Page 277 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:13 27. Apr 2014
by Shaman88
Přesně tak. Velice děkuju.
A mělo to pro mě hodně drsný závěr....

Re: Poděkování
Posted: 23:25 27. Apr 2014
by Czepulda
Shaman88 wrote:Přesně tak. Velice děkuju.
A mělo to pro mě hodně drsný závěr....

Myslíš medvěda?
Taky díkes

Re: Poděkování
Posted: 00:16 28. Apr 2014
by radekdnb
Chtěl bych poděkovat Krysákovi za dnešní přednášku, myslim, že jsme si toho dneska všichni odnesli docela dost
A další dík patří lidem, kteří dokáží hrát v podtemnu hru taková jaká tam vždy byla, že se snad vše konečně vrátí do normálu a bude se vše obracet teď jen k lepšímu
Ještě jedno dík...
Dnešnímu kolečku, ikdyž takové se chodí běžně...ale dnes se potvrdilo, že jsem měl pravdu

...
asi jedinej Dárk ví, že jsem měl pravdu
Díkec Skvadro

Re: Poděkování
Posted: 07:33 28. Apr 2014
by Grin
Pripojuju se k podekovani Krysakovi a vsem, co se na prednasce sesli.Verim, ze vsem rozsirila obzory a podtemno je zase o krucek bliz k ovladnuti povrchu

Re: Poděkování
Posted: 10:15 28. Apr 2014
by Barbar321
Připojuju se k poděkování za přednášku. Jsem rád, že nemusím mít v hlavě takový guláš, jako mají teď ty, na které byla přednáška cílená

Re: Poděkování
Posted: 10:43 28. Apr 2014
by rosnicka
Barbar321 wrote:Připojuju se k poděkování za přednášku. Jsem rád, že nemusím mít v hlavě takový guláš, jako mají teď ty, na které byla přednáška cílená

souhlasím s tebou, jelikož jsem nemoudrá z přednášky ale zase je dobré vědět co by tě mohlo potkat.
Re: Poděkování
Posted: 11:28 28. Apr 2014
by Krysak
Ja děkuju všem, že jste přišli. Je vidět, že se umíme domluvit nejen na creepu...

. A co je důležité začínáme vytvářet partu, která byt se hádá a vzteká, tak existuje, interaguje a pomalu oproti povrchu roste.
Re: Poděkování
Posted: 13:56 28. Apr 2014
by Aulus
Děkuji některým hráčům Podtemna za to, že se pustili do samotného vytváření dění. Pokud budou v podobném stylu pokračovat, časem to určitě přinese ovoce a přitáhne pozornost DM, snad i včetně těch spících.

Re: Poděkování
Posted: 06:55 29. Apr 2014
by Barbar321
2 hodiny dechberoucího lovu (aspoň mě), plného zvratů a taktického ústupu, 30 použitých lékáren s finálním šlápnutím na hlavu pokořené bestie ...............1500exp
2 hodiny rozmlouvání s vodním bůžkem, čučení na klidnou vodní hladinu, sem tam rozmluva se skorovykuchanou rybí obětí ..............................................2400exp
Díky týmu za zvednutí časovek

Re: Poděkování
Posted: 07:13 29. Apr 2014
by Grin
dekuji May a Harlekyn_Ichtiosis za vcerejsi zajimavou hru, chvilema jsem se tesil, ze se to trochu zvrhne, ale nevadi

Re: Poděkování
Posted: 01:24 04. May 2014
by Absinthorix
Díky za dnešní zpívání

Re: Poděkování
Posted: 01:27 04. May 2014
by Bruciacullo
Též díky a přikládám screen západu slunce nad staveništěm po vyhrané bitvě
Re: Poděkování
Posted: 11:56 04. May 2014
by Barbar321
Díky Gallimu za uvedení trestu pro mou postavu na "pravou" míru. Teď se bude snášet o dost líp.
PS: ...a taky děkuju za vytvořění podtemňácké části fora pro poděkování
Re: Poděkování
Posted: 22:53 04. May 2014
by Molly23
Díky moc za dnešní akci. Bylo fajn vidět zase víc hráčů pohromadě co nikam nepospíchaj

.
Re: Poděkování
Posted: 23:41 04. May 2014
by kokosak
Děkovala učastníkům, hodnotila jako velmi povedené a určitě se opakující se. Jen prosím příště vynechat jeleny a jeníčky s mařenkou. Máme snad na víc
