Page 274 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:40 20. Mar 2014
by Ahmose
Díky za dnešní hru všem, především pak Nesquince a taky pavadovi.

Skvěle jsem se bavil.
Re: Poděkování
Posted: 00:55 20. Mar 2014
by Nalkanar
Díky za opravení spalovny!

Re: Poděkování
Posted: 10:44 21. Mar 2014
by Douragon
Díky všem zůčastněným na výpravě... Bylo to super... zase někdy musíme vyrazit.
Re: Poděkování
Posted: 12:27 21. Mar 2014
by D_E_K_A
Také děkuji všem za uplynulých pár dní. Ať už opět Sielencerovi za Q (a menší vsuvku, sic nechtěnou - hned jsem si udělal obrázek o tom, co DM vše stíhá během questu

), či "přepadení" Amber (výklad s přirovnáním ke slunci v takovém podaní byl opravdu perfektní).

Stejně tak i hráčům za jejich postavy.
Re: Poděkování
Posted: 14:17 21. Mar 2014
by Dragon Soul
Děkuju naší stálé trojicii která mě nepřestává překvapovat svými výkony...;-D
Re: Poděkování
Posted: 18:49 21. Mar 2014
by Nalkanar
Myrpo, díky za vylepšení mluvení za přítelíčka zase o stupínek výše.
Re: Poděkování
Posted: 21:05 21. Mar 2014
by Absinthorix
Díky za pořádný horror
Edit: i za pozdější ještě horší děsy a běsy
Re: Poděkování
Posted: 11:21 23. Mar 2014
by Glumišek
Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou.

Re: Poděkování
Posted: 01:34 24. Mar 2014
by Nalkanar
Díky za akci při obraně...
Re: Poděkování
Posted: 01:37 24. Mar 2014
by KaTo
Díky...už dlouho jsem za postavu nebyl tak vděčný...za KAŽDÉ nové ráno

.
Co musím vypíchnout - "snipeří" terror byl dobrý psycho!
P.S.
...trpoš-sebevrah měl šmrnc!

!
Re: Poděkování
Posted: 08:14 24. Mar 2014
by Barbar321
Glumišek wrote:Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou.

...i rostou. Sem tam je nutné je řádně kosou sesbírat.
PS: taky dík

Re: Poděkování
Posted: 09:56 24. Mar 2014
by Pajule
Diky moc! Jak Gallimu, tak SSF za jejich pevne nervy
A trp sebevrah byl supr

Re: Poděkování
Posted: 10:46 24. Mar 2014
by Nano
Barbar321 wrote:Glumišek wrote:Díky všem za houbovou výpravu .... a že prý na jaře nerostou.

...i rostou. Sem tam je nutné je řádně kosou sesbírat.
PS: taky dík


v našem případě Halapartnou, kladivama a hromadou magických střel.
Taky se přidám: Díky za akci
Re: Poděkování
Posted: 11:15 24. Mar 2014
by Douragon
Dragon Soul wrote:Děkuju naší stálé trojicii která mě nepřestává překvapovat svými výkony...;-D
Přidávám se s poděkováním

Re: Poděkování
Posted: 11:13 26. Mar 2014
by Absinthorix
Díky za úžasné zpracování světa - všechny ty různé cedulky po cestách, obrazy, rozhovory s NPC a tak.
Vypadá to vážně skvěle a vytváří jedinečnou atmosféru
