Page 274 of 329

Re: Vtípky

Posted: 08:00 07. Jun 2013
by Barbar321
-RoF- wrote:...
Ještě doplním pár soudních výroků od Jahelky:

=============================
UDIVILO NÁS, ŽE SI TU RUKU ZLOMIL, ZA DOPOLEDNE NÁM TOTIŽ SPADL PO
PIVĚ Z LEŠENÍ PĚTKRÁT A VŽDYCKY SE JENOM VESELE SMÁL, NEBOŤ MĚL DLE
PŘEDPISU HELMU.
===
K RODINNÉ BITCE DOŠLO POTÉ, KDYŽ SYN PŘEDSTAVIL RODINĚ NEVĚSTU A
BABIČKA UTROUSILA: 'TO VÁS PÁNBŮH TRESTÁ, ŽE SE NEMODLÍTE.'
===
K NADMĚRNÉMU UŽÍVÁNÍ ANTIKONCEPČNÍCH PŘÍPRAVKŮ NUTIL SVOU
MANŽELKU PROTO, ABY NEPŘIŠLA DO JINÉHO STAVU SE SOUSEDEM.
===
KDYŽ JSEM SOUSEDA U MANŽELKY PŘISTIHNUL, ŘEŠIL JSEM TO PO DOBRÉM TÍM,
ŽE JSEM HO DVAKRÁT NAKOPNUL, A TO AKVÁRIUM JSEM PO NĚM HODIL, AŽ KDYŽ SE PO
MNĚ SÁPAL.
===
ZMENŠILA SE MI PŘÍČETNOST VLIVEM ŠERA V TEN OKAMŽIK, KDY JSEM VIDĚL
VYCHÁZET Z NAŠEHO DOMKU POŠKOZENÉHO, KTERÝ HLADIL NAŠEHO AZORA, NAČEŽ TEN
HLASITĚ A RADOSTNĚ ZAŠTĚKAL, COŽ ČINÍ POUZE U PRAVIDELNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ,
TAKŽE JSEM JE SPRÁSKAL OBA.
===
KDYŽ JSEM DAL MANŽELCE NĚKOLIK POLÍČKŮ, OTOČIL JSEM SE OD NÍ, A
PROTOŽE JSEM PŘEDPOKLÁDAL, ŽE TÍMTO NAŠE NEDOROZUMĚNÍ SKONČILO, CHTĚL
JSEM SE VĚNOVAT SVÝM ZÁJMŮM. CO BYLO DÁLE, SI NEPAMATUJI.
PROCITL JSEM AŽ V NEMOCNICI, KDE MÁ ZRANĚNÍ BYLA ODBORNĚ OŠETŘENA.
===
ZA CELOU DOBU, CO S NÍ ŽIJU, JSEM JÍ VRAZIL TŘIKRÁT FACKU,
A TO PROTO, ŽE MI BYLA NEVĚRNÁ SE SVÝM MANŽELEM.
===
S PRŮBĚHEM MANŽELSTVÍ NEJSEM SPOKOJENA. ODPŮRCE JEN ZABÍRÁ MÍSTO V
POSTELI NĚKOMU, KDO BY SI TO VÍCE ZASLOUŽIL.
===
POHLAVNÍ STYK MĚ BAVIL, ALE TO VYŠÍVÁNÍ MOC NE. A PROTO NÁŠ VZTAH
NA TĚCH ZÁLIBÁCH ZTROSKOTAL.
===
U STÁNKU SE ZDRAVOU VÝŽIVOU JSEM VYPIL ASI ČTYŘI VODKY.
===
OBVINĚNÝ DOZNÁVÁ, ŽE NAKUPOVAL DOLARY. NA SVOJI OBHAJOBU UVÁDÍ, ŽE
CHTĚL SKOUPIT VŠECHNY DOLARY, ABY AMERIČANI NEMĚLI NA ZBROJENÍ.
===
VYZÝVÁM VÁS, ABYSTE VAŠE PRIMITIVNÍ LHANÍ ZASTAVIL!
===
SOUD NEMOHL ODSOUDIT J.K. ZA ZNÁSILNĚNÍ, NEBOŤ V MÍSTĚ PRO TOTO
URČENÉM NENÍ PRO TAKOVÝ ČIN DOSTATEK MÍSTA, COŽ JE SOUDU Z VLASTNÍ
ZKUŠENOSTI ZNÁMO.
===
ŠLA JSEM DO PRODEJNY SI NAKOUPIT. PŘI NAKUPOVÁNÍ JSEM SI
USCHOVALA DO KAPSY BUNDY LÁHEV ALPY Z DŮVODU, JELIKOŽ TAM BYLA
PRODAVAČKA, KTERÁ MĚ UŽ JEDNOU CHYTILA, A JÁ JÍ CHTĚLA UDĚLAT RADOST.
===
TAK JSEM RŮZNĚ MĚNIL ZAMĚSTNÁNÍ, AŽ JSEM SE DOSTAL DO VĚZENÍ.
===
SNAŽIL JSEM SE HLÍDCE VYSVĚTLIT, ŽE JSEM TOHO MOC NEVYPIL, ALE ASI
MI PRO PODNAPILOST NEROZUMĚLI.
===
PACIENT JEL VE SVÉM LUXUSNÍM VOZE ŠKODA 1000 MB Z LITVÍNOVA DO HORNÍHO LOMU. V ZATÁČCE PŘED LOMEM SE VYŘÍTILA OSOBA
NEZODPOVĚDNÁ Z
PROTISMĚRU, NEZVLÁDLA SVŮJ STROJ ZN. ŠKODA FAVORIT A NAPRALA TO DO
POŠKOZENÉHO. NA NEHODU SE PŘIŠLA PODÍVAT MIMO JINÉ I POLICIE ČR.
===
ADRESA NAPSANÁ PŘÍSLUŠNÍKEM VB VE ZPRÁVĚ PRO SOUD:U SYNA GOGY Č. 10
NEBYDLÍ.(SKUTEČNÁ ADRESA: U SYNAGOGY Č. 10.)
===
POŠKOZENÝ LEŽEL NA ZÁDECH, CHROPTĚL A BYL EVIDENTNĚ MRTVÝ.
===
HASEBNÍ ZÁSAH BYL PROVEDEN DOBŘE. JEDINOU ZÁVADOU ZDE BYLO, ŽE
DOBROVOLNÝ POŽÁRNÍ SBOR NEMĚL STROJNÍKA K PPS 8 A NIKDO JINÝ NEUMĚL UVÉST
STROJ DO CHODU. VYHOŘENÍ STODOLY BYLO PROTO ÚČELNĚJŠÍ.
===
DO MÍSTNOSTI VBĚHL NEBOŽTÍK A ZAČAL SE PRÁT S OBŽALOVANÝM
===
JMENOVANÝ BYL TAKOVÝ KRKOUN, ŽE PO PRODEJI DOMKU SI PŘIŠEL I PRO FEKÁLIE Z
ŽUMPY. STRČIL JSEM DO NĚJ, AŽ TAM SPADNUL, ALE O ŽÁDNÉM NAŽRÁNÍ JSEM
NEHOVOŘIL, NEBOŤ JSEM HYGIENIK.
===
S POSTUPEM SVÉHO PSA ZCELA SOUHLASÍM. NEJPRVE ZAŠTĚKAL, PAK UTRHL
NOHAVICI, A I KDYŽ ANI POTÉ SE SOUSED NEMĚL K ODCHODU, ZPŮSOBIL MU TEPRVE
ZRANĚNÍ, PRO KTERÉ SE TEĎ NEMŮŽE POSADIT.
===
ČISTOKREVNÉHO PSA MI ODCIZILI A UPRAVENÉHO NA ČESNEKU SNĚDLI. ALE
KDYŽ JSEM NA NICH POŽADOVAL DVA TISÍCE KORUN, KŘIČELI, ŽE TAKOVOU DRAHOTU
NEMAJÍ ANI V INTERCONTINENTALU, A VYHODILI MĚ I S RODOKMENEM.
===
ŽE SE OBJEVIL U MĚ V LOŽNICI, MĚ ANI TAK NEPŘEKVAPILO, JAKO SPÍŠE
TO, ŽE TAM VJEL NA TRAKTORU ZETOR.
===
PŘIKÝVL JSEM, KDYŽ SE SOUSED PTAL, ZDA MŮŽE POUŽÍT NÁŠ ZÁCHOD.
POZDĚJI JSEM ZJISTIL, ŽE POUŽIL DVÍŘKA A NĚKOLIK PRKEN NA TÁBORÁK

Re: Vtípky

Posted: 20:08 08. Jun 2013
by Nina
Barbar321 wrote:našel jsem taky něco staršího..
To je jakože fakt? :confused:

TheEllenShow: Happy Accidents :D

Re: Vtípky

Posted: 08:22 09. Jun 2013
by Bahnak
Pěkné momenty, obzvláště Ashton to docela rozsekl :-D

Tady jedna povedená reklama:
https://www.youtube.com/watch?v=0AcNH6MdNAA

Re: Vtípky

Posted: 04:06 10. Jun 2013
by Molly23
Aneb proč nikdo nemá rád inkvizici :)
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:53 11. Jun 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 18:10 11. Jun 2013
by Braenn
Sorry, ale tobě to vážně přijde vtipné i po shlédnutí toho konce? Jako nápad zajímavý, asi vtipná myšlenka, ale výsledek? To, co ten svalovec vší silou kopem srazil k zemi a pak to ještě dokopal na zemi do břicha, to je mladá, o hlavu menší a 50 kilo lehčí holka, kterou po tomhle odeslal přímou linkou do nemocnice.
Neříkám, že to nebyla vina blbečků, co to vymysleli - ale do vtípků mi to nepřijde moc ok.

Re: Vtípky

Posted: 18:13 11. Jun 2013
by Bruciacullo
Lol braenn podivej se na to pořádně to je fake jak vyšitej...

Re: Vtípky

Posted: 18:19 11. Jun 2013
by Braenn
Bruciacullo wrote:Lol braenn podivej se na to pořádně to je fake jak vyšitej...
I to je možný. Lepší varianta, bezesporu.

Re: Vtípky

Posted: 18:22 11. Jun 2013
by Bruciacullo
Braenn wrote:
Bruciacullo wrote:Lol braenn podivej se na to pořádně to je fake jak vyšitej...
I to je možný. Lepší varianta, ale o nic větší vtipnost. :D
Mě ano, zvláště jako tytyty pro idioty co si myslí že jsou tyhle lekací skryte kamery very funny ostatně si myslím že by takhle nakopáno měli dostat všichni co tohle vymýšli a učasní se toho -_- a pekne bych se tomu zasmal protoze me zas nepřide vtipna skryta kamera tohohle stylu :)

Re: Vtípky

Posted: 18:34 11. Jun 2013
by Prasokralik
Ohohó dostal jsem morální kázání od Braenn, asi bych se nad sebou měl zamyslet a tak vůbec přehodnotit veškeré své morální cítění atd., vyndat si taková zlá videa z oblíbených a vůbec se dát na dráhu misionáře.

Re: Vtípky

Posted: 18:38 11. Jun 2013
by Prasokralik
Btw Braenn, jen pro tebe, ano přijde mi velice vtipné, přišlo bym i to vtipné i kdyby to nebyl fake, vlastně škoda že nebyl a chechtal bych se i třeba přes fakt, že by dotyčná skončila ve špitále s ošklivým poraněním. Proč? Protože reakce toho chlapíka je adekvátní, chrání sebe a svou družku, to je přirozené. Nepřijde mi naopka vtipné, když se parta vy**** sebere a jde simulovat infarktové situace tohohle typu do výtahu, kdy také mohou někoho ohrozit na životě, ale ne proto, že někoho chrání, ale prostě proto, aby mohli být čuráci a škodolibě se tomu chechtat po zaznamenání na skrytou kameru.

Re: Vtípky

Posted: 18:49 11. Jun 2013
by Caehan
Mně to přijde spíš poučné, než vtipné. Souhlasím, že si za to organizátoři mohou sami.

Re: Vtípky

Posted: 19:30 11. Jun 2013
by Absinthorix
A taky si nic nezačínejte s afroameričanama v Americe
http://youtu.be/NMHaiMzgCNA

Re: Vtípky

Posted: 20:14 11. Jun 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:43 12. Jun 2013
by Barbar321
Prasokralik wrote:...
Mě to vtipné nepřijde. Tohle nahrané bylo (s placenými herci atd.). Ale jak tě tak pozoruju, ty by si se chlámal i nad touto "srandičkou".

http://www.youtube.com/watch?v=0xa4jHS_bd0

I zdravá reakce má své meze a hranice. Kdyby ta původní scénka nebyla sehraná, řeknu s klidným svědomím, že ten boreček je pěkně vymaštěný pako.