Page 278 of 329
Re: Vtípky
Posted: 08:51 28. Jun 2013
by Molly23
Tohle sedí i pro thalii

Re: Vtípky
Posted: 10:17 28. Jun 2013
by Aulus
Něco staršího a osvědčeného pro drowy pro zasmání a uklidnění rozporů...

Re: Vtípky
Posted: 13:38 28. Jun 2013
by Prasokralik
Mě se to náhodou líbí

žádné "kupte si mlíko od danone, je lepší než běžné mlíko" ale pěkně "kupte si mlíko (rotože víc jak jednu značku v jednotě nevedem)"

Re: Vtípky
Posted: 13:53 28. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
To máš dost mrzkou představu o tom, co je zlo
Re: Vtípky
Posted: 14:10 28. Jun 2013
by Caehan
Molly23 wrote:Tohle sedí i pro thalii

Na první úrovni jít na kraby? Jsi se zbláznil!
Možná tak s pětičlennou střeleckou partou... nebo spoustou munice a pořádnou trpělivostí, no...
Re: Vtípky
Posted: 14:23 28. Jun 2013
by Prasokralik
Pff neumíš buildovat.
Re: Vtípky
Posted: 16:27 28. Jun 2013
by Krysak
Re: Vtípky
Posted: 16:57 28. Jun 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:Pff neumíš buildovat.
Se střeleckou zbraní to jde ale strávíš na tom roky, bude ti docházet munice a umřeš při prvním lagu, to jsou ze začátku lepší plivníci, jsou sice rychlejší, ale dají se snáz trefit a když k tobě doběhnou, občas se na tvoji postavu jen smutně dívají, dokud je pohledem zmatená postava nedomlátí.
Re: Vtípky
Posted: 22:06 28. Jun 2013
by Prasokralik
http://www.stream.cz/darwinovy-ceny/820 ... ceny-8-dil
Tenhle díl neměl chybu. Aspoň inspirace pro aktivisty ja ksundat temelín.
Re: Vtípky
Posted: 14:04 30. Jun 2013
by Aulus
Nová a kulatá
Skoda Henlein
Re: Vtípky
Posted: 15:15 30. Jun 2013
by D_E_K_A
Tady si někdo rozkoukal Českou sodu.
18+ dejme tomu
Re: Vtípky
Posted: 23:52 30. Jun 2013
by Aulus
D_E_K_A wrote:...
Nejlepší je asi
tohle. Ale je pravda, že je to místy hodně drsný černý humor a Němci ani někomu s židovskými předky bych to vážně raději nepouštěl.
"Koncentrační tábor je jako šoubyznys. Když dobře vypadáte, lidé se k vám rádi vracejí."
Re: Vtípky
Posted: 07:27 01. Jul 2013
by mandos
Aulus wrote:..."
Umělý SSáček zdarma mě vážně dostal
Nicméně abych nebyl OT přidám scénku z přátel která mě dneska ráno (a pokaždý když ji vidim) naprosto rozsekala i když už ten seriál znám nazpaměť...bohužel znalost angličtiny nutná.
http://www.youtube.com/watch?v=GXXa-dDBxXY
Re: Vtípky
Posted: 07:38 01. Jul 2013
by D_E_K_A
Česká soda má hodně drsný humor, hlavně ten černý. Přesto i když to není zrovna zcela nejlepší, tak se tomu člověk prostě zasměje.
C is rightig! (Profesor matematiky v konc. táboře heh)
Reklamy (

KATO?!

)
Re: Vtípky
Posted: 11:04 01. Jul 2013
by Bahnak
mandos wrote:Nicméně abych nebyl OT přidám scénku z přátel která mě dneska ráno (a pokaždý když ji vidim) naprosto rozsekala i když už ten seriál znám nazpaměť...
Teda, jde na mě nostalgie:
http://www.youtube.com/watch?v=F_4fZ8J5A5M