Page 280 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:55 03. Jul 2013
by KaTo
-darkvision- wrote:To jde těžko když to je o soužití muže a ženy a autor to má od KaTa. A ten asi z něčeho musel vycházet.
...
KaTo Ti nechtíc podkopl nožky nóó :P :oops:
A nenapadlo náhodou mudrce z podtemna :twisted: , že bych k těmto zkušenostem mohl dojít s jinou partnerkou? :P
Takže fail (jako vždycky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).

Re: Vtípky

Posted: 23:05 03. Jul 2013
by Bahnak
KaTo - vzpomínání na předchozí přítelkyni na veřejném foru, mínus 20 bodů.

Re: Vtípky

Posted: 23:09 03. Jul 2013
by KaTo
Bahnak wrote:KaTo - vzpomínání na předchozí přítelkyni na veřejném foru, mínus 20 bodů.
:lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 23:20 03. Jul 2013
by -darkvision-
KaTo wrote:
-darkvision- wrote:To jde těžko když to je o soužití muže a ženy a autor to má od KaTa. A ten asi z něčeho musel vycházet.
...
KaTo Ti nechtíc podkopl nožky nóó :P :oops:
A nenapadlo náhodou mudrce z podtemna :twisted: , že bych k těmto zkušenostem mohl dojít s jinou partnerkou? :P
Takže fail (jako vždycky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).
To už jsem nechtěl propírat tak veřejně :oops: :oops:

Re: Vtípky

Posted: 23:59 03. Jul 2013
by Aulus
Bahnak wrote:KaTo - vzpomínání na předchozí přítelkyni na veřejném foru, mínus 20 bodů.
Jenom? :shock:

Re: Vtípky

Posted: 06:38 04. Jul 2013
by Bahnak
Aulus wrote:
Bahnak wrote:KaTo - vzpomínání na předchozí přítelkyni na veřejném foru, mínus 20 bodů.
Jenom? :shock:
Jasně, tak mohl je začít třeba srovnávat a tam už by byly bodové hodnoty daleko zajímavější.

Re: Vtípky

Posted: 09:40 04. Jul 2013
by seveřan
http://www.stream.cz/video/612505-muz-k ... ulka-hlavy

Takhle dopadne každej, kdo hulí trávu. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:15 04. Jul 2013
by Kathermara
Zasloužená odplata :twisted: Image

Re: Vtípky

Posted: 13:17 05. Jul 2013
by Molly23
Nováček při prvním střetnutí s Arií :lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:32 05. Jul 2013
by Caehan
Molly23 wrote:Nováček při prvním střetnutí s Arií :lol:
Image
To je Angry Video Game Nerd... to není žádný nováček :D Má kanál na youtube a jeho recenze na staré a opravdu špatné hry mají něco do sebe.

Re: Vtípky

Posted: 16:20 07. Jul 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 16:26 07. Jul 2013
by Prasokralik
Molly23 wrote:Princezna bojovnice!

http://pixhost.me/avaxhome/53/13/000e1353.jpeg
Se dvakrát otočí a je před ní čisto...

Re: Vtípky

Posted: 17:30 07. Jul 2013
by Diemo
proč má ten meč?

Re: Vtípky

Posted: 23:07 07. Jul 2013
by Molly23
Diemo wrote:proč má ten meč?
To má na vypuštění přežvýkavců.

Re: Vtípky

Posted: 23:21 07. Jul 2013
by KaTo
Molly23 wrote:
Diemo wrote:proč má ten meč?
To má na vypuštění přežvýkavců.
Myslíš...jakože s ním rozřízne svůj živůtek a vypustí "kůzlátka"...na pastvu? :lol: