Page 276 of 329

Re: Vtípky

Posted: 12:11 14. Jun 2013
by -RoF-
Jo to jsme měli ted v práci diskuzi ..

já řekl "Hmm prakticky by mohli udělat vedení vlády ve veznici, stejně se říká, že ČR vedou zloději a podvodnici, tak by to bylo aspon oficiální"
a borec na to reagoval "Sídlo vlády na Pankráci?"

:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 15:21 14. Jun 2013
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 15:27 14. Jun 2013
by KaTo
J.F.Payne wrote:Nejlepší inzerát ever: http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=4358727
:lol: Dobrá je ta fotka kufru :lol: , ale je vidět, že se doma nenudí :lol: :lol: .

Re: Vtípky

Posted: 15:39 14. Jun 2013
by Molly23
KaTo wrote:
J.F.Payne wrote:Nejlepší inzerát ever: http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=4358727
:lol: Dobrá je ta fotka kufru :lol: , ale je vidět, že se doma nenudí :lol: :lol: .
No kufr to má velký :lol: takže praktické auto

Re: Vtípky

Posted: 23:50 15. Jun 2013
by Molly23
Kapela Swashbuckle a jejich Harlem Shake :) celkem originální
Image
http://www.youtube.com/watch?v=L9vBgK-qouc

Re: Vtípky

Posted: 16:26 17. Jun 2013
by -RoF-
Přišla mladá dívka domů a povdala matce: "V zelenině mají takhle silné okurky" a ukázala 8 cm "a takhle dlouhé" a ukázala asi 30 cm. Dívala se na to hluchá babička a povídala: "Jenom, aby si tě holka, taky vzal!!!"

Re: Vtípky

Posted: 23:02 17. Jun 2013
by Molly23
:lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:02 18. Jun 2013
by karolina
Sloník!

Re: Vtípky

Posted: 07:42 18. Jun 2013
by -RoF-
Let letadla, kapitán hlásí:

"Dámy a pánové, vítám vás na palubě. Náš let probíhá právě nad Tichým oceánem, ve výšce 10000 metrů, rychlost je 900 km/h, teplota vzduchu a .... a do prdele! Mě šlehne! Ježišmarjá, Ježišikriste!"

Odmlčí se, pasažéři blednou, panika, křik ....

Po chvíli se kapitán ohlásí: "Dámy a pánové, omluvte mě! Letuška mě polila kávou. Kdybyste viděli moje kalhoty zepředu ... ."

V tom jeden cestující zařve : "Ty hovado! Kdybys viděl moje kalhoty zezadu!"

Re: Vtípky

Posted: 10:03 18. Jun 2013
by Molly23
Taková situace se skutečně stala, ale udála se krátce po vzletu :)

Re: Vtípky

Posted: 11:02 18. Jun 2013
by Amber
:twisted:
Image Image

Re: Vtípky

Posted: 14:12 18. Jun 2013
by J.F.Payne
Jsem stvořil jednu koláž dneska. Vlevo Varys, vpravo generálnáí ředitel ČEZ Daniel Beneš.

Re: Vtípky

Posted: 11:17 19. Jun 2013
by Nalkanar
Pajky na dovolené
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:39 19. Jun 2013
by J.F.Payne
Manifest antipirátské strany:

https://forum.pirati.cz/resources/image/6198

Re: Vtípky

Posted: 06:00 20. Jun 2013
by -RoF-
:D

Deník dvouletého díděte....
6:13 Budím se. Super!!!
6:50 Lítám nahatej po bytě a řehtám se. Táta mě honí.
7:05 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl večer vynést.
7:10 Jezdím kolem něj na motorce a pištím.
7:20 Stavíme s tátou hrad pro tyranosaura. Táta ho postaví a já ho rozkopu. Super!!!
8:05 Táta dřímá mezi troskami hradu. Chvíli si hraju sám... s tyranosaurem. Žere šmouly.
8:06 Tyranosaurus strčil svůj ocas tátovi do nosu. Na zadek dostanu já. Řvu.
8:30 Kouzelná školka, nuda, ale tátu to baví. Běhám dokolečka před televizí, dokud nespadnu na zem a neprásknu se do hlavy.
9:10 – 9:40 Řvu.
10:00 Nemůžu najít tyranosaura. Táta se mě ptá, proč řvu. Řvu, protože neumím říct tyranosaurus.
10:40 Táta mi dává na zadek, abych měl proč řvát. Pak mi dá fixy,ať si kreslím.
10:50 Nakreslil jsem abstrakci vyjadřující pocity dvouletého dítěte, kterému nikdo nerozumí. Taťka valí oči.
11:05 Tak na koberec se prej nekreslí.
11:45 Oběd. Zas kuře. Plivu to do květináče
12:30 Jdu spát po obědě. Táta má lepší náladu. „Tak do postýlky, ty uličníku“ . Lezu pod postýlku. Táta počítá do tří. Na tři se tam zaseknu. Řvu.
13:35 Konečně usínám.
14:15 Nudím se. Lítám nahatej a chcechtám se. Táta mě honí.
14:30 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl vynést ráno.
16:00 Konečně jdeme ven. Na písku mi nějakej kluk chce vzít tyranosaura. Vezmu ho po hlavě hrabičkami. Řve. Táta mi dá na zadek. Řvu.
17:30 Půjčím si tříkolku od holčičky. Řve. Musím ji vrátit. Řvu.
18:40 Po večeři si hraju. Spravuju zrcadlo. Kladivem. Musim toho nechat, a tak skáču na balonu, dokud neprdne. Táta řve. Pak se usměje a říká, že jdu zítra do školky.
19:55 V postýlce mi říká pohádku. V polovině užchrápe. Ocas tyranosaura se pomalu blíží k jeho nosu...