Page 272 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:07 13. Mar 2014
by D_E_K_A
Také chci poděkovat všem, za poslední uplynulé dny. 8)
K dnešnímu večeru dodám: To, co jsem doposud viděl... je zbytečně velké a ubíjející... Příště si podobné myšlenky budu šetřit do budoucna a raději uvažovat nad jinými věcmi. :)
Jinak děkuji za vyčerpávající (hlavně pro mě) večer. Rychlé, svižné a snad jsem si stihl i odnést něco dalšího z toho.. :D

Re: Poděkování

Posted: 11:39 13. Mar 2014
by Absinthorix
Ze včerejška si toho moc nepamatuji, ale dluh na XP žádný nemám, takže dobré...

Díky všem

Re: Poděkování

Posted: 11:47 13. Mar 2014
by Pajule
Jak si to nemůžeš pamatovat? :lol:

Jinak též dík :) Měla jsem strach koho potáhnem a všici přežili, tak cajk :)

Re: Poděkování

Posted: 11:48 13. Mar 2014
by Mourisson1
Pajule wrote:Jak si to nemůžeš pamatovat? :lol:
Řekl bych že v tom hraje roli těch 10 piv.

Jinak za sebe taky díky všem co přišli :)

Re: Poděkování

Posted: 09:51 16. Mar 2014
by KaTo
Jedno hromadné "rozporuplné" poděkování :twisted: :lol: , včerejšek si to zasloužil:
- jednomu mágovi, že se vyvlíkl z vedení, ale nakonec to zachránil ve stylu Gandalfa! Byl skvělý!
- jednomu knězi, že nedobrovolné vůdkyni výpravy mající na paměti zdar výpravy zvedl adrenalín, ale zároveň NECHTĚL spáchat sebevraždu (btw - napadlo mě, že by dotyčná postava mohla mít vytetováno na čele varování a´la krabvičky cigaret: "Pozor! Styk s paladiny, poškozuje Vaše mentální zdraví i mentální zdraví Vašeho okolí" :biggrin: ). Byl skvělý!
- všem ostatním ze včerejška. Byli jste skvělí!
- Bahňákovi a zbylým "rage-troll-hunterům", kteří si myslí, že když visím na foru a zároveň ve hře, že to forum (podle nich) čtu. Jste skvělí! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:14 16. Mar 2014
by Bahnak
Poděkování tvůrci nejvtipnějšího dungeonu, co jsem kdy na NT spatřil.
Důl, ve kterém se vzbouřily stroje a postavy jsou napadnuty řezačkami a důlními vozíky mě prostě dostal do kolen.
Hra opět byla hrou, jen jsem nestíhal pro výbuchy smíchu ani moc bojovat. Každopádně great idea.

Re: Poděkování

Posted: 12:04 16. Mar 2014
by pavad
Podekovani za upravu karathskeho trziste - hlavne ten vykupci trofeji tam dela neskutecne hodne. Diky moc!

Re: Poděkování

Posted: 13:17 16. Mar 2014
by Absinthorix
Díky za včerejšek všem!
Zvláště Rodalovi a Nien 8)

Re: Poděkování

Posted: 14:37 16. Mar 2014
by klobouk
Já taky děkuju za včera.
A za pořádané společenské akce (ty veselé, jako dnešní, obzvlášť).

Re: Poděkování

Posted: 14:40 16. Mar 2014
by Pajule
Též dík, poslední dobou je to sice sem tam trochu náročné, ale tak nevadí :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:17 16. Mar 2014
by kokosak
Pěkná taneční akce :)

Re: Poděkování

Posted: 23:30 16. Mar 2014
by Nalkanar
Děkuji Nien (Pajky), Vojenovi (Absinthorix) a Goranovi za přípravu tancovačky :)
Také všem, co přišli a zúčastnili se...

A velice speciální dík Gallimu za přípravu lokace ... i Amber... malinkaté... takovéhle

Re: Poděkování

Posted: 00:21 17. Mar 2014
by Mourisson1
Díky za akci :)

Fotky budou až je roztřídím

Re: Poděkování

Posted: 00:28 17. Mar 2014
by klobouk
Já to věděl předem, že ta akce bude dobrá! Dík!

Re: Poděkování

Posted: 00:35 17. Mar 2014
by KaTo
Co si neuděláte, to nemáte :twisted: a to ani chválení! :mrgreen:

Čistě OOC: Podle mě, nádherně povedená akce od obsluhy (N.), přes kmotra (G.), hudebníky (bylo jich hodně od víl, elfek, lidí, ale určitě vypíchnul Jarriho jemnou ruční :D práci s melodiemi a to že mě donutil zapnout si hudbu v NWN - běžně poslouchám alba z youtubka, rozhodně jsem neprohloupil, ty skladby jsou skvělý), tanečníky (nezmar R., vilné víly K. a N. a spousta dalších) až po nejodpornější stvoření celé Thalie, které trůnilo na pláži :lol: (tj. práce DM co tam oživovali akci skrze NPC a připravili pláž).

Mírně IC: Poděkování efovi (I.), který celý večer (s)trpěl vedle okřídleného (a)sociála :lol: :lol: (u)trpětivšího další trauma do sbírky :D .