Page 273 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:45 17. Mar 2014
by klobouk
Ještě musím poděkovat Nien za umělecké ztvárnění tance. Pro mě byla královnou parketu s tím, jak to uměla zanimovat a zahvězdičkovat.
Re: Poděkování
Posted: 00:47 17. Mar 2014
by Caehan
Dík za hru všem hráčům i DM! Bylo to podařené.
Re: Poděkování
Posted: 00:49 17. Mar 2014
by Absinthorix
Díky všem tanečníkům a posluchačům
Jmenovitě Rodalovi který to pořádně roztáčel a Nien za organizaci, a také mistru z Azurovky ohňostroj a tak... Bylo to skvělé.
A taky moooooc díky za implementaci nové hudby, mělo to šmrnc

Re: Poděkování
Posted: 00:50 17. Mar 2014
by klobouk
Absinthorix wrote:A taky moooooc díky za implementaci nové hudby, mělo to šmrnc

Tyo to děkujem my tobě. Tys ji dodal.
Re: Poděkování
Posted: 00:52 17. Mar 2014
by D_E_K_A
Máte můj obdiv za pěkně vydařenou akci a hlavně všem za hojnou účast.
KaTo vše shrnul a vystihnul i za mě, nezbývá než poděkovat a těšit se na další.

Trochu děsivý, ale impozantní ohňostroj to hezky završil!
PS: Poděkování se vztahuje i za včerejšek a trochu napjatější atmosféru.
Re: Poděkování
Posted: 01:25 17. Mar 2014
by sandoftime
S křížkem po funuse, ale ono i sledovat jak se postupně všechny společensky znavené postavy vytrácejí mělo něco do sebe. Květuška vedle skoro utopeného námořníka byla legendární.
A samozřejmě velké díky někomu, kdo Rienovi ono tančení vynahradil i bez hudby.
Re: Poděkování
Posted: 01:28 17. Mar 2014
by Niareta
Moc hezká akce, více takových

Za mé zážitky děkuji všem, s kterými jsem přišla do styku i jinak než roznášením pití

Rodalovi, že Naz donutil odložit tác - několikrát, Mornovi za vyjasnění jablkové záhady a nakonec přiběhnuvšímu Rienovi

Re: Poděkování
Posted: 03:05 17. Mar 2014
by Zeerit
Děkuju za super tancovačku pořadatelům, účastníkům i DM.
Potom speciální dík Nesqikoj za večerní pokec a neznámýmu za drama.

Re: Poděkování
Posted: 07:07 17. Mar 2014
by Aillen
Děkuji za taneční večírek, vydařené po všech stránkách

Re: Poděkování
Posted: 07:51 17. Mar 2014
by Pajule
Dík všem, že jste dorazili

) Goranovi za spolupráci, Absinthovi za to, že do toho šel a samozřejmě DMkům!

Re: Poděkování
Posted: 08:28 17. Mar 2014
by pavad
Nekolikero momentek z tancovacky, jak mi utkvaly v pameti:
- Zrovna na parketu okolo sebe trsali Ali a Nien, kdyz mi dorazil tell: "Puldrak s kridlatou elfkou, to musi vypadat jako neco mezi baletem a kohoutimi zapasy!" Po drahne chvili mych IRL dusenych skreku pri te predstave jsem byl sto odepsat neco ve smyslu: "a coz kdybys mezi ty slepice hodil hrst zrni!"
- Zpusob jakym si navstevnici vydupali hodne silnou (a hodne drahou) koralku zdarma. Mimochodem, byla to jedna z prvnich veci na kterou se ptali.
- Nadseni "kmotra" kdyz zjistil ze nekteri (a ne, nebyli to ti vyse uvedeni chlastaci draheho palivce) dorazili jen pro to, aby udelali skodu na jidle. Kmotr byl tak rozzureny ze prisel o par tresni, jedno jablko a jednu hrusku, ze jsem se chvili obaval: ze se cela tancovacka zvrhne do veseleho skotaceni okolo majky s horicimi pozustatky nejmenovaneho ovocneho-skorohrdiny.
- Pasqovo stesti, ze kdyz uz se s nim nekdo dal do reci tak neomylne naslapnul na kulturne-historickou vybusninu (cimz patri dik jedne zenske postave a pak dvojici jinak asocialu, ktere jsem si pro interni zapamatovani oznacil kodem "nahate ledviny").

Re: Poděkování
Posted: 14:41 17. Mar 2014
by Dragon Soul
Tak opravdu díky za akci v Rybářské, bylo to vydařené a dokonce sem se stihl dostavit i dvojmoX-D
Re: Poděkování
Posted: 17:54 17. Mar 2014
by Douragon
Taky se připojuji s poděkováním za perfektní zábavu

Re: Poděkování
Posted: 10:40 18. Mar 2014
by Bahnak
Díky za včerejšek všem dole, takovej večer jsem nezažil opravdu hodně dlouho.
Re: Poděkování
Posted: 12:21 18. Mar 2014
by Goran
Opožděně se přidávám k poděkováním. Tancovačka byla velice zajímavá akce a já jsem rád, že jsem se na ní mohl podílet a bavit ... velké poděkování pořadatelům a DM za všechny nápady a zpěstření
