Page 278 of 331

Re: Poděkování

Posted: 08:13 05. May 2014
by Grin
Diky Gallimu za vcerejsi pomoc s postavou.

Re: Poděkování

Posted: 23:45 05. May 2014
by Pajule
Moooooc dík! :))) Občas je to o život :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 14:46 06. May 2014
by Myrpa
Omlouvám se, za to můžu já.

Re: Poděkování

Posted: 14:48 06. May 2014
by D_E_K_A
Myrpa wrote:Omlouvám se, za to můžu já.
Nezbývá než poděkovat, načasování nemohlo být lepší! :D

Re: Poděkování

Posted: 21:30 08. May 2014
by Molly23
Díky trpošům za ceremoniál!
Image

Re: Poděkování

Posted: 23:24 08. May 2014
by karolina
Molly23 wrote:Díky trpošům za ceremoniál!
Image
Dík, že vás bylo tolik! :viking:

Re: Poděkování

Posted: 22:03 14. May 2014
by Diemo
Děkuji za pravidla pro TH forum :mus_3:

Re: Poděkování

Posted: 08:45 15. May 2014
by Grin
Chtel bych zpetne podekovat Silencerovi, za pekne spestreni hry dole.(az s odstupem casu mne doteklo, ze se ten pribeh dal rozvinout dal)
A pak chci podekovat vsem, co se podili na tvorbe Thalie.Nektere veci jsou proste bomba.

Re: Poděkování

Posted: 22:20 19. May 2014
by Douragon
Děkuji za senzační event. Moc jsem si užil senzační atmosféru... :)

Re: Poděkování

Posted: 22:22 19. May 2014
by Mourisson1
Díky za akci :)

Re: Poděkování

Posted: 22:28 19. May 2014
by Nalkanar
Díky za procházku s příležitostným obveselením :) ;)

Re: Poděkování

Posted: 22:42 19. May 2014
by Bruciacullo
Díky všem učastníkům zájezdu :)

Re: Poděkování

Posted: 22:42 19. May 2014
by D_E_K_A
Taky chci poděkovat Gallimu za zpříjemnění večera, není to lehké sám toho tolik utáhnout. Díky za povedené animace, odění, jména a hlášky NPC. Stejně tak povedené lokace a další věci navíc. ;)
Taktéž dík ostatním za účast, at už přímou či nepřímou.

Ještě díky za včereješí představení v cirkusu. :)

PS.: Navíc díky za jazyky na NT, tohle je prostě perfektní věc (snad se neopakuji).

Edit1: Ještě k tomu zájezdu, celou dobu jsem měl puštěno tohle, mělo to atmosféru a nádech, dopříště na podobnou akci doporučuji pustit do pozadí. :D
http://www.youtube.com/watch?v=Swv6iEr5cwo

+ málem jsem zapomněl... kaprálův pokřik: "No pojď k tatinkovi!" Neměl chybu. :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 23:13 19. May 2014
by Molly23
Taky díky za obě akce! :)

těším se na pokračování

Re: Poděkování

Posted: 23:14 19. May 2014
by johnny98-G
A ja bych rad podekoval Kokosakovi za aktivitu a snahu kterou projevuje a taktez Aillen a Thurmsovi za paradni vystoupeni v cirkuse a vubec za dny s nima straveny a prijenou hru od vsech ktery sem mel tu cest potkat.
Diky