Page 275 of 331
Re: Poděkování
Posted: 11:31 26. Mar 2014
by pavad
Postupne podekovani jednomu trpaslicimu kanci (x), jednomu elfovi a posleze jednomu zebravemu mnichovi s trhlymi (*) nazory. Taktez rozlouceni se s jednemi dlouho slouzicimi botami - cimz se svou postavou vitam novou plisni na prstech u nohou!
Souslednost akci byla nemilosrdna - obzvlaste k onomu zebravemu mnichovi, ktery si (nastesti jen obrazne receno) musel vyzrat skorne od mocuvky (a nejen ty).
(x) Dotycny vi. Ostatni se mohou domyslet co ze jsem to s postavou vlastne vcera zahledl za XXX zalezitosti.
(*) Vlastne slo o nazory velmi idealisticke, natolik idealisticke, ze nejsou schopny prezit setkani s realitou.
Re: Poděkování
Posted: 02:51 28. Mar 2014
by harlequin_ichtyosis
diky neznamemu dm za zprijemneni nocniho hrani

Re: Poděkování
Posted: 00:25 30. Mar 2014
by KaTo
Sloučené poděkování a něco jako politování.
To první patří ač improvizované, přesto dobře zorganizované pasti (ne té systémové, o které se flamuje vedle v topicu), která sklapla jak čelisti žraloka od Benchleyho.
To druhé patří těm co byli ve špatný čas na špatném místě... Sorry chlapi, víc z toho (na tom místě) "herně" vytěžit nešlo.
Re: Poděkování
Posted: 23:56 31. Mar 2014
by Nalkanar
Poděkování dnešní průzkumnické grupě a autorovi zlobřích armád.
Re: Poděkování
Posted: 00:12 01. Apr 2014
by Mourisson1
Já díky (opožděně) Sielencerovi za příjemně strávenou sobotněnedělní noc!

Re: Poděkování
Posted: 00:18 01. Apr 2014
by Niareta
Chtěla bych poděkovat za dnešní výpravu a lov, konečně jsem neumřela

I za tu předtím, kde jsem umřela
A také zpětně jednomu z DM, který mě uvrtal do nových "problémů"

Re: Poděkování
Posted: 13:59 01. Apr 2014
by Molly23
Díky Kokosovi za to, že mě navedl k vílkám a ostatním hráčům ze školky za hru s nimi. Je to radost neřešit lvl a mít s kým hrát.
Re: Poděkování
Posted: 15:29 01. Apr 2014
by D_E_K_A
Mnohokrát díky za průvod Gallimu a ostatním zúčastněným. (ta připálená večeře stála za to

)
Další dík, za event(y) Sielencerovi. (kterému nezávidím uklízení toho svinčíku

)
Stejně tak všem ostatním za hru a celkově za skvělý nápad s aprílovým žertíkem.

Re: Poděkování
Posted: 22:56 01. Apr 2014
by Fryn
Dík za hru skupince detektivů a DMku, které to spískalo. Škoda, že jsem se pak nemohl vrhnout na výpravu, ale čas se už znatelně nachýlil

.
Re: Poděkování
Posted: 23:09 01. Apr 2014
by Douragon
Díky za skvělou práci hráčů i DM s tajuplným neznámým...
Re: Poděkování
Posted: 00:35 02. Apr 2014
by Amber
Díky za dnešní hru skupince, jíž se to týká

Re: Poděkování
Posted: 23:00 03. Apr 2014
by pavad
Diky hracum postav s kterymi jsem mel moznost interagovat. Namatkou accounty/postavy J. F. Payne, Fryn, KaTo, Dierdra, Nazia, Isan, Nick Dercosi, trpaslici dvojice Rori&Diemo, Nalk...
Jiste jsem na mnohe zapomenul - nejde o umysl.
Re: Poděkování
Posted: 02:00 06. Apr 2014
by Dragon Soul
Chci moc poděkovat za změnitelné vzhledy plášťů - je to paráda!;-)
Re: Poděkování
Posted: 07:45 08. Apr 2014
by Douragon
Velké díky posílám postavě Isan a Naz za účast na našem malém záhadném případu. A také samožřejmě Desmondovi, že vymyslel opravdu krásný questík.. moc mě to bavilo

Re: Poděkování
Posted: 08:11 08. Apr 2014
by Radim
Takže díky celá partě Zau'ndar a všem hráčům co jsem s nimi tady za těch necelých 6 let hraní mohl přijít do kontaktu. Pokud jsem herně někomu ublížil tak k tomu byl důvod

. Thalie mi dala přátele do života, ne nějaké kecálky kdesi na druhé straně monitoru. Týmu přeju hodně štěstí, ať vám Thalie roste před očima a přitahuje stále nové hráče, protože na to má. Bylo mi potěšením pro tým dělat a mít nějakou vlastní tvorbu na serveru. Podtemnu zdar a víc jim nakládejte plyšáčkům.
LIP aloha