Page 280 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:55 03. Jul 2013
by KaTo
-darkvision- wrote:To jde těžko když to je o soužití muže a ženy a autor to má od KaTa. A ten asi z něčeho musel vycházet.
...
KaTo Ti nechtíc podkopl nožky nóó

A nenapadlo náhodou mudrce z podtemna

, že bych k těmto zkušenostem mohl dojít s jinou partnerkou?
Takže fail (jako vždycky

).
Re: Vtípky
Posted: 23:05 03. Jul 2013
by Bahnak
KaTo - vzpomínání na předchozí přítelkyni na veřejném foru, mínus 20 bodů.
Re: Vtípky
Posted: 23:09 03. Jul 2013
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 23:20 03. Jul 2013
by -darkvision-
KaTo wrote:-darkvision- wrote:To jde těžko když to je o soužití muže a ženy a autor to má od KaTa. A ten asi z něčeho musel vycházet.
...
KaTo Ti nechtíc podkopl nožky nóó

A nenapadlo náhodou mudrce z podtemna

, že bych k těmto zkušenostem mohl dojít s jinou partnerkou?
Takže fail (jako vždycky

).
To už jsem nechtěl propírat tak veřejně

Re: Vtípky
Posted: 23:59 03. Jul 2013
by Aulus
Bahnak wrote:KaTo - vzpomínání na předchozí přítelkyni na veřejném foru, mínus 20 bodů.
Jenom?

Re: Vtípky
Posted: 06:38 04. Jul 2013
by Bahnak
Aulus wrote:Bahnak wrote:KaTo - vzpomínání na předchozí přítelkyni na veřejném foru, mínus 20 bodů.
Jenom?

Jasně, tak mohl je začít třeba srovnávat a tam už by byly bodové hodnoty daleko zajímavější.
Re: Vtípky
Posted: 09:40 04. Jul 2013
by seveřan
Re: Vtípky
Posted: 15:15 04. Jul 2013
by Kathermara
Zasloužená odplata

Re: Vtípky
Posted: 13:17 05. Jul 2013
by Molly23
Nováček při prvním střetnutí s Arií

Re: Vtípky
Posted: 13:32 05. Jul 2013
by Caehan
Molly23 wrote:Nováček při prvním střetnutí s Arií

To je Angry Video Game Nerd... to není žádný nováček

Má kanál na youtube a jeho recenze na staré a opravdu špatné hry mají něco do sebe.
Re: Vtípky
Posted: 16:20 07. Jul 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:26 07. Jul 2013
by Prasokralik
Se dvakrát otočí a je před ní čisto...
Re: Vtípky
Posted: 17:30 07. Jul 2013
by Diemo
proč má ten meč?
Re: Vtípky
Posted: 23:07 07. Jul 2013
by Molly23
Diemo wrote:proč má ten meč?
To má na vypuštění přežvýkavců.
Re: Vtípky
Posted: 23:21 07. Jul 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Diemo wrote:proč má ten meč?
To má na vypuštění přežvýkavců.
Myslíš...jakože s ním rozřízne svůj živůtek a vypustí "kůzlátka"...na pastvu?
