Page 279 of 329
Re: Vtípky
Posted: 13:36 01. Jul 2013
by Caehan
Klasika, která pohladí... je tomu dost podobná, ale ještě lepší.
Re: Vtípky
Posted: 06:18 02. Jul 2013
by -RoF-
Rabín a dva kněží si v rámci sbližování církví vyrazili na výlet. Byl horký letní den a tak nakonec celí zpocení s radostí uvítali fakt, že dorazili k malému rybníku s docela čistou a příjemně chladivou vodou. Široko daleko nikdo nebyl, takže vlezli do vody nahatí. Když vylezli ven, vzpomněli si, že o kousek dál na kraji lesa rostou maliny. Protože se chtěli ještě jednou vykoupat, rozhodli se, že na maliny dojdou nazí. Bohužel, zrovna uprostřed louky si všimli, že po cestě jde skupinka ženských z města. Rozběhli se tedy zpátky. Oba kněží si přitom rukama schovávali intimní partie, zatímco rabín si zakryl tvář. Kněží se tomu pak velice podivovali a rabín povídá:
"No nevím, pánové, jak je to u vás, ale v mé kongregaci je to tvář, podle které mě může někdo poznat."
Re: Vtípky
Posted: 23:01 02. Jul 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 23:36 02. Jul 2013
by Bahnak
2:30 - 2:38 je fakt mazec.
Jinak dobrej úlovek RoFe.
Já mám taky jeden, hudba sice nic moc, ale jinak pár záhad pro řidiče k rozluštění.
http://www.youtube.com/watch?v=6OQnHBGY6m8
Re: Vtípky
Posted: 09:57 03. Jul 2013
by -RoF-
Přijde paní s dítětem k doktorovi.
Ten dítě prohlédne a pak říká matce: "Svlečte se..."
Matka zděšeně povídá: "Proč? Nemocné je dítě, ne já!!!"
Doktor: "Tohle je odepsané, udělám vám nové..."
Re: Vtípky
Posted: 09:58 03. Jul 2013
by -RoF-
Na světě je jen jedno pravidlo, jak udělat ženu šťastnou. A jak na to? Udělej něco, co má ráda a dostaneš za to body. Udělej něco, co nemá ráda a ztratíš body. Udělej něco, co má ráda, ale očekává to a nedostaneš žádné body. Sorry, ale tak už to chodí! Tady máte návod k bodovacímu systému:
JEDNODUCHÉ POVINNOSTI
1) Usteleš postel +1
2) Usteleš postel, ale zapomeneš ozdobné polštářky 0
3) Pouze jednoduše přehodíš deku přes shrnuté prostěradlo -1
4) Jdeš jí koupit extra tenké vložky s křidélky +5
5) To samé v sněhové bouřce +8
6) Vrátíš se s pivem -5
7) Vrátíš se s pivem, ale bez vložek -25
8 V noci jdeš prověřit podezřelý zvuk, který slyšela 0
9) Bez toho, aby jsi něco našel 0
10) Něco najdeš +5
11) Zabiješ to golfovou holí +10
12) Byla to její kočka -40
SOCIÁLNÍ POVINNOSTI
1) Během celé oslavy zůstaneš po jejím boku 0
2) Chvíli s ní zůstaneš a potom jdeš za kolegou -1
3) Kolega se jmenuje Lenka -4
4) Lenka je tanečnice -6
5) Má silikonové implantáty -18
6) Na její narozeniny ji vezmeš na večeři 0
7) Není to žádné rychlé občerstvení +1
8 Je to rychlé občerstvení -2
9) Je to sport bar -3
10) S přímým přenosem -10
11) A ty sis pomaloval tvář barvami tvého oblíbeného mužstva -50
12) Jdeš ven s kámošem -5
13) Tvůj kámoš je šťastně ženatý -4
14) Je svobodný -7
15) Má sportovní auto -10
16) Italské -25
17) Jdeš s ní do kina 0
18) Na film, který má ráda +1
19) Na film, který ty nenávidíš +5
20) Na film, který máš rád ty -2
21) Na film, v kterém Cyborgové žerou lidi -9
22) Předtím ji klameš a povíš, že to je romantické drama -15
TVŮJ VZHLED
1) Na břiše ti narůstá viditelný "sval" -10
2) To samé, ale trénuješ, aby ses ho zbavil +8
3) To samé a přecházíš na nošení kšand -25
4) A nosíš havajské košile -35
5) Ty říkáš "TO NEVADI", protože ona má břicho také -800
VYDĚRAČSKÉ OTÁZKY: Ona: Nejsem příliš tlustá?
1) Váháš s odpovědí -10
2) Zeptáš se: "Kde?" -35
3) Každá jiná odpověď -20
KOMUNIKACE
1) Posloucháš, co povídá 0
2) A snažíš se vypadat koncentrovaně -10
3) Alespoň 30 minut +5
4) Více než 30 minut během sportovního přenosu v televizi +12
5) To samé, bez toho, aby ses i třeba jen jednou podíval na obrazovku +100
6) To samé, ale všimne si, že jsi usnul -200
Re: Vtípky
Posted: 10:12 03. Jul 2013
by pavad
-RoF- wrote:Na světě je jen jedno pravidlo, jak udělat ženu šťastnou. A jak na to? Udělej něco, co má ráda a dostaneš za to body. Udělej něco, co nemá ráda a ztratíš body. Udělej něco, co má ráda, ale očekává to a nedostaneš žádné body. Sorry, ale tak už to chodí! Tady máte návod k bodovacímu systému...
KDyz uz, tak uved zdroj.
Protoze tohle je prakticky slovo od slova vykopirovane z vyborne knihy Allan a Barbara Pearse "Proc muzi lzou a zeny placou". Kterou doporucuji k precteni - vyborne se pobavite a jeste se (po)vzdelate.
Re: Vtípky
Posted: 10:21 03. Jul 2013
by -RoF-
pavad wrote:-RoF- wrote:Na světě je jen jedno pravidlo, jak udělat ženu šťastnou. A jak na to? Udělej něco, co má ráda a dostaneš za to body. Udělej něco, co nemá ráda a ztratíš body. Udělej něco, co má ráda, ale očekává to a nedostaneš žádné body. Sorry, ale tak už to chodí! Tady máte návod k bodovacímu systému...
KDyz uz, tak uved zdroj.
Protoze tohle je prakticky slovo od slova vykopirovane z vyborne knihy Allan a Barbara Pearse "Proc muzi lzou a zeny placou". Kterou doporucuji k precteni - vyborne se pobavite a jeste se (po)vzdelate.
Jo to já nemůžu tušit. Mám to z jiného fora a okopíroval jsem to, co tam dal dotyčný

Re: Vtípky
Posted: 11:11 03. Jul 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 11:38 03. Jul 2013
by Caehan
Kraus taky nějak zapomněl přisoudit nápad autorovi...
Re: Vtípky
Posted: 11:41 03. Jul 2013
by KaTo
Caehan wrote:Kraus taky nějak zapomněl přisoudit nápad autorovi...
Autor taky zapomněl poznamenat, že to má ode mě, a neskáču kvůli tomu do stropu. Naopak jsem rád, že se to líbí a šíří...

Re: Vtípky
Posted: 13:06 03. Jul 2013
by Prasokralik
KaTo taky zapomněl dodat, že to má od Miell.
Re: Vtípky
Posted: 13:27 03. Jul 2013
by Miell
Prasokralik wrote:KaTo taky zapomněl dodat, že to má od Miell.
Buď tak laskav a vynech mě, jo?
Re: Vtípky
Posted: 22:04 03. Jul 2013
by -darkvision-
Miell wrote:Prasokralik wrote:KaTo taky zapomněl dodat, že to má od Miell.
Buď tak laskav a vynech mě, jo?
To jde těžko když to je o soužití muže a ženy a autor to má od KaTa. A ten asi z něčeho musel vycházet.
KaTo wrote:
Autor taky zapomněl poznamenat, že to má ode mě, a neskáču kvůli tomu do stropu. Naopak jsem rád, že se to líbí a šíří...

[/quote]
KaTo Ti nechtíc podkopl nožky nóó

Re: Vtípky
Posted: 22:19 03. Jul 2013
by Miell
Pak to tedy beru zpět a jsem ráda, že si všimnul
