobnost mezi těmito dvěma fotkami je čistě náhodná. Tedy kromě Varyse v dokonalém přestrojení.

Image
Image