Page 273 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:38 02. Jun 2013
by Pajule
Aktuální novinky:
- Národní divadlo uvádí nově nastudovanou Vltavu. Vstup zdarma.
- Prezident republiky pověřil náčelníka hlavního štábu nalezením vhodného kandidáta pro pozici viceadmirála linek MHD za účelem obnovení plynulosti provozu metra.
- Stavba největšího aquaparku ve střední Evropě s rekordním tobogánem Staroměstská-Želivského zahájena.
- Stavba tunelu Blanka je v plném proudu.
- Sudetští Němci se radují z navráceného majetku, který je jim posílám po Labi do Německa.
- Magistrát města Prahy odhlasoval zrušení městské policie. Nahradí ji Pobřežní hlídka.
- Neukázněným řidičům, kteří špatně parkují v oblasti Karlína, bude policie udělovat místo botiček kotvičky.
- Zprávy pro vodáky: „Všechny západočeské silnice jsou sjízdné!”
Re: Vtípky
Posted: 21:49 02. Jun 2013
by karolina
Pajule wrote:Aktuální novinky:
- Stavba tunelu Blanka je v plném proudu.
- Sudetští Němci se radují z navráceného majetku, který je jim posílám po Labi do Německa.
- Magistrát města Prahy odhlasoval zrušení městské policie. Nahradí ji Pobřežní hlídka.
- Neukázněným řidičům, kteří špatně parkují v oblasti Karlína, bude policie udělovat místo botiček kotvičky.
- Zprávy pro vodáky: „Všechny západočeské silnice jsou sjízdné!”
Situace v Praze je vážná. Podle očitých svědků se vylila nejen Vltava, ale také Iveta Bartošová a Miloš Zeman.
Re: Vtípky
Posted: 22:45 02. Jun 2013
by Prasokralik
Pajule wrote:Aktuální novinky:
- Národní divadlo uvádí nově nastudovanou Vltavu. Vstup zdarma.
- Prezident republiky pověřil náčelníka hlavního štábu nalezením vhodného kandidáta pro pozici viceadmirála linek MHD za účelem obnovení plynulosti provozu metra.
- Stavba největšího aquaparku ve střední Evropě s rekordním tobogánem Staroměstská-Želivského zahájena.
- Stavba tunelu Blanka je v plném proudu.
- Sudetští Němci se radují z navráceného majetku, který je jim posílám po Labi do Německa.
- Magistrát města Prahy odhlasoval zrušení městské policie. Nahradí ji Pobřežní hlídka.
- Neukázněným řidičům, kteří špatně parkují v oblasti Karlína, bude policie udělovat místo botiček kotvičky.
- Zprávy pro vodáky: „Všechny západočeské silnice jsou sjízdné!”
proč mám pocit že všechny tyhle hlášky mají
prameny už u minulých povodní
Re: Vtípky
Posted: 23:34 02. Jun 2013
by KaTo
Prasokralik wrote:Pajule wrote:Aktuální novinky:
...
proč mám pocit že všechny tyhle hlášky mají
prameny už u minulých povodní
Tomu se říká koloběh vody v přírodě! Teda koloběh hlášek na netu

.
Re: Vtípky
Posted: 00:08 03. Jun 2013
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 09:16 03. Jun 2013
by karolina
Jistě že ty hlášky zazněli u každých povodní..
Re: Vtípky
Posted: 16:02 04. Jun 2013
by J.F.Payne
Ach, ta čeština...
Re: Vtípky
Posted: 00:04 05. Jun 2013
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 00:21 05. Jun 2013
by Aulus
Tohle mě fakt dostalo.
Obrázek - GoT spoiler
Re: Vtípky
Posted: 00:58 05. Jun 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 09:44 05. Jun 2013
by -RoF-
Hehe klasika

Re: Vtípky
Posted: 13:55 05. Jun 2013
by -RoF-
Sedí takhle tři chlapi v hospodě a jeden povídá: „Pánové moje žena četla tři mušketýry a narodili se nám tři kluci.“
„No, moje žena zase četla dvě sestry a narodily se nám dvě holky.“
A ten třetí říká: „Chlapi, já musím rychle domů. Moje žena si čte Alibabu a čtyřicet loupežníků!“
Re: Vtípky
Posted: 19:19 05. Jun 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 07:28 07. Jun 2013
by -RoF-
Hlavně ta poslední stojí za to
Hlášky ze soudu:
Manžel mě doma tloukl. Když jsem mu řekla, že to půjdu dát k soudu, řekl, ať jdu třeba do prdele. Tak jsem tady.
Poučení jsem rozuměl, ale ne moc. Neznám paragrafy jako třeba advokát, poněvadž jsem slušný a čestný člověk.
Svědkyně sděluje, že ví, jak vypadá pánské přirození, neboť v práci ho vídá velmi často.
Můj syn je sice velkej darebák, ale ne zas takovej, aby se musel bavit s Váma, pane prokurátore.
U jmenovaného bylo nalezeno větší množství pornografických materiálů, jejich část byla ponechána na stanici pro další využití.
Když jsem se vracel s oběma jezevčíky z pohostinství, našel jsem vrátka uzamčená a rozhodl jsem se přehodit jezevčíky přes plot a přelézt sám. Když jsem takto přehazoval již dvanáctého jezevčíka, jsem si teprve všiml, že se mi dírou pro slepice zase vracejí zpátky.
Re: Vtípky
Posted: 07:51 07. Jun 2013
by Barbar321
našel jsem taky něco staršího (i s komentáři)
============================
V případě, že potřebujete další důkaz, že lidská rasa je díky své blbosti
odsouzena k záhubě, tady jsou některé skutečné instrukce nalepené na
konzumních produktech:
Na pokrývce z Taiwanu
NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU
(To by fakt nezabralo?)
Na zrcátku přimontovaném k helmě používané americkými cyklisty
PAMATUJTE, PŘEDMĚTY V ZRCADLE JSOU VE SKUTEČNOSTI ZA VÁMI
(Trochu "schýza" ne?)
Na zavírátku anglického ochuceného mléka
PO OTEVŘENÍ NEOBRACEJTE LÁHEV VZHŮRU NOHAMA
(Ani při nalévání do sklenice?)
Na novozélandském spreji proti hmyzu
TENTO PŘÍPRAVEK NEBYL TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH
(Ale třeba funguje)
Na amerických pokynech k sestavení nového počítače
ABYSTE PŘEDEŠLI VYTVOŘENÍ SRAŽENÉ PÁRY, POČKEJTE S OTEVŘENÍM KRABICE,
DOKUD SE NEZAHŘEJE NA POKOJOVOU TEPLOTU.
(Rozumné, ale ty instrukce jsou UVNITŘ krabice!) Laughing
Na fénu značky Sears
NEPOUŽÍVEJTE VE SPÁNKU
(Jo, a kdy se mám tedy fénovat?)
Na balení oválného mýdla
POKYNY - POUŽÍVEJTE JAKO OBYČEJNÉ MÝDLO
(A to má být jak?)
Na desertu zvaný Tiramisu z Tesca (vytištěno zespodu na krabici)
NEOTÁČEJTE VZHŮRU NOHAMA!
(No - už se stalo!)
Na chlebovém pudinku od Marks & Spencer
PO ZAHŘÁTÍ BUDE PRODUKT HORKÝ
(Ne?! Nevěřím!)
Na šňůře od čínských vánočních světel
POUZE PRO POUŽITÍ VENKU NEBO UVNITŘ
(Takže používat se to nesmí kde??)
Na japonském stroji ke zpracování potravy
NEPOUŽÍVEJTE K JINÝM ÚČELŮM
(Začínám být fakticky zvědavý...)
Na arašídech od Sainsburys
VAROVÁNÍ - VÝROBEK OBSAHUJE OŘECHY
(Vážně? Arašídy obsahují ořechy?)
Na balíčku oříšků od American Airlines
INSTRUKCE - OTEVŘETE BALÍČEK, SNĚZTE OŘÍŠKY
(Aha - a já pořád co s tím.)
Na švédské řetězové píle
NEPOKOUŠEJTE SE ZASTAVIT PILU SVÝMA RUKAMA NEBO SVÝMI GENITÁLIEMI
(Jaký druh telefonátu od zákazníka mohl zapříčinit tenhle nápis?!)
Na dětském kostýmů Supermana
ANI S TÍMTO KOSTÝMEM NEMŮŽETE LÉTAT
(Správné, jen zničte další dětský sen!)
Na krabici s hotelovou koupací čepici
POUZE NA JEDNU HLAVU
(A co dvě malé?)
Na obalu Nytolu - prášku na spaní
VAROVÁNÍ - MŮŽE ZPŮSOBIT OSPALOST
(A beru je asi proč?)