Page 276 of 331

Re: Poděkování

Posted: 12:19 08. Apr 2014
by Dragon Soul
Přidávám se s díky za questík DM Desmondovi....;-) zábava :-D Hlavně ten konec X-D

Re: Poděkování

Posted: 23:06 08. Apr 2014
by Bahnak
Velké díky dnešním odvážlivcům, bylo to krutý.

Re: Poděkování

Posted: 01:37 09. Apr 2014
by Niareta
Děkuji Desmondovi za další skvělý quest - snad si na nás zase něco vymyslí :biggrin: a dále děkuji těm, s kterými v poslední době prožívám nejvíce dobrodružství - Isan, Moon, Gurg :) i těm, s kterými se v poslední době často setkávám a ráda je potkávám - již předem jmenovaní a také Drus, Erik, Morn :wink: Takže všem děkuji a těším se na další hru :)

Re: Poděkování

Posted: 10:17 09. Apr 2014
by Barbar321
Bahnak wrote:Velké díky dnešním odvážlivcům, bylo to krutý.
Přidávám se k poděkování. Zvlášť, když se tak můžu kouknout do prostor jinak zapovězených.

Té čistky nakonec bylo trochu škoda, ale asi to jinak ani nešlo :cry:

Re: Poděkování

Posted: 09:48 13. Apr 2014
by Glumišek
Díky za příjemnou dopolední procházku.

Re: Poděkování

Posted: 21:09 14. Apr 2014
by radekdnb
Díkec Podtemňáci!!! Luxusní creep dneska...;)...

Edit: Díky za nové Lokačky!!! fakt jsou supr! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 21:19 14. Apr 2014
by Bahnak
Velké poděkování tvůrcům nových underdark lokací. Je to maso!
A samozřejmě díky dobrovolníkům, kteří se nebáli testovat.

Re: Poděkování

Posted: 08:29 15. Apr 2014
by Hassan
Bahnak wrote:Velké poděkování tvůrcům nových underdark lokací. Je to maso!
A samozřejmě díky dobrovolníkům, kteří se nebáli testovat.
Ja se teda bal :lol: Ale jako masakr pekny lokace.

Re: Poděkování

Posted: 09:58 15. Apr 2014
by Nano
Hassan wrote:
Bahnak wrote:Velké poděkování tvůrcům nových underdark lokací. Je to maso!
A samozřejmě díky dobrovolníkům, kteří se nebáli testovat.
Ja se teda bal :lol: Ale jako masakr pekny lokace.
Parádní lokace, moc pěkné jak po EXP tak po vizuální stránce. Výprava byla megadobrá, ale někdy jsem si řikal jak je možný, že ještě žiju/em :weap_36:

Re: Poděkování

Posted: 00:54 16. Apr 2014
by Absinthorix
Díky za seveřana! Úžasnej

Re: Poděkování

Posted: 00:54 16. Apr 2014
by Mourisson1
Přidávám se :D :D :D

Re: Poděkování

Posted: 01:00 16. Apr 2014
by D_E_K_A
Jo.. nemá chybu.. a s tím Skyrimem.. jsem se nasmál.. ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:16 16. Apr 2014
by J.F.Payne
Taky díky :)) Dneska jsem se bavil celej den... a načasování songu bylo epický :))

Re: Poděkování

Posted: 19:13 27. Apr 2014
by Bahnak
pavad wrote:Prismatic spray: navrat zachrannych hodu .
Děkuji

Re: Poděkování

Posted: 22:50 27. Apr 2014
by Aulus
Díky za víkendovou jízdu, bylo to super. :)