Page 279 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:15 19. May 2014
by kokosak
Rádo se děje :)

Re: Poděkování

Posted: 23:51 20. May 2014
by Molly23
Díky Mourissonovi za zápočet z prográmka :lol:

Re: Poděkování

Posted: 19:32 25. May 2014
by Douragon
Díky Desmondovi za pěkné pestré večery, se mi o tom pak i zdá :D Samozřejmě děkuji i Goranovi za pomoc :)

Re: Poděkování

Posted: 19:48 26. May 2014
by Bahnak
Moc pěkněj dung Froziku, ta atmosféra zla z toho přímo sálá, těším se na další betatest.

Re: Poděkování

Posted: 09:14 31. May 2014
by pavad
Diky jedincum schopnym dokonvergovat na stanoveny cas na predem domluvene misto. Nasledne debaty jsem si opravdu uzil - a dost se poucil. Dost jsem si uzil jak jazykoterminologicky kviz, tak i debatu na tema matfyz & Riemanuv teorem. ;)

Individuim, kteri hodinu po terminu ohlasi ze (cituji) "asi nestihaji" jsme se s nadhledem vekovitych, detmi zatizenych fotriku (tedy alespon z me strany) radne vysmali. Na druhou stranu jsme dotycnym idividuim drzeli pesti a doufali, ze si tu "pripravu" se svoji (budouci) polovickou alespon radne uzili kdyz uz tak "zapomenuli" na cas. :lol:

Edit: Gramaticke korekce.

Re: Poděkování

Posted: 12:34 31. May 2014
by Caehan
A já též! Bylo fajn moct si pokecat!

Re: Poděkování

Posted: 15:42 31. May 2014
by kokosak
Kathermara wrote:Paní kostí a její Krvavá spravedlnost (Jižanská telenovela)
Te kové smutné...ale hezké... ale smutné.... :sad:

Re: Poděkování

Posted: 21:59 08. Jun 2014
by kokosak
Děkovala za účast na přehlídce. Tedy ten poslední model byl trochu.... ehm.... ale co už :D

Re: Poděkování

Posted: 00:11 12. Jun 2014
by Dragon Soul
Velké díky za dvě dnešní akce! :D :D

Prvně za banditu u horníků...díky :mrgreen:

Druhotně pak za strašidelný dům....který skončil tak, jak skončil a těžko říct jestli dobře, každopádně to mělo super atmosféru (propotil sem u toho triko;-)


Takže velké díky spoluhráčům i DMs!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 12:56 12. Jun 2014
by D_E_K_A
Také chci Sielencerovi poděkovat za vše co s našimi postavami prováděl.
Oba mini questy byly velice povedené (ten druhý byl ještě lepší a koho by to bylo napadlo ještě delší), mělo to atmosféru, nádech, děj. Opravdu jsem se u toho bavil. :)
Dík i spoluhráčům, bez kterých by to také nešlo. ;)

Re: Poděkování

Posted: 20:23 12. Jun 2014
by Dragin
Taky bych chtěl moc poděkovat Sielencerovi za vše co udělal fakt se mi to líbilo a bavil jsem se moc. :D

Re: Poděkování

Posted: 15:49 26. Jun 2014
by Kathermara
Chci moc poděkovat všem postavám (a DM), co teď hrály s Tris. Bylo fajn mít ve Škopku zas trochu ruch :D

Re: Poděkování

Posted: 21:49 28. Jun 2014
by Barbar321
Dík za dnešní malou IC vsuvku dvou povrchňanům (jistě budou věědět, kteří to byli). Odehráli to naprosto skvěle :lol:

Gratuluju

PS: jen víc takových (ideálních) střetů

Re: Poděkování

Posted: 22:54 29. Jun 2014
by skarbi
Díky za hodně lidí a pěknou hospodskou atmosféru!

Re: Poděkování

Posted: 11:29 30. Jun 2014
by kokosak
Bylo fajné :)