Page 276 of 331
Re: Poděkování
Posted: 12:19 08. Apr 2014
by Dragon Soul
Přidávám se s díky za questík DM Desmondovi....

zábava

Hlavně ten konec X-D
Re: Poděkování
Posted: 23:06 08. Apr 2014
by Bahnak
Velké díky dnešním odvážlivcům, bylo to krutý.
Re: Poděkování
Posted: 01:37 09. Apr 2014
by Niareta
Děkuji Desmondovi za další skvělý quest - snad si na nás zase něco vymyslí

a dále děkuji těm, s kterými v poslední době prožívám nejvíce dobrodružství - Isan, Moon, Gurg

i těm, s kterými se v poslední době často setkávám a ráda je potkávám - již předem jmenovaní a také Drus, Erik, Morn

Takže všem děkuji a těším se na další hru

Re: Poděkování
Posted: 10:17 09. Apr 2014
by Barbar321
Bahnak wrote:Velké díky dnešním odvážlivcům, bylo to krutý.
Přidávám se k poděkování. Zvlášť, když se tak můžu kouknout do prostor jinak zapovězených.
Té čistky nakonec bylo trochu škoda, ale asi to jinak ani nešlo

Re: Poděkování
Posted: 09:48 13. Apr 2014
by Glumišek
Díky za příjemnou dopolední procházku.
Re: Poděkování
Posted: 21:09 14. Apr 2014
by radekdnb
Díkec Podtemňáci!!! Luxusní creep dneska...

...
Edit: Díky za nové Lokačky!!! fakt jsou supr!

Re: Poděkování
Posted: 21:19 14. Apr 2014
by Bahnak
Velké poděkování tvůrcům nových underdark lokací. Je to maso!
A samozřejmě díky dobrovolníkům, kteří se nebáli testovat.
Re: Poděkování
Posted: 08:29 15. Apr 2014
by Hassan
Bahnak wrote:Velké poděkování tvůrcům nových underdark lokací. Je to maso!
A samozřejmě díky dobrovolníkům, kteří se nebáli testovat.
Ja se teda bal

Ale jako masakr pekny lokace.
Re: Poděkování
Posted: 09:58 15. Apr 2014
by Nano
Hassan wrote:Bahnak wrote:Velké poděkování tvůrcům nových underdark lokací. Je to maso!
A samozřejmě díky dobrovolníkům, kteří se nebáli testovat.
Ja se teda bal

Ale jako masakr pekny lokace.
Parádní lokace, moc pěkné jak po EXP tak po vizuální stránce. Výprava byla megadobrá, ale někdy jsem si řikal jak je možný, že ještě žiju/em

Re: Poděkování
Posted: 00:54 16. Apr 2014
by Absinthorix
Díky za seveřana! Úžasnej
Re: Poděkování
Posted: 00:54 16. Apr 2014
by Mourisson1
Re: Poděkování
Posted: 01:00 16. Apr 2014
by D_E_K_A
Jo.. nemá chybu.. a s tím Skyrimem.. jsem se nasmál..

Re: Poděkování
Posted: 01:16 16. Apr 2014
by J.F.Payne
Taky díky

) Dneska jsem se bavil celej den... a načasování songu bylo epický

)
Re: Poděkování
Posted: 19:13 27. Apr 2014
by Bahnak
pavad wrote:Prismatic spray: navrat zachrannych hodu .
Děkuji
Re: Poděkování
Posted: 22:50 27. Apr 2014
by Aulus
Díky za víkendovou jízdu, bylo to super.
