Page 275 of 329
Re: Vtípky
Posted: 09:59 12. Jun 2013
by Bruciacullo
mě třeba přijde vtipnější tahle barbare...
https://www.youtube.com/watch?v=sCwOrGQkz8I
Re: Vtípky
Posted: 10:08 12. Jun 2013
by Barbar321
...vždyť je to stejně blbě morbidní, jako ten první

Re: Vtípky
Posted: 10:12 12. Jun 2013
by Prasokralik
Ten s "pošťákem" je starý, ale to od galiho jsem neznal, dobré

Re: Vtípky
Posted: 10:14 12. Jun 2013
by Bruciacullo
Barbar321 wrote:
...vždyť je to stejně blbě morbidní, jako ten první

ale je vtipnejsi

jde o to ze ta schranka posobi jako nesmyslna agrese ale tohle je takové milé, jako že hrál si na úraz, tak mu bylo dopomoženo ke skutečnemu urazu.. a jinak si mylsím že je to velmi originální reklama a morbidně na mě nepusobí
Re: Vtípky
Posted: 10:15 12. Jun 2013
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:Ten s "pošťákem" je starý, ale to od galiho jsem neznal, dobré

myslim že existuje ještě jedno ale nemužu to najít...

Re: Vtípky
Posted: 10:17 12. Jun 2013
by Bruciacullo
Re: Vtípky
Posted: 10:19 12. Jun 2013
by Prasokralik
Opatrně Gali, ještě zas probudíš něčí svědomí.
Zcela nezávisle na dění v tomto fófu....
Highschool Sucks - Emo grass
Re: Vtípky
Posted: 10:40 12. Jun 2013
by Aulus
Tohle je aspoň vtipná reklama.

Škoda, že byla z vysílání vyřazena velmi záhy po uvedení.

Re: Vtípky
Posted: 11:19 12. Jun 2013
by D_E_K_A
A stejně nejvtipnější stažená reklamace je tahle.
Xbox360
Re: Vtípky
Posted: 11:34 12. Jun 2013
by Amber
Co se stane, když jedna opička dostane lepší odměnu než druhá
http://www.youtube.com/watch?&v=meiU6TxysCg
Podobnost s lidmi čistě náhodná.
Re: Vtípky
Posted: 20:34 12. Jun 2013
by Molly23
Pozor na zelené zahradníky

Re: Vtípky
Posted: 13:36 13. Jun 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 10:58 14. Jun 2013
by de Aers
Když nemůže Rath do vlády, půjde vláda za Rathem.
Re: Vtípky
Posted: 11:49 14. Jun 2013
by -RoF-
Dobrá hláška od Jágra
Když udělal prezident Klaus amnestii, tak řekl: ´Až vychladnou hlavy, čas ukáže, že to bylo správné.´ Vypadá to, že hlavy vychladly a my všichni ostatní konečně pochopili, co nám chtěl říct a proč začal vyprazdňovat věznice......
Zdroj:
http://hokej.idnes.cz/jagr-pred-druhym- ... 43_nhl_cig
Re: Vtípky
Posted: 12:03 14. Jun 2013
by KaTo
Svítá nám na lepší časy

- zákony teď místo členů parlamentu budou dělat vězni a trestanci. Škoda jen, že to furt budou ti samí šmejdi

.