Page 272 of 331
Re: Poděkování
Posted: 03:07 13. Mar 2014
by D_E_K_A
Také chci poděkovat všem, za poslední uplynulé dny.
K dnešnímu večeru dodám: To, co jsem doposud viděl... je zbytečně velké a ubíjející... Příště si podobné myšlenky budu šetřit do budoucna a raději uvažovat nad jinými věcmi.

Jinak děkuji za vyčerpávající (hlavně pro mě) večer. Rychlé, svižné a snad jsem si stihl i odnést něco dalšího z toho..

Re: Poděkování
Posted: 11:39 13. Mar 2014
by Absinthorix
Ze včerejška si toho moc nepamatuji, ale dluh na XP žádný nemám, takže dobré...
Díky všem
Re: Poděkování
Posted: 11:47 13. Mar 2014
by Pajule
Jak si to nemůžeš pamatovat?
Jinak též dík

Měla jsem strach koho potáhnem a všici přežili, tak cajk

Re: Poděkování
Posted: 11:48 13. Mar 2014
by Mourisson1
Pajule wrote:Jak si to nemůžeš pamatovat?
Řekl bych že v tom hraje roli těch 10 piv.
Jinak za sebe taky díky všem co přišli

Re: Poděkování
Posted: 09:51 16. Mar 2014
by KaTo
Jedno hromadné "rozporuplné" poděkování

, včerejšek si to zasloužil:
- jednomu mágovi, že se vyvlíkl z vedení, ale nakonec to zachránil ve stylu Gandalfa! Byl skvělý!
- jednomu knězi, že nedobrovolné vůdkyni výpravy mající na paměti zdar výpravy zvedl adrenalín, ale zároveň NECHTĚL spáchat sebevraždu (btw - napadlo mě, že by dotyčná postava mohla mít vytetováno na čele varování a´la krabvičky cigaret: "Pozor! Styk s paladiny, poškozuje Vaše mentální zdraví i mentální zdraví Vašeho okolí"

). Byl skvělý!
- všem ostatním ze včerejška. Byli jste skvělí!
- Bahňákovi a zbylým "rage-troll-hunterům", kteří si myslí, že když visím na foru a zároveň ve hře, že to forum (podle nich) čtu. Jste skvělí!

Re: Poděkování
Posted: 10:14 16. Mar 2014
by Bahnak
Poděkování tvůrci nejvtipnějšího dungeonu, co jsem kdy na NT spatřil.
Důl, ve kterém se vzbouřily stroje a postavy jsou napadnuty řezačkami a důlními vozíky mě prostě dostal do kolen.
Hra opět byla hrou, jen jsem nestíhal pro výbuchy smíchu ani moc bojovat. Každopádně great idea.
Re: Poděkování
Posted: 12:04 16. Mar 2014
by pavad
Podekovani za upravu karathskeho trziste - hlavne ten vykupci trofeji tam dela neskutecne hodne. Diky moc!
Re: Poděkování
Posted: 13:17 16. Mar 2014
by Absinthorix
Díky za včerejšek všem!
Zvláště Rodalovi a Nien 
Re: Poděkování
Posted: 14:37 16. Mar 2014
by klobouk
Já taky děkuju za včera.
A za pořádané společenské akce (ty veselé, jako dnešní, obzvlášť).
Re: Poděkování
Posted: 14:40 16. Mar 2014
by Pajule
Též dík, poslední dobou je to sice sem tam trochu náročné, ale tak nevadí

Re: Poděkování
Posted: 23:17 16. Mar 2014
by kokosak
Pěkná taneční akce

Re: Poděkování
Posted: 23:30 16. Mar 2014
by Nalkanar
Děkuji Nien (Pajky), Vojenovi (Absinthorix) a Goranovi za přípravu tancovačky
Také všem, co přišli a zúčastnili se...
A velice speciální dík Gallimu za přípravu lokace ...
i Amber... malinkaté... takovéhle
Re: Poděkování
Posted: 00:21 17. Mar 2014
by Mourisson1
Díky za akci
Fotky budou až je roztřídím
Re: Poděkování
Posted: 00:28 17. Mar 2014
by klobouk
Já to věděl předem, že ta akce bude dobrá! Dík!
Re: Poděkování
Posted: 00:35 17. Mar 2014
by KaTo
Co si neuděláte, to nemáte

a to ani chválení!
Čistě OOC: Podle mě, nádherně povedená akce od obsluhy (
N.), přes kmotra (
G.), hudebníky (
bylo jich hodně od víl, elfek, lidí, ale určitě vypíchnul Jarriho jemnou ruční
práci s melodiemi a to že mě donutil zapnout si hudbu v NWN - běžně poslouchám alba z youtubka, rozhodně jsem neprohloupil, ty skladby jsou skvělý), tanečníky (
nezmar R., vilné víly K. a N. a spousta dalších) až po nejodpornější stvoření celé Thalie, které trůnilo na pláži

(
tj. práce DM co tam oživovali akci skrze NPC a připravili pláž).
Mírně IC: Poděkování efovi (
I.), který celý večer (s)trpěl vedle okřídleného (a)sociála

(u)trpětivšího další trauma do sbírky

.