Page 274 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:40 20. Mar 2014
by Ahmose
Díky za dnešní hru všem, především pak Nesquince a taky pavadovi. :) Skvěle jsem se bavil.

Re: Poděkování

Posted: 00:55 20. Mar 2014
by Nalkanar
Díky za opravení spalovny! 8) :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 10:44 21. Mar 2014
by Douragon
Díky všem zůčastněným na výpravě... Bylo to super... zase někdy musíme vyrazit.

Re: Poděkování

Posted: 12:27 21. Mar 2014
by D_E_K_A
Také děkuji všem za uplynulých pár dní. Ať už opět Sielencerovi za Q (a menší vsuvku, sic nechtěnou - hned jsem si udělal obrázek o tom, co DM vše stíhá během questu :D ), či "přepadení" Amber (výklad s přirovnáním ke slunci v takovém podaní byl opravdu perfektní). ;)
Stejně tak i hráčům za jejich postavy.

Re: Poděkování

Posted: 14:17 21. Mar 2014
by Dragon Soul
Děkuju naší stálé trojicii která mě nepřestává překvapovat svými výkony...;-D

Re: Poděkování

Posted: 18:49 21. Mar 2014
by Nalkanar
Myrpo, díky za vylepšení mluvení za přítelíčka zase o stupínek výše.

Re: Poděkování

Posted: 21:05 21. Mar 2014
by Absinthorix
Díky za pořádný horror :twisted:

Edit: i za pozdější ještě horší děsy a běsy

Re: Poděkování

Posted: 11:21 23. Mar 2014
by Glumišek
Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 01:34 24. Mar 2014
by Nalkanar
Díky za akci při obraně...

Re: Poděkování

Posted: 01:37 24. Mar 2014
by KaTo
Díky...už dlouho jsem za postavu nebyl tak vděčný...za KAŽDÉ nové ráno :D :D .

Co musím vypíchnout - "snipeří" terror byl dobrý psycho! :confused: :twisted:

P.S.
...trpoš-sebevrah měl šmrnc! :surprised: :mrgreen: !

Re: Poděkování

Posted: 08:14 24. Mar 2014
by Barbar321
Glumišek wrote:Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou. :lol:
...i rostou. Sem tam je nutné je řádně kosou sesbírat.

PS: taky dík :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:56 24. Mar 2014
by Pajule
Diky moc! Jak Gallimu, tak SSF za jejich pevne nervy :oops: :D

A trp sebevrah byl supr :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:46 24. Mar 2014
by Nano
Barbar321 wrote:
Glumišek wrote:Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou. :lol:
...i rostou. Sem tam je nutné je řádně kosou sesbírat.

PS: taky dík :wink:
:D v našem případě Halapartnou, kladivama a hromadou magických střel.
Taky se přidám: Díky za akci

Re: Poděkování

Posted: 11:15 24. Mar 2014
by Douragon
Dragon Soul wrote:Děkuju naší stálé trojicii která mě nepřestává překvapovat svými výkony...;-D

Přidávám se s poděkováním :)

Re: Poděkování

Posted: 11:13 26. Mar 2014
by Absinthorix
Díky za úžasné zpracování světa - všechny ty různé cedulky po cestách, obrazy, rozhovory s NPC a tak.
Vypadá to vážně skvěle a vytváří jedinečnou atmosféru :)