Page 275 of 329

Re: Vtípky

Posted: 09:59 12. Jun 2013
by Bruciacullo
mě třeba přijde vtipnější tahle barbare...

https://www.youtube.com/watch?v=sCwOrGQkz8I

Re: Vtípky

Posted: 10:08 12. Jun 2013
by Barbar321
Bruciacullo wrote:mě třeba přijde vtipnější tahle barbare...

https://www.youtube.com/watch?v=sCwOrGQkz8I
...vždyť je to stejně blbě morbidní, jako ten první :shock:

Re: Vtípky

Posted: 10:12 12. Jun 2013
by Prasokralik
Ten s "pošťákem" je starý, ale to od galiho jsem neznal, dobré :)

Re: Vtípky

Posted: 10:14 12. Jun 2013
by Bruciacullo
Barbar321 wrote:
Bruciacullo wrote:mě třeba přijde vtipnější tahle barbare...

https://www.youtube.com/watch?v=sCwOrGQkz8I
...vždyť je to stejně blbě morbidní, jako ten první :shock:
ale je vtipnejsi :confused: jde o to ze ta schranka posobi jako nesmyslna agrese ale tohle je takové milé, jako že hrál si na úraz, tak mu bylo dopomoženo ke skutečnemu urazu.. a jinak si mylsím že je to velmi originální reklama a morbidně na mě nepusobí

Re: Vtípky

Posted: 10:15 12. Jun 2013
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:Ten s "pošťákem" je starý, ale to od galiho jsem neznal, dobré :)
myslim že existuje ještě jedno ale nemužu to najít... :(

Re: Vtípky

Posted: 10:17 12. Jun 2013
by Bruciacullo

Re: Vtípky

Posted: 10:19 12. Jun 2013
by Prasokralik
Opatrně Gali, ještě zas probudíš něčí svědomí.

Zcela nezávisle na dění v tomto fófu....

Highschool Sucks - Emo grass

Re: Vtípky

Posted: 10:40 12. Jun 2013
by Aulus
Tohle je aspoň vtipná reklama. :lol: Škoda, že byla z vysílání vyřazena velmi záhy po uvedení. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 11:19 12. Jun 2013
by D_E_K_A
A stejně nejvtipnější stažená reklamace je tahle. :ewink:
Xbox360

Re: Vtípky

Posted: 11:34 12. Jun 2013
by Amber
Co se stane, když jedna opička dostane lepší odměnu než druhá :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?&v=meiU6TxysCg
Podobnost s lidmi čistě náhodná.

Re: Vtípky

Posted: 20:34 12. Jun 2013
by Molly23
Pozor na zelené zahradníky :lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:36 13. Jun 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 10:58 14. Jun 2013
by de Aers
Když nemůže Rath do vlády, půjde vláda za Rathem.

Re: Vtípky

Posted: 11:49 14. Jun 2013
by -RoF-
Dobrá hláška od Jágra :D
Když udělal prezident Klaus amnestii, tak řekl: ´Až vychladnou hlavy, čas ukáže, že to bylo správné.´ Vypadá to, že hlavy vychladly a my všichni ostatní konečně pochopili, co nám chtěl říct a proč začal vyprazdňovat věznice......
Zdroj: http://hokej.idnes.cz/jagr-pred-druhym- ... 43_nhl_cig

Re: Vtípky

Posted: 12:03 14. Jun 2013
by KaTo
Svítá nám na lepší časy :wall: - zákony teď místo členů parlamentu budou dělat vězni a trestanci. Škoda jen, že to furt budou ti samí šmejdi :( .